ruyadaicmek.com https://www.ruyadaicmek.com Rüyada İçmek, Rüya Yorumu ve Anlamı tr-TR hourly 1 Copyright 2020, ruyadaicmek.com Tue, 20 Jun 2017 00:00:00 +0000 Sat, 22 Feb 2020 00:00:00 +0000 60 Rüyada Gazoz İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-gazoz-icmek.html Fri, 02 Nov 2018 16:05:45 +0000 Rüyada gazoz içmek, rüyada gazoz içmek hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüya sahibinin uzun süredir çektiği maddi sıkıntıların sona ereceğine rahata kavuşacağına rivayet eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada g Rüyada gazoz içmek, rüyada gazoz içmek hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüya sahibinin uzun süredir çektiği maddi sıkıntıların sona ereceğine rahata kavuşacağına rivayet eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada gazoz içmek iş hayatında rahata kavuşacağına ve yüksek bir mevkiye sahip olacağına işaret eder. Rüya gazoz içmek; rüya sahibinin hane içinde olan kavgasının sona ereceğine ve ağız tadı ile huzurlu mutlu yaşayacağına delalet eder. 

Rüyada gazoz içmek; bazı rüya yorumcularına göre rüyada gazoz içmek pek hayırlı bir rüya sayılmaz. Rüya sahibinin etrafına da insanlar olacağına, bir süre güzel zamanlar geçireceğine fakat o güzel günlerin kısa olacağına ve etrafında ki insanlardan zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada Gazoz Görmek; rüyada gazoz görmek pek hayırlı bir rüya olarak tabir edilemez. Rüyayı gören kişi evli ise aile içerisinde ciddi huzursuzluklara neden olacağına işaret eder. Eğer nişanlı ve sözlü biri rüyasında gazoz görüyorsa pek hayırlı bir rüya sayılmaz. Rüyada gazoz görmek güvensizliğe dengesiz ve çok konuşan biri ile karşılaşacağına rivayet eder. Rüyada gazoz görmek rüya sahibinin karşısına yalına uygun olmayan çok konuşan dengesiz biri ile karşılaşacağına delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüya gazoz görmek toplum içinde gözden düşeceğine işaret eder.

Rüyada Gazoz Satın Almak; rüyayı gören kişinin beklenmedik bir yerden yüklü bir miktar para veya miras geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin elde edeceği para ile mutlu huzurlu bir yuva kuracağına işaret eder. Rüyayı gören kişi öğrenci ise parlak bir geleceğe sahip olacağına rivayet eder.
]]>
Rüyada Avuçla Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-avucla-su-icmek.html Sat, 03 Nov 2018 10:56:28 +0000 Rüyada avuçla su içmek; Allahu Teala Kur'an-ı Kerim'de kişileri parmak uçlarına kadar özel yarattığını beyan etmektedir. Parmak uçlarına kadar farklı ve özel olan kişilerin gördüğü rüyalar da kişiye özeldir ve tabiri de Rüyada avuçla su içmek; Allahu Teala Kur'an-ı Kerim'de kişileri parmak uçlarına kadar özel yarattığını beyan etmektedir. Parmak uçlarına kadar farklı ve özel olan kişilerin gördüğü rüyalar da kişiye özeldir ve tabiri de kişiye özel olmalıdır. Herkes aynı şeyi görse dahi, yorumu kişiye göre farklılık gösterebilmektedir. Kişinin yaşantısı ve itikatına göre rüya yorumu değişiklik gösterebilir. Ana hatlarına göre yapılan klasik yorumlardan ziyade, rüya tabir ilmine sahip özel kişilere rüya yorumlatmak en doğru davranış şeklidir.

Rüya tabiri kişilere ilham yoluyla lutfedilen bir ilimdir ve okul sıralarında, kitaplar ışığında öğrenilecek bir ilim değildir. Kişi manevi olarak derecesini yükselttikçe maddenin asıl halini, farklı boyutları görmeye başlar. Gönül gözü denilen basiret gücü açılır, maddenin aslını görmeye ve okumaya başlar. Bu hallere malik olmuş kişilerin yapacağı yorumlar Allahu Tealanın izni ile gün gibi çıkar. 

Rüya yorum yapan kişinin yapacağı yoruma göre mana değiştirebilir. Bu sebepledir ki kişi rüyasını ağzı dualı kişilere anlatmalı, hayır dua ile mukabele etmeyen kişilere anlatmaktan kaçınmalıdır. Şayet rüyayı yorumlatacak kimse bulunamazsa mutlaka rüya hayra yorumlanmalıdır. Böyle bir durumda rüya sahibinin yapacağı en güzel davranış şekli, rüyasını gönlüne doğan en güzel şekilde yorumlamak ve hayırlara vesile olması için dua etmektedir. 

Unutulmamalıdır ki, her rüya tam manası ile çıkacak diye bir kural yoktur. Rüyanın yorumu hemen çıkacak diye de bir kural yoktur. Yusuf as. gördüğü rüya elli sene sonra gerçekleşmiştir. Rüyalar saplantı haline getirilmeden yorumlatılmalıdır, fallaştırılmamalıdır. Her şeyin sahibi olan Allahu Teala rüyaların da sahibidir, güç ve kuvvet sadece O'na aittir ve O ne buyurursa o olur.

Rüyada avuçla su içmek;

Rüyada avuçla su içmek; bazı tabircilere göre, kötü gittiği düşünülen bir işin zaman için  düzeleceğine, sıkıntıların son bulacağına işaret eder. 

Rüyada avuçla su içmek; rüya sahibinin çocuklarına ve nesline işaret eder.

Rüyada avuçla su içmek; hayırlı ilme işaret eder.

Şayet avuçla içilen su temiz ve berrak ise; rüya hayırla yorumlanır. Temiz su; temiz ve helal rızık, bereketli kazanç, hayırlı nesil ve hayırlı ilimle yorumlanır.

Avuçla içilen su pis, durgun ve kötü kokuyor ise; tam tersi ile yorumlanır.

Her şeyin doğrusunu sadece Allahu Teala bilir.
]]>
Rüyada Babamın İçki İçtiğini Görmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-babamin-icki-ictigini-gormek.html Sat, 03 Nov 2018 17:12:50 +0000 Rüyada babamın içki içtiğini görmek; Dünya kurulduğu günden itibaren yaratılmış olan her kişi, hatırlamasa dahi günlük olarak düzenli rüya görür. Rüyalar farklı boyutlara açılan kapı olarak nitelenmiş ve her canlını Rüyada babamın içki içtiğini görmek; Dünya kurulduğu günden itibaren yaratılmış olan her kişi, hatırlamasa dahi günlük olarak düzenli rüya görür. Rüyalar farklı boyutlara açılan kapı olarak nitelenmiş ve her canlının ilgisini daima çekmiştir. Kur'an-ı Kerim'de rüyalarla ilgili kıssalara yer verilmesi, kişinin rüya alemine olan ilgisini arttırmıştır. Kişi hatırlayabildiği rüyalarını yorumlatmak için çaba göstermiş, gördüğü rüyanın nelere işaret ettiğini daima merak etmiştir. Rüya alemi güncelliğini ve gizemini her asırda canlı tutmuştur ve dünya var olduğu sürecede canlı kalacaktır.

Tabir edilecek rüyanın sahih rüyalardan olması gerekir ki yorumları net olarak vuku bulabilsin. Sahih rüya görebilmenin de elbette şartları vardır. Kişi ahlakını düzelttikçe rüyaları da güzelleşmeye başlar. Kişinin manevi mertebesi yükseldikçe gördüğü rüyalar da gün gibi çıkmaya başlar. Kişi imanlı ve ihlaslı olarak ibadet ve taatlerine özen göstermeli, rıza-i ilahiye talip olmalıdır.Sünnet-i seniyyeye uymaya çalışmalı, günahlardan kaçınmalıdır. Haram ve şüpheli işlerle meşgul olan, ibadetlerine özen göstermeyen, yalan ve hased gibi kötü huyları olan kişilerin gördüğü rüyalar, doğruluğu konusunda şüphe duyulan rüyalardır. Bu tarz rüyalara pek fazla itimat edilmez. 

Salih kimselerin gördüğü salih rüyalar, salih kimseler tarafından yorumlanırsa sonuç hayırlı olur ve rüya gerçekleşir. Bu sebepledir ki rüyayı gören kadar, rüyayı tabir eden kimsenin de ahlakı ve ihlası önemlidir. Manevi olarak derecesi yükselmemiş kişiler maddenin aslını göremediği ve maddenin ardındaki sırrı okuyamadığı için, yaptığı yorumlar tam yerini bulamayabilir. Eğer kişi rüyasını yorumlatacak sağlam bir kişi bulamamış ise, rüyasını hayırlara yormalı ve hayra vesile olması için dua etmelidir. Yanlış kişilere anlatılan rüyanın manasında değişiklikler oluşabilir. Her emanet ehline teslim edilmelidir düsturuna inanan kişi, rüyasını da bir emanet olarak görmeli ve ehil olan kimseleri bulana kadar rüyasını saklamalıdır.

Rüyada babamın içki içtiğini görmek;

Rüyada babamın içki içtiğini görmek; " çoğu sarhoş eden şeyin azı da haramdır." emri gereği hayırla yorumlanmaz. Rüya görülen kişiye atfedilmesi sebebi ile, rüya sahibinin imanında ve ibadetlerinde zayıflık olduğu şeklinde yorumlanır. Bu tarz rüya gören kimse bu rüyayı uyarı niteliğinde görmeli, ibadetlerini ve davranışlarını gözden geçirmelidir.

Rüyada babamın içki içtiğini görmek; rüya sahibinin kazancına dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Rüya sahibi kimlerle iş yaptığı, rızkını nerelerden kazandığına ve nerelere harcadığına dikkat etmelidir. 

Rüyada babamın içki içtiğini görmek; rüyayı gören kişinin hayatını muhasebeye çekmesi gerektiği yönünde bir uyarı niteliğindedir. Ayrıca rüya sahibinin etrafındaki kişilere dikkat etmesi gerektiği şeklinde de yorumlanır.

Her şeyin doğrusunu Allahu Teala bilir.
]]>
Rüyada Bardaktan Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-bardaktan-su-icmek.html Sun, 04 Nov 2018 14:57:05 +0000 Rüyada bardaktan su içmek; ayet-i kerimelerde kıssa olarak anlatılan rüyaların olması, rüyaların tabirleri ve gerçekleşmeleri anlatılmaktadır. Bu kıssaların ışığında rüyaların hak olduğu, ehil kişiler tarafından y Rüyada bardaktan su içmek; ayet-i kerimelerde kıssa olarak anlatılan rüyaların olması, rüyaların tabirleri ve gerçekleşmeleri anlatılmaktadır. Bu kıssaların ışığında rüyaların hak olduğu, ehil kişiler tarafından yorumlanması gerektiği, zamanı geldiğinde rüyanın işaret ettiği olayların gerçekleşeceği anlaşılmaktadır. Rüyanın gerçekleşmesi için sahih olması, sahih kişi tarafından tabir edilmesi şarttır. Rüya görüldüğü anın hemen akabinde gerçekleşmez zira Yusuf as.'ın rüyası elli sene sonra tecelli etti.

İstihare namazı ardından görülen rüyaya göre kişinin işine yön vermesi de, rüyaların özellikle İslam dinindeki yerini gösteren en önemli delil niteliğindedir. Zira salih kişilerin rüyalarına şeytan ulaşamaz ve rüyanın içine vesvese karıştıramaz. Kişi manevi olarak derecesini yükseltmek için çaba gösterdikçe rüyaları da güzelleşir ve neticesinde de manevi boyutlara kapı aralanır. 

Rüyalar her zaman kişinin kendi hakkında olmayabilir. Küfrün babası olan Ebu Cehil rüyasında Allah Rasulu Hz. Muhammed s.a.v'e tabii olduğunu görmüştü. Lakin kendisi iman mertebesine yükselemedi ama oğlu İkrime ra. salih bir mü'min olarak yaşadı.

Rüyalar gizem içinde gizem saklaması sebebi ile herkese rüya yorumlatmak doğru değildir. Manevi olarak derecesi yükselmiş olan kimselerin yapacağı yorumlar dikkate alınmalıdır. Zira maneviyatta derecesini yükseltmek için gayret eden kimseler, görünenin ardındaki asıl manayı görebilmekte, basireti açık, gönül gözüyle görebilen kimselerdir. Manevi derecesi yükselen kişilere rüya ilmi, Allahu Teala tarafından bahşedilen bir ilimdir ve bu ilim herkese nasip olmamaktadır.

Rüyada bardaktan su içmek;

Rüyada bardaktan su içtiğini görmek; rüya sahibinin kazancındaki ve geçiminde güzelliğe, rızkında helal ve berekete delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin hayır dolu bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada bardaktan su içtiğini görmek; rüyayı gören kişinin hayır sever bir insan olduğuna, etrafında sevilip sayıldığına delalet eder.

Rüyada bardaktan su içtiğini görmek; rüya sahibinin şayet sağlığı bozulmuş ise, eski sıhhatine ve sağlığına kavuşacağına delalet eder. 

Rüyada küçük bardaktan su içtiğini görmek; rüyayı gören kişinin bir müddet tutumlu olması gerektiğine, aşırı harcamalardan kaçınması gerektiğine, tedbirli olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada bardaktan su içtiğini görmek, rüyayı gören kişiye açılacak olan ilim kapılarına delalet eder.

Şayet içilen su kötü kokulu ve bulanık ise; içilen suda herhangi bir bozukluk varsa, bu rüya hayra yorulmaz. Bu rüya, rüya sahibinin nasıl yaşadığı ve rızkını nasıl kazandığı, etrafındaki kişilere dikkat etmesi gerektiği konusunda bir uyarı niteliği taşımaktadır.

Her şeyin doğrusunu Allahu Teala bilir.
]]>
Rüyada Bira İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-bira-icmek.html Mon, 05 Nov 2018 01:56:34 +0000 Rüyada bira içmek; Alemlerin Rabbi olan Allahu Teala kulunu parmak izine kadar özel ve tek yaratmıştır. Her insan ayrı bir alemdir. Hisleri, kişiliği, fıtratı benzer gibi görülse de herkes birbirinden farklı yaratılmıştır. Ge Rüyada bira içmek; Alemlerin Rabbi olan Allahu Teala kulunu parmak izine kadar özel ve tek yaratmıştır. Her insan ayrı bir alemdir. Hisleri, kişiliği, fıtratı benzer gibi görülse de herkes birbirinden farklı yaratılmıştır. Gece görülen rüyalar da kişiye özeldir ve benzerlik gösterse de kişiye özel yorumlanır. 

Kişi istediği şeyleri rüyasında görme yetisine sahip değildir. Rüya görmek istediğinde görme, istemediğinde görmeme gibi bir güce sahip değildir. Kendi keyfiyeti haricinde gördüğü rüyalar kişiye başı boş yaratılmadığını hatırlatırken, aynı zamanda daima Rabbi tarafından gözetildiğini de hatırlatmaktadır. Alemlerin Rabbi her ne murad ederse kişi rüyasında onu görür. Bu rüyalar bazen uyarı mahiyetinde, bazen müjde mahiyetinde, bazen gelecek hakkında küçük ip uçlarından oluşmaktadır. Kişinin iradesi dışı gördüğü rüyalar aynı zamanda kişinin Allahu Tealanın izni olmadan bir şey yapamayacağını da ispatlamaktadır. 

Rüyalar yaklaşık olarak iki üç dakika kadar sürmesine rağmen rüya sahibi bazen günlerce gördüğü rüya hakkında konuşabilmektedir. Şayet rüyasında güzel şeyler görmüşse keyifle, sıkıntılı şeyler görmüşse sinirli gün geçirebilmektedir. Rüya sadece hayal ya da günlük yaşamın bir aksi ise kişinin hissiyatını nasıl etkilemektedir sorusuna verilecek en güzel cevap ise, kişinin rüyayı ruhu ile gördüğüdür. Rüyalar ruhun varlığını ispatladığı gibi, kabir aleminde beden öldükten ve yok olduktan sonra ceza ya da mükafatın bedensiz nasıl hissedileceğinin de ispatı gibidir. 

Rüyalara yapılan klasik yorumlar genelleme şeklindedir. Ana hatlarını oluştursa da, rüyada görülen renkler, kokular, objeler rüyanın yorumuna farklılık kazandırmaktadır. Kişiye ne şekilde yorum yapılırsa yapılsın bilinen tek gerçek, her şeyin sahibi Allahu Tealadır ve O ne dilerse o olur. Rüya yorumu ehil kişiler tarafından yapılırsa dikkate alınmalı, ancak saplantı derecesinde her görülen rüyayı yorumlatmak için çaba göstermemelidir. Bir nevi rüya yorumları fal şeklini almamalı, gelecekten haber veriyor diye herkese rüya anlatılmamalıdır. Rüyalar Allahu Tealanın bir ikramı olarak görülmeli, emanet olarak görülmeli sadece bu ilme vakıf ehil kimselerle paylaşılmalıdır. Zira her rüya sahih olmadığı için her rüyanın yorumu yapılmaz.

Rüyada bira içme;

Rüyada bira içtiğini görmek; alkol dinimizde haram olması sebebi ile, çoğu haram eden şeyin damlasının dahi haram olduğu düsturu sebebi ile, böyle bir rüya görmek kişinin ahlak ve kişiliğine dikkat etmesi, yaşantısını irdelemesi gerektiği hususunda uyarı niteliğindedir.

Rüyada bira içtiğini görmek; rüyayı gören kişinin vaktini boş işlerle harcadığı, zamanını ziyan ettiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada bira içtiğini görmek; rüyayı gören kişinin etrafındaki kişilere dikkat etmesi gerektiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada bira içtiğini görmek; rüyayı gören kişinin manevi olarak boşlukta olduğu, iman ve itikatında gevşemeler olduğuna delalet eder.

Her şeyin en doğrusunu sadece alemlerin Rabbi olan Allahu Teala bilir.
]]>
Rüyada Birinin Elinden Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-birinin-elinden-su-icmek.html Mon, 05 Nov 2018 03:52:47 +0000 Rüyada birinin elinden su içmek; Rüya alemi sınırları bilinmeyecek kadar geniş, mahiyeti bilinmeyecek kadar gizemli bir alemdir. İnsanoğlunun küçüklükten itibaren merakını ve dikkatini çeken çok özel bir alemdir. Rüya görme Rüyada birinin elinden su içmek; Rüya alemi sınırları bilinmeyecek kadar geniş, mahiyeti bilinmeyecek kadar gizemli bir alemdir. İnsanoğlunun küçüklükten itibaren merakını ve dikkatini çeken çok özel bir alemdir. Rüya görmek kişinin iradesi dışında gerçekleşen bir olaydır ve kişinin müdahale etmesi mümkün değildir. Kişi sadece kendisine gösterilen şeyleri görebilir. İrade sahibi olmasına rağmen kişi rüyalarını yönetemez, değiştiremez, istediği şeyleri ekleyip çıkaramaz. 

Rüya alemi kişiyi tefekküre yönelten çok özel bir alemdir. Rüyalar nasıl düzenlenir ve kişiye nasıl gösterilir Rüyada hissedilen duygular insanı bu denli nasıl etkiler Bir iki dakikaya sığan rüyalar nasıl ayrıntılı hatırlanır Ya da her gün düzenli görülen rüyaların hepsi neden hatırlanmaz Siz korku içinde çırpınırken yanınızda uyuyan kişi belkide mutlu rüyalar görmekte ve sizden habersiz olabilmektedir. Oysa bedeniniz orada iken neden tepki veremez ve yanındakine sesini duyuramaz Bu sorular uzadıkça uzayabilir. Asıl olan bu soruların bizlere neleri çağrıştırdığıdır.

Rüyalar Allahu Tealanın emrindedir ve O ne dilerse kişi sadece onu görebilir. Bu rüyalar kişinin manevi derecesine göre gayba açılan bir pencere olabileceği gibi, kişinin hatalarına karşı bir uyarı niteliği taşıyabilir. Bunları net olarak sadece rüya ilmini bilen özel kişiler anlayabilir.

 Rüyada hissedilen duygular ruhumuz tarafından hissedildiği için bu duygular uyanıkken de etkisini devam ettirir. Duyguları beden değil ruh hissediyorsa, kabir aleminde yaşanacak her şeyi de kişi ruhu ile hissedecektir. 

Kişi korku içinde iken yanındaki kişi huzurla uyuyabilir. Kabir komşusu sıkıntılı iken yanındaki kişinin huzurla uyuyabilecektir. Rabbel Alemin dilemezse kimin ne hissettiğini yanındaki dahi anlayamaz.

Rüya başlı başına ruh, kabir alemi, gayb alemi, manevi boyut gibi konuların tefekkür edebileceği, kişinin aklındaki sorulara cevaplar bulabileceği çok farklı bir boyuttur. Görülen rüyalar da kişinin ihtiyacına mukabil özel olarak hazırlanmış mesajlar içermektedir. Kişi görülen rüyaların kıymetini bilmeli ve her önüne gelen kişiye anlatmaktan sakınmalıdır. Nasıl ki altının değerini sarraf anlarsa, rüyaların değerini de rüya ilmini bilen özel kişiler bilir. Şayet böyle bir kimse bulunamazsa rüya sahibi rüyasını hayra yormalı ve kendine saklamalıdır. Her şeyin doğrusunu Allahu Teala bilir.

Rüyada birinin elinden su içmek;

Rüyada birinin elinden su içtiğini görmek; içilen su temiz ve berrak ise, helal rızık olarak yorumlanır. Başka birinin yardımı ile ulaşılacak helal rızka delalet eder. 

Rüyada birinin elinden su içtiğini görmek; rüya sahibinin bir kişi ile ortaklık kuracağına, bir kişiden yardım alacağına delalet eder.

Rüyada birinin elinden su içtiğini görmek; rüyayı gören kişinin yakın zamanda ilim öğrenmeye başlayacağına, ilim kapılarının açılacağına delalet eder.

Rüyada su görmek her zaman hayırla yorumlanır. Su; helal rızık, bereketli mal, hayırlı evlat, faydalı ilim olarak yorumlanır. Durgun, bulanık, pis su ise tam tersi ile yorumlanır.
]]>
Rüyada Çay İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-cay-icmek.html Mon, 05 Nov 2018 17:52:50 +0000 Rüyada çay içmek; Allahu Teala Kur'an-ı Kerim'de bazı yerlerde görülen rüyalar, rüyalara yapılan yorumlar ve rüyaların nasıl tecelli ettiği hakkında bilgiler vererek, rüyaların sadece bilinç altı oyunu olmadığına dikkat Rüyada çay içmek; Allahu Teala Kur'an-ı Kerim'de bazı yerlerde görülen rüyalar, rüyalara yapılan yorumlar ve rüyaların nasıl tecelli ettiği hakkında bilgiler vererek, rüyaların sadece bilinç altı oyunu olmadığına dikkat çekmiştir. Rüya alemi gizemli ve bilinemeyen bir alemdir, mahiyetini ve keyfiyetini sadece Allahu Teala bilmektedir. Günümüzde günlük yaşantının aksi gibi tanımlarla ifade edilmeye çalışılsa da rüyalar oldukça özeldir ve kişi ile ilgili şifreleri içinde barındırmaktadır. Bir nevi Allahu Tealanın kişinin gidişatı hakkında kişiyi bilgilendirmesi diyebiliriz.

Rüyalar sınıflara ayrılmakta ve her rüya yorumlanmamaktadır. Mesela kişi dünyaya ve nefsinin emirlerine çok düşkün ise, rüyaları da şeytani ve nefsani rüyalar sınıfına girer ve yorumlanmaya gerek görülmez. Çünkü kişinin rüyasına, elinde oyuncak olduğu nefsinin ve şeytanın vesvesesi karışmıştır. Aslında bu tarz anlamsız ve kopuk görülen, dünya kokan rüyalar kişinin kendisini toparlaması gerektiği ve gaflete daldığını haber veren uyarıcı olarak ta kabul edilebilir.

Bazı rüyalar kişinin aklını çok meşgul eden olay ve konuları içerir. Bilinç altı oyunu olan bu rüyalar, kişinin aklını kurcalayan konulardan uyku halinde de kurtulamadığının göstergesidir. Bu tarz rüyalar sağlıklı bir ruh halinde görülmediği için sahih kabul edilmez ve genelde yorumlanmaz. 

Sahih rüyalar ya da sadık rüyalar, sadık kişilerin gördüğü rüyalardır. Ahlakını düzeltmek için gayret sarf eden, günlük ibadet ve taatlerine dikkat etmeye çalışan, yalansız ve riyasız kişilerin gördükleri rüyalardır. Bu rüyalar yoruma layık olan rüyalardır. Çünkü kişi gayret göstermiş, derecesi yükseldikçe, manevi yol kat ettikçe, ahdine sadık oldukça rüyaları da sadık olmaya başlar. Allah Rasulu (s.a.v.) şöyle buyurmuşlardır; " güvenilir kulun müjdesi güvenilir rüyalarıdır." Kişi sadık rüya görmek ve rüyalarının gerçekleşmesini istiyorsa, doğru sözlü olmalıdır. Günahlardan, hatalardan, haramlardan, yalandan, gıybetten, hasedden kısaca kötü huylardan uzak durmaya çalışmalıdır. Kişi salih olursa rüyaları da salih olur.Kişi Rabbine kulluk ettikçe Rabbide kişiyi ilahi müjdelerle rızıklandırır.

Peygamberlerin gördüğü rüyalar vahiy niteliğinde olduğu için gün gibi ayan etmektedir. Alimlerin, evliyaların ya da küçük çocukların gördüğü rüyalar da olduğu gibi tecelli eden rüyalardır. Genellikle bu rüyalar manevi boyuta açılan kapı gibidirler ve gayba ait mesajlar içermektedirler. Allah Rasulu (s.a.v.); " Nübüvvetten sonra baki kalacak olan salih rüyalardır." buyurarak bu tarz rüyalara dikkat çekmiştir. Başka bir hadis-i şerifte ise; " Sizden hanginiz en doğru sözlü ise onun rüyası da en doğrudur." buyurarak, hangi rüyalara ehemmiyet vermek gerektiğini bizlere bildirmişlerdir.

Rüyada çay içmek;

Rüyada çay içmek; genel manada hayır ve iyiliğe işarettir. Çünkü çayda şifa vardır ve rüyada çay içmekte rüya sahibi için maddi ve manevi şifaya delalet eder.

Rüyada çay içmek; rüya sahibinin ereceği gönül süruruna, neşeli günlerin geleceğine delalet eder.

Rüyada limonlu çay içmek; rüya sahibine bir yerden yardım geleceğine ve himmete delalet eder.

Rüyada temiz bir bardaktan çay içtiğini görmek; hayır olarak yorumlanır. Hayırlı bir kısmete, iş hayatında başarılara, hane içinde berekete delalet eder. 

Rüyada soğuk çay içmek; rüya sahibinin bazı zorluklarla karşılaşacağına, üzüntü ve kedere delalet eder.

Rüyada şekerli çay içmek; rüya sahibini neşeli günlerin beklediğine, gelecek olan müjdelere, sağlıklı ve sıhhatli günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada şekersiz çay içmek; rüya sahibinin kırgınlıklar yaşayacağına, sağlık konusunda bazı sıkıntılar yaşayacağına, bir müddet zorluklarla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada bu]]> Rüyada Rakı İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-raki-icmek.html Mon, 05 Nov 2018 22:20:41 +0000 Rüyada rakı içmek; Rüyalar her zaman görüldüğü gibi tecelli etmez. Bazen kötü gibi görülen rüyalar hayra, hayır gibi güzel görülen rüyalar şerre delalet edebilir. Bir kişi rüyasında Kur'an-ı Kerim üzerine bevl ettiğin Rüyada rakı içmek; Rüyalar her zaman görüldüğü gibi tecelli etmez. Bazen kötü gibi görülen rüyalar hayra, hayır gibi güzel görülen rüyalar şerre delalet edebilir. Bir kişi rüyasında Kur'an-ı Kerim üzerine bevl ettiğini görüyormuş. Bu rüya sonrası çok korkmuş ve ne hata işledim diye kendini hesaba çekmeye başlamış. Rüyalar devam edince korkusu artmış ve bir Allah dostuna giderek rüyasını utana sıkıla anlatmış. Muhterem zat gülümsemiş ve adama ; " Müjdeler olsun soyundan hafızlar yetişecek." demiş. 

Salih rüya görmek ne kadar önemli ise, rüya yorumlamak ta çok önemli bir konudur. Rüya yapılan yoruma göre yön değiştirebilir. Bu sebepledir ki rüya herkese anlatılamayacak kadar önem taşımaktadır. Kıymetli taşların, cevherlerin değerini sarraftan başkası anlamaz ve işleyemezse, salih rüyaları da ehli olan kişilerden başkası anlamaz ve işleyemez. Değerli taşlar nasıl ki ehli olmayanın elinde kırılır ve zarar görürse, salih rüyalar da herkese anlatılırsa zedelenir ve zarar görür. Rüya bir emanet olarak kabul edilmeli ve ehlini bulana kadar saklanmalı ve sadece hayra yorulmalıdır.

Salih rüyalar salih ve sadık, ihlaslı ve irfan sahibi kişilerin gördüğü rüyalardır. Kişi ahlakını düzelttikçe rüyaları da güzelleşir. Rüyalar bir nevi kişinin maneviyatı ile doğru orantılıdır denilebilir. Kişinin görmeye başladığı salih rüyalar kişi gayretini devam ettirdikçe daha da güzelleşir ve gaybdan ilahi mesajlara kadar ulaşır. Kişi Rabbine ne denli yaklaşırsa Rabbi de kişiye maddi ve manevi ikramlarda bulunur, maddi ve manevi olarak kulunu en güzel şekilde rızıklandırır.

Rüyayı gören kadar yorumlayan kişide çok önemlidir. Rüya ilmi Yusuf as.'a verilmiş bir ilimdir ve kişinin kişiye öğreteceği bir ilim değildir. Kişi manevi olarak derecesini yükseltip maddenin aslını ve tezahürünü görmeye ve anlamaya başladığı zaman Allahu Teala tarafından gönlüne ilham edilen bir ilimdir. Kişi manevi basamakları çıktıkça dünya kisvesinden sıyrılır. Kalp gözü dediğimiz basiret gözü açılmaya başlar ve farklı alemleri seyre başlar. Bu seviyeye ulaşmış olan kişilerin yapacağı yorumlara ehemmiyet verilmelidir. Zira rüya alemi hafife alınacak hayal alemi değil, bilakis Allahu Tealanın kişiye özel olarak yarattığı, mahiyetini sadece Allahu Tealanın bildiği gizemli ve derin bir alemdir. Kişi kendisini ve rüyalarını iyi tahlil etmeli, gaflete kapılmadan kendini düzeltmeye çalışmalıdır ki bu ilahi rızıklardan nasiplenebilsin.

Rüyada rakı içmek;

Rüyada rakı içmek; İslam dininde fıkhen çoğu sarhoş eden şeylerin damlası dahi haram kabul edilmiştir. Bu düstur ışığında rüyada adı ne olursa olsun alkollü içecek içmek hayırla yorumlanmaz. 

Rüyada rakı içmek; rüya sahibinin imani ve itikadi olarak kendisini muhasebeye çekmesi gerektiğine, daldığı gafletten uyanması ve kendisini düzeltmeye çalışması gerektiğine delalet eder.

Rüyada rakı veya içenleri görmek; günaha ve haram mala delalet eder. Rüya sahibinin girdiği ortamlara, davranışlarına ve parasını nereden kazandığına dikkat etmesi hususunda uyarı niteliğinde bir rüyadır. 

Her şeyin doğrusunu sadece Allahu Teala bilir.
]]> Rüyada Sigara İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-sigara-icmek.html Tue, 06 Nov 2018 03:19:34 +0000 Rüyada sigara içmek; Rüya alemi mahiyeti bilinmeyen, derinliği ve sınırları keşfedilemeyen özel bir alemdir. Kişi irade sahibi olmasına rağmen, istediği zaman arzu ettiği şeyleri rüyasında görme ya da görmeme gücüne sahip Rüyada sigara içmek; Rüya alemi mahiyeti bilinmeyen, derinliği ve sınırları keşfedilemeyen özel bir alemdir. Kişi irade sahibi olmasına rağmen, istediği zaman arzu ettiği şeyleri rüyasında görme ya da görmeme gücüne sahip değildir. Ruh Rabbinin emrindedir ve Rabbel Alemin ne murad ederse kişi sadece onu görebilir. Kişi rüyada azap ya da müjdeye nail oluyorsa ve hissettiği duyguları uyanıkken de unutamıyorsa, kabir ve ahiretteki müjde ve azabı da inkar edemez. Rüya gören kişinin görmediğim bir aleme inanmam demesi abestir. Zira yumuşacık yatağında uyurken bazen sevinç, bazen üzüntü, bazen azap, bazen sıkıntı kişiyi buluyor ise, ölüm de kişiyi bulacaktır ve yaptıklarının karşılığını hissederek yaşayacaktır.

Rüyalara gereğinden fazla önem vermek, saplantı haline getirmek, sürekli rüyalarla meşgul olmak zamanla insanın huzurunu bozar. Fal bakar gibi her gün görülen rüyalara anlam yüklemeye çalışmak doğru değildir. Her rüyanın yorumu yapılmaz. Her rüya görüldüğü gibi yorumlanmaz. Bazı durumlarda güzel zannedilen rüyalar sıkıntıya, bazı durumlarda korkunç rüyalar müjdelere delalet edebilir. Bunlar ferasetle, ilim, irfan ve hikmetle bilinir. Bu özellikleri taşımayan kişilere rüya anlatılmaz. 

Rüyalarının sadık ve doğru olmasını arzu eden kişi özü sözü doğru olmalı, düzgün ve ahlaklı bir hayat yaşamalıdır. Yalan, gıybet, hased, riya gibi kalbi karartan hallerden uzak durmalıdır. Günah karanlığı çöken kalbe hikmet nuru inmez. Kişi kendini düzeltmeye azmetmedikçe bu hal bu şekilde devam eder.

Rüyayı gören kadar tabir eden kişinin ahlakı da çok önemlidir. Herkes rüya tabir edemez.Rüya ilmi Allahu Tealanın bazı özel kullarına ilham ettiği sırdır. Rüyalar herkese anlatılmamalı, sadece ehline anlatılmalı, ehli de hayra ve iyiye yormalıdır. Çoğu kez rüyalar yorumlandığı şekilde tecelli eder. Bu sebepledir ki her daim hayırlara vesile olması duasıyla rüya dinlenmeli ve yorumlanmalıdır.

Rüyanın yorumu yapıldıktan sonra hemen tecelli etmesini beklemekte doğru değildir. Bazı rüyalar hemen gerçekleşirken bazı rüyalar zamanı gelince gerçekleşir. Yusuf as.'ın rüyası elli yıl sonra gerçekleşmiştir. Küçük bir çocukken on bir yıldız, ay ve güneşin kendisine secde ettiğini gören Yusuf as. elli sene sonra babasına kavuşunca kardeşleri, anne ve babası kendisine saygı ile eğildiklerinde rüyası tecelli etmiş oldu. Ayet-i Kerimelerde anlatılan bu kıssaya iman eden kişi gördüğü rüyanın mutlaka çıkacağına ama zamanını sadece Allahu Tealanın bildiğine de iman etmesi şarttır.

Kişi ahlakını ve yaşantısını düzelttikçe rüyaları da güzelleşir. Manevi derecesi yükseldikçe gördüğü rüyaların da mahiyeti değişir. Kul Allahu Tealanın rızası için çaba gösterdikçe Rabbi de kuluna maddi ve manevi rızıklar ihsan eder, müjde ve hikmet içerikli rüyalarla kulunu rızıklandırır. Alemlerin Rabbi olan Allahu Teala her şeyin en doğrusunu bilir.

Rüyada sigara içmek ;

Rüyada sigara içmek; rüyayı gören kişinin ve malayani işlerle geçirdiğine delalet eder. Uyarı niteliğinde olan bu tür rüyaları gören kişinin davranışlarına dikkat etmesi, gafletten kurtulmaya çalışması, vaktini değerli ve hayırlı işlerle değerlendirmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada sigara içmek; rüya sahibinin gereksiz harcamalar yaptığına, boş işlerle uğraştığına delalet eder.

Rüyada sigara içmek; rüya sahibinin arkadaş çevresine dikkat etmesi gerektiğine, kendisine faydası olmayan kişilerden uzaklaşması gerektiğine delalet eder.

Rüyada sigara içmek ve dumanını etrafa savurmak; üzüntü ve keder içinde bocalamaya delalet eder. 

Rüyada sigaradan siyah duman çıktığını görmek; gam, sıkıntı, günah ve hataya delalet eder. 
]]>
Rüyada Süt İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-sut-icmek.html Tue, 06 Nov 2018 18:31:21 +0000 Rüyada süt içmek;  Rüyalar canlılar yaratıldığı günden itibaren insanların en çok merak ettikleri konular arasındadır. Zira rüya Allahu Tealanın kişiye gönderdiği mesaj niteliğindedir. Her canlı her uykuya daldığında r Rüyada süt içmek;  Rüyalar canlılar yaratıldığı günden itibaren insanların en çok merak ettikleri konular arasındadır. Zira rüya Allahu Tealanın kişiye gönderdiği mesaj niteliğindedir. Her canlı her uykuya daldığında rüya görür. Ama her görülen rüya hatırlanmaz ve her görülen rüya yorumlanmaz. Rüyaların dereceleri de kişilerin manevi derecesine göre değişkenlik gösterir. Herkes aynı rüyayı görse dahi her rüya aynı şekilde yorumlanmaz. Görülen rüya, görülen vakte ve gören kişiye göre farklılıklar arz eder. Rüya alemi kişiye özel bir alemdir ve kişiye göre değişiklik göstermektedir. Mahiyetini ve keyfiyetini alemlerin Rabbi olan Allahu Tealadan başkası bilemez. 

Rüya ilmi kitaplardan ya da bir öğretici vasıtası ile öğrenilecek bir ilim değildir. Allahu Tealanın ilham ettiği kişiler bu ilmi bilirler. Bu ilme malik olmak isteyen kişi öncelikle hata ve günahlardan uzak durmaya çalışmalı, ahlakını ve huylarını düzeltmek için çabalamalı, ibadetlerini aksatmamalı, Rabbinin rızasını kazanmak gayesi ile yaşamalıdır. Rabbinin rızasını kazanmak isteyen kimseler özel lütuflarla rızıklandırılırlar.

Rüyalarının gerçekleşmesini isteyen, rüyalarının salih ve sadık rüyalardan olmasını murad eden kimse de yaşantısına dikkat etmeli, ibadetlerini aksatmamalı, ayetlere ve hadislere göre yaşamaya gayret sarf etmelidir. Günlük ibadetlerinin yanı sıra gece uyku adabına riayet etmeli, Allah Rasulunun (s.a.v.) uyguladığı ve tavsiye buyurduğu duaları okumalı ve abdestli olarak uyumalıdır. Kişi manevi olarak yükseldikçe rüyaları da güzelleşmeye başlayacak ve bilmediği alemlerin kapıları kendisine aralanmaya başlayacaktır. Kulun gayesi Rabbinin rızası olursa, Rabbi kulunu razı eyler, hoşnut eyler, manevi ikramlarla müjdeler gönderir.

Rüya gören kişi kendisine gösterilen rüyayı herkese anlatarak rüyasının değerini düşürmemelidir. Rüya doğru kişilere anlatılmalıdır. Allah dostu olan, basireti açık, maneviyatı güçlü, dili dualı kişilere rüyayı anlatmak en doğru davranıştır. İçinde hased ve riya duyguları besleyen, kindar ve yalancı kişilere ya da ahlak ve huy olarak tam olgunluğa erişmemiş kişilere rüya anlatılmaz.

Rüyada süt içmek ;

Rüyada süt içmek; rüyada süt görmek İslam fıtratına delalet eder. Süt aynı zamanda zorluk çekmeden elde edilen mala da işaret eder.

Rüyada süt içmek; helal mala, hayırlı ilme, bereketli rızka, mal ve mülke delalet eder.

Rüyada yeni sağılmış süt içmek; bereketli ve hayırlı mal ve mülke delalet eder.

Hasta olan kimsenin rüyasında süt içtiğini görmesi; ilaca,rızka, şifaya, sıhhat ve afiyete kavuşacağına delalet eder.

Rüyada at sütü içmek; rüyayı gören kişiye devlet tarafından erişecek hayra delalet eder.

Rüyada deve sütü içmek; rüya sahibinin İslam fıtratı üzerine bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada koyun sütü içmek; hayra, rahatlığa, sevinç ve ferahlığa delalet eder.

Rüyada dişi aslan sütü içmek; düşmana galebe çalmaya delalet eder.

Rüyada kurt sütü içmek; haksızlık etmeye, etrafındaki kişilere zorbalık etmeye delalet eder.

Rüyada köpek sütü içmek; şiddetli korkuya, zalim kimselerle karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada vahşi hayvanların sütünü içmek; rüya sahibinin eline geçecek az bir mala, etrafından göreceği şiddete delalet eder.

Rüyada eşek sütü içmek; sonradan şifa bulacak bir hastalığa delalet eder.

Her şeyin doğrusunu Alemlerin Rabbi olan Allahu Teala bilir.
]]>
Rüyada Şarap İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-sarap-icmek.html Wed, 07 Nov 2018 02:21:05 +0000 Rüyada şarap içmek; Gece gök yüzüne bakan insan yıldızları seyrettikçe hem huzur duyar, hem bu seyirden dolayı içi ferahlar, hem de yalnız olmadığını düşünerek mutlu olur. Kendisi için gök alemini böylesi süsleyen ve zi Rüyada şarap içmek; Gece gök yüzüne bakan insan yıldızları seyrettikçe hem huzur duyar, hem bu seyirden dolayı içi ferahlar, hem de yalnız olmadığını düşünerek mutlu olur. Kendisi için gök alemini böylesi süsleyen ve ziynetlendiren Rabbine şükreder. Rüyalar da kişinin gece uykusunu güzelleştirir, ziynetlendirir, süsler ve yalnız olmadığını hissettirir. Gördüğü güzellikler karşısında Rabbine şükreder, gördüğü sıkıntı ve kötü hallerden Rabbine sığınır. Sonuç olarak yalnız olmadığını bilir. Hiç bir şey başı boş yaratılmamıştır. Rüya alemi de boş yere yaratılmamıştır ve Alemlerin Rabbi olan Allahu Tealanın emrindedir. 

Rüyalar gaybın anahtarı, manevi kapıların kilidi, bilinmeyenden ötelerden gelen mesajlardır. Kişi rüyasında ne göreceğine karar veremez. Rüya aleminin sahibi ve Rabbi her ne murad etti ise kişi onu görür. Salih bir tabir ehli bulur ise rüyasındaki manayı çözdürüp mesajı alabilir. Bulamaz ise rüyasını kimseye anlatmaması en doğru harekettir. Her emanet ehline verilmelidir. Ehlini bulana kadar rüyaları da saklamalı, herkese anlatılmamalıdır.

Rüya aleminin derinliği ve sınırları aklın almayacağı kadar derindir. Her kişi ayrı ayrı, her uyuduğunda rüya görmekte, kimsenin rüyası bir diğeriyle karışmamakta, tamamen kişiye özel olmaktadır. Yan yana uyuyan insanların rüyaları dahi benzeşmemekte, biri korkarken biri müjdeler içinde huzurla uyuyabilmektedir. Ruh Rabbinin emrindedir ve Rabbinin dilediğinden başka şeyi görmesi ve hissetmesi mümkün değildir. Bu mükemmellik karşısında insan ister istemez " görmediğim şeye inanmam." diyen kişilerin rüya aleminin derinliği karşısında neler düşündüğünü sormaktan kendini alamıyor. Kişi tefekkür ettikçe Rabbinin yüceliği karşısında secde etmekten, Rabbini tüm noksanlıklardan tenzih edip tesbih etmekten başka bir şey yapamıyor.

Yorumlanmaya değer görülen rüyalar salih rüyalardır. Kişi salih ve sadık rüyalar görmek istiyorsa, kendisi de salih ve sadık olmalıdır. Ahlakında bulunan kötülüklerden uzaklaşmak için gayret göstermeli, ibadetlerinde sebat etmeli, Allahu Tealanın emir ve yasaklarına, Allah Rasulunun (s.a.v.) sünneti seniyyesine uymaya çalışmalıdır. Yatağa uzandığı zaman abdestli olmalı, hadislerde bildirilen duaları etmeli Rabbine sığınmalı ve bu şekilde uykuya dalmalıdır. Rabbinin koruması altına giren kişinin rüyalarına şeytan müdahale edemez. Zira kişinin damarlarında dahi gezinme izni olan şeytan gaflette olan, dünyaya ve nefsine aşırı düşkün olan kişilerin rüyalarına da vesvese verebilmektedir. Kişinin ezeli ve ebedi düşmanı olan şeytanın elinde oyuncak olmamak için daima Rabbinin rızasını gözetmelidir. Kul Rabbinin rızası için çabaladıkça, Rabbi kişiye ikram ve lütuflarda bulunur ve salih ve sadık rüyalarda gizli müjdelerle kulunu rızıklandırır. Kulun manevi yükselişi ve düşüşü rüyalarından anlaşılır. Her şeyin doğrusunu Alemlerin Rabbi olan Cenab-ı Allah bilir.

Rüyada şarap içmek;

Rüyada şarap içmek; rüya sahibinin eline meşakkatsiz ve sıkıntısız geçecek olan haram mala delalet eder. 

Rüyada şarap içmek; büyük bir günaha delalet eder. Böyle bir rüya gören kimse derhal tövbe etmeli, gafletten kurtulmak için çaba göstermelidir.

Rüyada şarap akan nehir görmek ve o nehirden içmek; rüyayı gören kişinin büyük bir fitneye düşeceğine delalet eder.

Rüyada su ile karıştırılmış şarap içmek; haram ve helal malın birbirine karıştığı mal ve kazanca delalet eder. Rüya sahibinin kazancını nerelerden elde ettiğine dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada şarap içmek; yalan, hezeyan, makbul olmayan söz,sırların ifşa edilmesi olarak yorumlanır. Aynı zamanda böyle bir rüya zina eden kadınla da yorumlanır.

Rüyada şarap içmek; rüyayı gören kişinin dengesiz hareketlerde bulunduğuna delalet eder. Şarap içen kişi akli melekelerini yitirdiği için böyle bir rüyayı gören kişi de]]> Rüyada İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-icmek.html Wed, 07 Nov 2018 19:27:25 +0000 Rüyada İçmek, Rüyada kişi eğer herhangi bir şey içiyor ise bu içtiği içecek türüne göre farklı şekilde yorumlanmaktadır. Bu nedenle rüyada içmek konusunu kesinlikle bir konu ile sınırlandıramayız. Kişinin içtiği içe Rüyada İçmek, Rüyada kişi eğer herhangi bir şey içiyor ise bu içtiği içecek türüne göre farklı şekilde yorumlanmaktadır. Bu nedenle rüyada içmek konusunu kesinlikle bir konu ile sınırlandıramayız. Kişinin içtiği içecek türleri çok farklılık gösterebilir. Mesela içecek olarak süt, su, bal, şerbet ve içki görmüş olabilir. Bu nedenle bu içeceklerin her biri farklı şekilde yorumlanır. Rüyada hepsinin anlamı farklı anlama gelerek yorumlanmaktadır. Hatta rüyada bu içeceklerin sıcak veya soğuk içilmesi de rüya tabirler iken farklı şekilde ve anlamda yorumlanmaktadır.

Rüyasında su içmek, Kişinin hayatı boyunca bolluk, bereket, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hayatının olacağına işaret eder. Bazı kişiler tarafından ise su içtiğini görmek dedikodu ve sıkıntılara delalet ettiği anlamı taşır. Rüyada su içmek ayrıca kişi bekar ise karşısına su gibi berrak güzelliğe sahip bir bayanla karşılaşıp evleneceğine işaret eder. Tabi bu su içmenin kaynağı da rüya yorumlama da önemli rol almaktadır. Suyun şişeden, çeşmeden veya tastan içilmesine bağlı olarak farklı anlamda yorumlandığı ifade edilir. Fakat ne olursa olsun su her zaman temiz ve saflığı simgelemektedir.

Rüyasında süt içmek, Rüyada süt içmek gören kişinin hayatı boyunca karşılaşacağı zorlu mücadelelere karşı hep başarılı olacağı anlamı taşır. Yani kişiler için imkansız görülen işlerin üstesinden gelmeyi başarmaktadır. Rüyayı gören kişi oldukça çalışkan olduğu için hiç bir şeyden göz korkmayan gözü pek, cesur, mert ve delikanlılığa işaret eder. Ayrıca rüyada süt içen kişi bekar bir erkekse çalışkan, oldukça hareketli, çevik, kolay kolay hastalığa yakalanmayan ve çok dürüst bir kadın ile evleneceğine bu evlilikten saf ve temiz huylu çocukların doğacağına işaret eder.

Rüyada bal içmek, Rüyada bal içildiğini görmek haramsız olan bol mala, kişinin hayatını çok dindar yaşadığına işaret eder. Fakat rüyayı gören kişi bekar bir erkekse bal gibi katkısız temiz bir bayan ile evleneceğine, ama evliyse hanımı ile arasında sevgi bağının daha da kuvvetleneceği anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada  bal şerbetinin içilmesi de kişinin hayallerine kavuşmasını, kolay bir şekilde mal varlığının kazanılmasına da işaret etmektedir.

Rüyada şerbet içtiğini görmek Kişi için oldukça güvenilir ve olumlu sonuçların var olduğu anlamı taşımaktadır. Kişi yaptığı tüm işler nedeni ile parmağı ile gösterilen, etrafında bulunan kişiler tarafından sevilip, sayılan bir kişiliğe sahip olduğu anlamı taşımaktadır. Ayrıca kişinin hem iş, hem de aile hayatı bakımından oldukça başarılı ve mutlu bir kişiliğe sahip olduğuna işaret etmektedir.

Rüyasında içki içtiğini görmek, Kişi rüyasında içki içiyor ise hiç hayır olmayan işler ile uğraştığına, haram mal kazandığına, kişinin çok hileci ve kurnaz olduğuna ve asla Allah yolunda gitmediğine işaret etmektedir. Ayrıca rüyada içki içen kişi erkekse karşısına kötü bir kadın çıkıp onunla ile düzgün olmayan bir evliliğe ve mutsuzluğa işaret etmektedir.
]]>
Rüyada Pınardan Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-pinardan-su-icmek.html Thu, 08 Nov 2018 05:21:48 +0000 Rüyada pınardan su içmek, kişinin kedere ve üzüntüye hem de bolluk, bereketi ve huzura  ereceğini ifade eder. Rüyada su içmek, rüyasını gören kişinin yaşamının belli bir bölümü ekonomik sıkıntılarla mücad Rüyada pınardan su içmek, kişinin kedere ve üzüntüye hem de bolluk, bereketi ve huzura  ereceğini ifade eder. Rüyada su içmek, rüyasını gören kişinin yaşamının belli bir bölümü ekonomik sıkıntılarla mücadele eden zor bir süreç geçireceğinin habercisidir. Ancak hüzün, üzüntü ve sıkıntıyı kısa sürede atlatarak refah içerisinde mutlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.  Rüyayı gören kişinin ekonomik sorunlardan arınması rahatlığı getirecektir.   

Rüyada pınardan tatlı su içmek, murada ermeye, mutlu bir şekilde hayatı sürdür meye delalettir. Pınardan tatlı su içmek, içtiği suyun tatlı olması güzelliklerin, mutluluğun, güzel günlerin olacağını anlatmaktadır. Pınardan su içtiğini gören kişinin mutlu bir yuva kuracağına işaret eder. Yaşamını rahat huzurlu, olumsuzluklardan uzak geçireceğine tabir olunur.

Rüyasında pınardan acı su içmek, bekar olanlar için hayırlı bir kısmete kavuşacağına onunla evleneceğine işarettir. Acı su içmek, evlilikle beraber güzel kazançlı bir iş düzeninin olacağına tabir olunmaktadır.

Rüyasında pınardan sıcak su içmek, rüyayı gören kişinin hastalık ve hüzünlü günler geçireceği anlamına gelmektedir. Pınardan sıcak su içmek, rüyayı gören kişinin hastalanması ile yaşamının olumsuz etkileneceği, hastalığının ciddi olması ile çevresinin ve kendisinin acı ve üzüntü içerisinde bir süre mücadele edeceğine tabir olunur. 

Rüyasında pınardan kirli su içmek, kişinin üzüntüye ve maddi sıkıntıya düşmesini anlatmaktadır. Kirli su içmek, endişe verici bir hastalığa yakalanacağı ve olumsuzluklarla boğuşacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan kişilerin rüyayı göreni üzecek şekilde olumsuz dedi kodular yaptıklarına işarettir. 

Rüyada pınardan bardakla su içmek, rüyayı gören kişinin beklenen mutlu haberi alacağına çocuğu olacağına tabir olunur. Pınardan bardakla su içmek, kişinin müjdeli haberi almasıyla sıkıntılarından arınıp huzura ereceğine, hayatına renk geleceğine, daha kazançlı bir işi olacağına  işarettir.

Rüyada pınardan tuzlu ve bulanık su içmek, rüyayı gören kişi için üzüntünün habercisi olarak yorumlanmaktadır. Tuzlu ve bulanık su içmek, gelecek olan haberin olumsuz olacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin alacağı kötü haberle oldukça fazla sarsılacağı zor günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada su görmek, genellikle hayra yorumlanmaktadır. Güzel bir hayata, çok değerli, saygı değer ve hayırlı yeni dostlara sahip olunacağına işaret etmektedir. Kişinin güzel ve ekonomik sıkıntısı olmayan bir hayat süreceğine tabir olunur.

]]>
Rüyada Eşinin İçki İçtiğini Görmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-esinin-icki-ictigini-gormek.html Thu, 08 Nov 2018 15:12:19 +0000 Rüyada Eşinin İçki İçtiğini Görmek; günaha meyilli olan eşine dua etmesine, mutlu olmaya, sabretmeye ve sabrının sonunda hayatının değişmesine yorumlanır. Bazı rivayetlere göre ise rüyada eşinin içki içtiği Rüyada Eşinin İçki İçtiğini Görmek; günaha meyilli olan eşine dua etmesine, mutlu olmaya, sabretmeye ve sabrının sonunda hayatının değişmesine yorumlanır. Bazı rivayetlere göre ise rüyada eşinin içki içtiğini gören bir kimse dert sahibi olamaya ve mutsuz olamaya bazen de keyiflenmeye ve mutlu olacağına yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada eşinin içki içtiğini gören bir kimse rahatlığa erecektir ve büyük bir uğraş sonunda işinde başarılı olacaktır. Bazı yorumculara göre ise memur olan bir kimsenin memuriyetinde hile yapacağına ve başkalarının mallarını yemeye yorumlanır.

El Abhari'ye göre ise; Rüyada eşinin içki içtiğini gören bir kimse zorluk çektiği işlerden kolayca kurtulabileceğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise; Rüyada eşinin içki içtiğini gören bir kimse insanların ayıplarını araştıracağına ve bu yüzden büyük günahlar işleyeceğine yorulur.

Bazı rivayetlere göre ise; Rüyada eşinin içki içtiğini gören bir kimse bolluk ve berekete kavuşur. Aynı zamanda işlediği günahlar için tövbe edeceğine yorumlanır. Bazen ise maddi sıkıntılardan kurtulacaklarına ve Allah'a yalvararak işledikleri günahlar için tövbe istiğfar edeceklerine delalet eder.

Rüyada eşinin içki içtiğini gören bir kimsenin helal olmayan yoldan para kazanacağına ve hile ve kurnazlık ile mal edeceğine yorumlanır.

Rüyada eşinin içki içtiğini görmek bazen de fakir ise zengin olacağına, hasta ise hastalıktan kurtulacağına, bekar bir kimse ise evleneceğine delalet eder.

Rüyada eşinin içki içtiğini görmek bazen ise zina eden bir kadına işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada ölmüş eşinin içki içtiğini gören kimsenin o ölünün azap ve günah içinde olduğuna işarettir.

Evlenmek isteyen bir kişi bu rüyayı gördü ise evleneceği kişinin hayırlı biri olmadığına delalet eder. Bazı rivayetlere göre ise rüyada eşinin içki içtiğini görmek maddi ve manevi zararlar göreceğine, ticarette kazandığı malların maddi kayıplar yaşamasına sebep olacağına yorumlanır. Bazen ise hak yoldan ayrılıp, şeytana uyarak batıl işler peşinden koşacağına yorulur. Bazı yorumcular ise şöyle yorumlar evdeki huzursuzluğa, bolluk ve bereketin azalacağına işaret eder.

Bazen ise rüyada eşinin içki içtiğini görmek kimsenin eline geçen fırsatları değerlendiremeyeceğine, amacından çıkarak kötü hallere düşmesine yorumlanır. Rüyada eşinin oruçluyken içki içtiğini gören bir kimse ise yadırganacak işler yapmaya ve insanların tepkisini çekecek olaylara karışmasına delalet eder. Bazen ise bir boşluğa düşeceğine ve boşluğa düştüğü zaman günahlar işleyeceğine yorumlanır.

]]>
Rüyada Kola İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kola-icmek.html Fri, 09 Nov 2018 06:43:24 +0000 Rüyada kola içmek, genel olarak boş işlerle uğraştığınız veya faydasız ilim öğrendiğinizin göstergesi durumundadır. Kola bazı rüya tabiri yorumcularına göre dünya hayatının şevki, geçici ve zevkleridir. Rüyayı göre Rüyada kola içmek, genel olarak boş işlerle uğraştığınız veya faydasız ilim öğrendiğinizin göstergesi durumundadır. Kola bazı rüya tabiri yorumcularına göre dünya hayatının şevki, geçici ve zevkleridir. Rüyayı gören kimse bu süslere kendini kaptırarak, ahiret hayatını ve dini hayatını tamamen unutmuş sayılmaktadır. Kola çoğu zamanda günah işleme anlamına gelir. Rüyayı gören kişi kendi zevk ve istekleri doğrultusunda bir hayat sürer ve çevresindeki insanları umursamaz. Buna denli geçici sıkıntı ve üzüntüleri ifade eder. Kendinizi boş yere üzüp sıkıntıya soktuğunuz ve olmadık kişiler yüzünden harap ettiğinizin göstergesi durumundadır. Rüyada midesini doldurana kadar kola içen birisi, kendisini dünya ilişkilerine öyle kapatır ki haram ve helaller üzerinde fikir sahibi olmaz. 

Rüyada kola içmek, gerçek hayatta da kola içmeyi seven ve günde birkaç bardak kola içmeden duramayan bir kişidir. Bazı durumlarda rüya psikolojik olarak dünyaya olan ilişkinizi, rahat bir hayat sürme isteğinizi ve hayalinizi göstermektedir. Rüyada kola içmek, ünlü alimler tarafından da kötü sonuçlar doğuracağını belirtmişlerdir. Rüyayı gören kişinin yatmadan önce kola tüketmesi de rüyasında kola görmesinin başlıca nedenlerindendir. Dini eksik yaşama, ahiret hayatının farkında olmama gibi açıklamaların bulunması yanın da rüyada kola görmek içmenin tam tersine ferahlatacak ve iyi şeylerin habercisi olarak bilinmektedir. Genellikle günah işleneceğinin yada kötü şeylerin habercisi olan rüyada kola içmek, helalle haramın karıştığının da rivayeti altındadır.
]]>
Rüyada Kuyudan Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kuyudan-su-icmek.html Fri, 09 Nov 2018 10:37:52 +0000 Rüyada Kuyudan Su İçmek, Rüyada su kuyusu görmek rüya sahibinin refaha, bolluğa kavuşacağına delalet eder. kişinin Aile hayatının düzeleceğine akrabalara derman olacağına işarettir. Rüyada kuyudan su içen kişi maddi kayı Rüyada Kuyudan Su İçmek, Rüyada su kuyusu görmek rüya sahibinin refaha, bolluğa kavuşacağına delalet eder. kişinin Aile hayatının düzeleceğine akrabalara derman olacağına işarettir. Rüyada kuyudan su içen kişi maddi kayıplardan kurtulacak ve refaha kavuşacağına delalet eder. Hileden kurtulmaya helal mala işaret eder. 

Rüyada Kuyudan Su İçmek, Kişinin aile hayatındaki tüm sıkıntılardan kurtulacağına delalet  eder. Kişi sıkıntılı günlerine perde çekeceğine  delalet eder. Kişinin kötü bir iş için tarafına karşı sert bir şekilde uyarılacağına, helal malın yön bulacağına işarettir. Eğer kişi hamile ise yakında sevinçli haber  alacağına işarettir. Kişinin eğer hastalığı varsa güzel günlere kavuşacağına  işarettir. Kişi maddi açıdan zengin ise o maldan fayda göreceğine işarettir. Kişi arkadaşlarından güzellik göreceğine  işarettir. Kişi eğer suyu alırken haksızlık yaptı ise sahip olduğu maldan hayır görmeyeceğine, akrabalarıyla olan ilişkilerinde olan düzensizliklere işaret eder. Kişi suyu haksızlık ile elde etti ise işlerinde bozulmalara işaret eder. Kişi haksızlık ile suyu içti ise kötü bir haber alacağına işarettir. Kişi su içtiğini görür ise tutuklu biri varsa ailesinden tez zamanda tahliye edileceğine delalet eder. Rüyada su içtiğini gören kişi yolda ise güzel bir haber ile mutluluk saçacağına delalet eder. Rüyada su içen kişi eğer evlenmemiş bir kadın ise tez zamanda hayırlı bir eş bulacağına işarettir. Rüyada su içen kişi eğer bir hata işlemiş ise af olacağına işaret eder.

Rüyada Kuyudan Su İçmek, Rüyada su içen kişi karısı hasta  ise  tez zamanda sağlık bulacağına delalet eder. Rüyada kuyudan su içtiğini gören kişi hilekar bir  insandan kurtulacağına işaret eder. Kişinin bir borcu var ise kısa zamanda ödeyeceğine işarettir. Rüyada su içtiğini gören kimse hayırsızlık ve haksız kazançtan kurtulur. Kişi mahkum ise  kısa zamanda tahliyesinin geleceğine  işarettir. Kişi mağdur ise kısa zamanda haksızlığın anlaşılacağına işaret eder. Kişi üzgün ise kısa zamanda sevinçli bir haber alacağına işarettir. Kişi memleketinde ise kısa zamanda hayırlı bir eş bulacağına  işarettir. Kişi haksızlığa uğramış ise kısa zamanda  intikam alacağına delalet eder. Rüyasında kuyudan su içen kişi gönlünün açılacağına feraha erişeceğine delalet eder. Rüyasında kuyudan su içen kişi izzet ve yüksekliğe erişeceğine işaret eder.
]]>
Rüyada Tatlı Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-tatli-su-icmek.html Fri, 09 Nov 2018 14:28:54 +0000 Rüyada Tatlı Su İçmek, rüyada görülen su genel olarak farklı şekillerde tabir edilirken, her zaman hayra yorumlanmaktadır. Rüyasında tatlı su içtiğini gören kimseler, çoğunlukla güzel hayat süreceklerine ve sadık bir dost Rüyada Tatlı Su İçmek, rüyada görülen su genel olarak farklı şekillerde tabir edilirken, her zaman hayra yorumlanmaktadır. Rüyasında tatlı su içtiğini gören kimseler, çoğunlukla güzel hayat süreceklerine ve sadık bir dost edineceklerine delalet etmektedir. Aynı zamanda bu rüya hem mal hem de mülke işaret etmektedir. Bir alimin tabirinde tatlı su içmek, huzur, bereket, mutluluk ve sağlık anlamını taşımaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişinin sıkıntıya gireceğine ve dedikodusunun yapılacağına rivayet olunmaktadır. Rüyada tatlı su içmek, rüya sahibinin sağlıklı ve bereket içerisinde geçecek olan ömrünü işaret etmektedir. Ulu ulemanın tabirinde rüyada içilen tatlı su eğer azsa şer çoksa hayır olarak tabir edilir. Rüyada tatlı su içmek rüya sahibi için şifa bulacağına, rahatlığına ve ferahlığına yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin hiç bir şekilde geçim sıkıntısı çekmeden ev hanesinde bereketinin olacağını haber vermektedir. Bazı rüya yorumcularına göre bu rüyayı görenler için sıkıntıya düşeceklerine, dedikoduya ve kötü söz duymaya alamet sayılmaktadır. 

Rüyada Tatlı Su İçmek, başka bir alimin tabirinde rüya sahibinin temiz kazanca ve bol rızka kavuşacağına delalet olunmaktadır. Aynı zamanda rüya sahibinin iş hayatında bütün işlerinin yolunda gitmesine ve maddi bakımdan çok iyi miktarlarda eline para geçeceğine alamet sayılmaktadır. Ayrıca rüyasında tatlı su içtiğini gören kişiler ruhsal bakımdan büyük rahatlığa kavuşacaklarına rivayet olunmaktadır. Ünlü bir rüya yorumcusunun tabirinde rüya sahibinin kederinden, üzüntüsünden ve endişelerinden kurtularak ferahlamasına ve rahata ermesine delalet olunur. Hatta rüyayı gören kişinin yaşamış olduğu bütün zorlukları aşarak huzura kavuşacağına alamet sayılır. Kısacası bu rüyayı gören kişilerin her zaman işlerinin yolunda giderek iyi bir hayat süreceklerine muradına ereceğine rivayet olunmaktadır.
]]>
Rüyada Keçi Sütü İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-keci-sutu-icmek.html Fri, 09 Nov 2018 21:09:37 +0000 Rüyada keçi sütü içmek, rüyada süt görmek ilim, irfan ile yorumlanır. Süt elde edilecek temiz mal demektir. Dindarlığı ifade eder. Kişinin rüyasında keçi sütü içtiğini görmesi eşinin vasıtasıyla yada eşi tarafından b Rüyada keçi sütü içmek, rüyada süt görmek ilim, irfan ile yorumlanır. Süt elde edilecek temiz mal demektir. Dindarlığı ifade eder. Kişinin rüyasında keçi sütü içtiğini görmesi eşinin vasıtasıyla yada eşi tarafından bir mal veya menfaat elde edileceğini ifade eder. Genel olarak kişinin rüyasında süt içmesi hayırlıdır. İleride başarılı, mutlu günlerin geleceğinin müjdecisidir. Keçi sütü içen kimse eğer bekarsa mutlu, huzurlu bir yuva kuracağı anlamı taşır. Aynı zamanda rüyada keçi görmek iyi fakat kuşkucu, aksi inatçı bir ahbaba arkadaşı gösterir. Böyle bir hayvanın sütünü içmek ise inatçı bir dosttan gelecek menfaati anlatan rüyalardır. Süt rüyaları çok önemli rüyalardır ve dikkatli yorumlanması gereken rüyalardır. 

Rüyada keçi sütü içmek, bolluğu ve tatlılığı inatçı bir dosttan gelecek iyiliğe menfaate din güzelliğine yorumlanırken sütün tadının bozuk olması bunun tam tersi ile yorumlanır. Süt rüyaları kendi cinslerine göre yorumlanır keçiden ağız sütü içen kimse hamile bir kadınsa bebeğini hayırlısıyla kucağına alacağına işaret eder. Her rüya kişinin içinde bulunduğu duruma göre yorumlanır. Rüyalar hiç bir zaman sebepsiz görülmezler bütün rüyalar bir mesaj taşırlar.

Rüyada keçi sütü içmek ile ilgili rüyada rüyayı gören kişinin ruhsal durumu veya sosyal yapısına göre değerlendirilip yorumlanmalıdır. Ama genel olarak içilen süt oldukça güzel rüyalar arasında yer alıp her zaman hayırla ifade edilen rüyalardandır.
]]>
Rüyada Şeftali Suyu İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-seftali-suyu-icmek.html Sat, 10 Nov 2018 06:47:36 +0000 Rüyada şeftali suyu içmek, genellikle hayırlı olan rüyalar arasında yer almaktadır. Eğer gerçek yaşamda sağlık problemi yaşayan bir kimse rüyasında şeftali suyu içerse sağlığına yeniden kavuşacağına yorumlanır Rüyada şeftali suyu içmek, genellikle hayırlı olan rüyalar arasında yer almaktadır. Eğer gerçek yaşamda sağlık problemi yaşayan bir kimse rüyasında şeftali suyu içerse sağlığına yeniden kavuşacağına yorumlanır. Özellikle rüya sahibinin yaşamış olduğu sıkıntı ve darlıktan kurtularak hayatına rahat bir şekilde devam edeceğine alamet sayılır. Eğer borçlu olan bir kimse bu rüyayı görmüşse, tez vakitte borcundan kurtulacağını işaret etmektedir.  

Rüyada şeftali suyu içmek, hayırlı olacak olayların habercisi olarak tabir edilmektedir. Bir rüya yorumcusunun tabirinde rüya sahibi borç içinde ise borçlarını ödeyeceğine, maddi bakımdan sıkıntı çekiyorsa tez zamanda elinin bollaşmasına alamet sayılmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişinin evinde bereketinin bol olacağına ve gurbette hasretlik çekiyorsa ailesine ve sevdiklerine kısa zaman içinde kavuşacağını işaret etmektedir. Bu sebeple genel olarak hayırlı şekilde tabir edilen rüyaların içindeki en güzel rüya olarak tabiri yapılır. 

Rüyada şeftali suyu içmek, şeftali suyunun taze meyvesinden sıkılarak içilmesi daha güzel şekilde tabiri yapılmaktadır. Rüya sahibinin kısa zaman içinde bütün güzellikleri elde etmesine delalet olunmaktadır. Hatta hayatındaki bütün pürüzlerin hiç beklemediği anda tok olması ile de rivayet olunmaktadır. Bir din adamının tabirinde rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin döneceğine alamet sayılır. Aile ortamının huzurlu olacağına ve sağlıklı bir ömür geçireceğine tabiri olunur. Rüyada şeftali suyu içen kimseler, çocukları ve eşi ile ev içinde iyi geçinirler, iş ortamında dostları ve arkadaşları ile geçiminin daha iyi olmasına delalet olunur. Ulu ulemanın tabirinde rüya sahibinin iş hayatında kendi çabası ile güzel işler başarmasına ve hakkıyla helal kazanç elde etmesi şeklinde yorumu yapılmaktadır.
]]>
Rüyada Kan İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kan-icmek.html Sun, 11 Nov 2018 06:18:33 +0000 Rüyada kan görmek, bir çok şekilde yorumlanır. Rüyada kan görmek haram kazanılan paraya işarettir. Bazı yorumculara göre rüyada kan görmek menfaate, refaha ve feraha kavuşmaya yorulur. Bir başka rivayete göre ise Rüyada kan görmek, bir çok şekilde yorumlanır. Rüyada kan görmek haram kazanılan paraya işarettir. Bazı yorumculara göre rüyada kan görmek menfaate, refaha ve feraha kavuşmaya yorulur. Bir başka rivayete göre ise rüyada kan içtiğini görmek günahlardan ve kötü işlerden kaçmaya işarettir. Bazen ise rüyada kan görmek iyiye yorulmaz. Rüyayı gören kişi mutsuz olur ve başlangıç yaptığı bir işte hayal kırıklığına uğrar. Bir rivayete göre ise rüyada kan aktığını gören kimse fakir ise zengin olur, zengin ise fakir olur. Rüyada herhangi bir yerden kan aktığını görmek yakın akraba veya eş dosttan zarar göreceğine işarettir. Rüyada fazla kan aktığını görmek elden gidecek olan paraya yorumlanır. Rüyada elbisesinde kan gören bir kimsenin ticarette kazandığı haram mala yorumlanır.

Rüyada kan görmek, Vücuttan iltihaplı kan çıktığını görmek huzura ve mutluluğa işarettir. Bekarlar için mutlu bir evliliğe, hamileler için ise düşük yapmaya işarettir. Aşırı şekilde kan görmek ise anne, baba veya akrabadan gelen yardımın kesilmesine delalet eder. Arka taraftan kan aktığını gören kimse günahlarından kurtulur. Eğer gördüğü kan elbisesine bulaşıyorsa işlediği günahlara devam etmesine yorumlanır.

Bir başka rivayete göre ise; Rüyada kan görmek kin ve nefret beslemeye yorumlanır. Yapılacak olan kötülüğe ve ticaret yapan bir kimsenin iflas edeceğine delalet eder.

Rüyada kan görmek, bazen ise kötü bir olaya ve belaya işarettir. Bazen ise amansız bir hastalıktan kurtulmaya yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada kan görmek hırsızlık yapmaya veya hırsızlık damgası yemeye işaret edilir. Rüyada kan görmek bazen ise uğursuzluğa ve paradan bolluk, bereketin gideceğine yorumlanır.

Rüyada halıda kan gören kimsenin dedikodu yaptığına yorulur. Kan lekesi görmek ise bir kimseye iftira atmaya işaret eder. Bir başka rivayete göre ise kazadan son anda kurtulmaya yorumlanır. Rüyada akan kanı durdurmak ise iki yüzlü insanlara delalet eder. Rüyada kan verdiğini görmek sevap işleyeceğine ve insanlara yardım edeceğine yorumlanır. Rüyada kan verip bayıldığını görmek sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Bir başka yoruma göre ise rüyada kan geldiğini görmek bir şehirden başka bir şehre taşınmaya yorumlanır. Rüyada kan kaybından öldüğünü gören bir kimsenin sırlarının ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada kan içinde kalmak rüya sahibinin borç içinde kalacağına yorumlanır. Bir başka yorumcuya göre ise kan görmek kötü alışkanlıklar kazanmaya ve yalan söylemeye yorulur.

]]>
Rüyada Kızının Sigara İçtiğini Görmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kizinin-sigara-ictigini-gormek.html Mon, 12 Nov 2018 05:04:30 +0000 Rüyada kızının sigara içtiğini görmek; gören kişinin yaşadığı güçlüklerin ardından güzel bir kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanır. Genel olarak maddi sıkıntıdan çıkma olarak yorumlanmaktadır. Kötü bir şekilde Rüyada kızının sigara içtiğini görmek; gören kişinin yaşadığı güçlüklerin ardından güzel bir kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanır. Genel olarak maddi sıkıntıdan çıkma olarak yorumlanmaktadır. Kötü bir şekilde geçirilen zamanları geride bırakıp güzel zamanların geçirileceği anlamına gelir. Tabi ki rüyadaki tüm unsurları göz önünde bulundurup rüyanın yorumlanması daha doğru olacaktır. Genellikle kişinin çektiği cefalardan sonra sıranın sefa sürmeye geldiğini belirtir. Kişinin bir süredir özlem duyduğu huzura yakında kavuşacağı anlamına gelir. Eğer maddi anlamda size zorluk çektiren yani yük olan bir yakınınız varsa ondan uzak durmanız gerektiği anlamına da gelebilir. Aynı zamanda duygusal olarak da yük olan yakınınızdan da uzak durmanız gerektiğini belirtebilir. 

Rüyada kızının sigara içtiğini görmek; Rüyanın görüldüğü günden 1-2 hafta sonra kişi istediği huzura kavuşacak, uzun süre çalıştığı işlerde çabalarının karşılığını alacaktır. Temiz kazanç elde edecek, sıkıntılardan çıkacaktır. Kişi iyi bir insan olma yolundadır. Aynı zamanda bazı alimlere göre kişinin dini duygularının değişeceği, Allah yoluna gideceğini söyler. Ve aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin uzun süredir küs olduğu biri biriyle barışacağı da söylenir. Ayrıca kişinin eşinden müjdeli haber alması da olası bir durumdur. Yani sonucu olumlu bir rüyadır. Kişi maddi sıkıntılarından kurtulacak, huzurlu bir yaşantıya kavuşacaktır. 
]]>
Rüyada Kardeşinin Sigara İçtiğini Görmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kardesinin-sigara-ictigini-gormek.html Mon, 12 Nov 2018 12:17:54 +0000 Rüyada kardeşinin sigara içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin çekmiş olduğu tüm sıkıntılarından kurtularak maddi durumunun düzeleceğine ve mülk sahibi olacağına rivayet edilmektedir. Rüyasında kardeşinin sigar Rüyada kardeşinin sigara içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin çekmiş olduğu tüm sıkıntılarından kurtularak maddi durumunun düzeleceğine ve mülk sahibi olacağına rivayet edilmektedir. Rüyasında kardeşinin sigara içtiğini görenler, büyük uğraş vererek beklemiş olduğu güzel gelecek için sıkıntı çekerek eline geçecek olan paraya delalet olunmaktadır. Başka bir alimin tabirinde rüya sahibinin yaşamındaki lükse, konfora ve kaliteye sahip olarak güzel bir yaşam süreceğine alamet sayılır. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi eğlenmeyi ve gezmeyi çok seven birisini temsil etmektedir. Öyle ki, keyfine çok düşkün olduğu için, çalışmak yerine her zaman eğlenmeyi seçen ve arkadaşları ile zaman geçiren kişiyi işaret etmektedir. Ünlü rüya yorumcusunun tabirinde rüya sahibinin sosyal ya da iş hayatında davete çağrılarak, oraya gideceğine ve çok güzel vakit geçireceğine rivayet olunmaktadır. Rüyada kardeşinin sigara içtiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yabancı olan bir ülkede akrabasını veya arkadaşının çok güzel haberler ile geleceğini işaret etmektedir. 

Rüyada kardeşinin sigara içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük bir başarı sağlayarak bol para kazanacağı yeni iş yapacağına rivayet olunur. Ayrıca bu başarısı sayesinde iyi yerlere gelerek pek çok kişiye iş imkanı sağlayacak düzeye geleceğini haber vermektedir. Aynı zamanda akraba, dost ve eşine yardım edeceğine ve onlardan hayır duası alarak büyük başarılar sağlayacağına alamet sayılır. Rüyasında kardeşinin sigara içtiğini görenler, ailesindeki bir büyüğünden çok zor kaldığı bir anda yardım göreceğine ve düşünü kurmuş olduğu hedefine ulaşarak ferah bir hayat süreceğine yorumu yapılmaktadır. Bazı rüya yorumcularının tabirinde çekilen zahmet sonrasında el edilen rahat yaşam olarak yorumu yapılmaktadır. Bazı rüya yorumcularına göre de hiç beklenmediği bir anda yardım alınarak çok iyi yerlere gelineceğine ve herkese yardım edeceği şeklinde tabiri yapılmaktadır. 
]]>
Rüyada Kirli Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kirli-su-icmek.html Mon, 12 Nov 2018 21:27:59 +0000 Rüyada Kirli su İçmek, pek çok anlam içermektedir. Ancak bu durumu en doğru hocalar ve alimler yorumlamaktadır. Genellikle görülen bu rüyaların anlamı merak edilmektedir. Bu nedenle ilk yapılan şey hemen bir hocaya giderek rüya Rüyada Kirli su İçmek, pek çok anlam içermektedir. Ancak bu durumu en doğru hocalar ve alimler yorumlamaktadır. Genellikle görülen bu rüyaların anlamı merak edilmektedir. Bu nedenle ilk yapılan şey hemen bir hocaya giderek rüyanın anlamının öğrenilmesidir. Rüyada kişi gördüğü kirli suyu içmesi hiç bir zaman hayra yorumlanmaz. Bütün alimler tarafından kötü günlerin yaşanacağına işaret ettiği açıklanmaktadır. Ancak rüya sahibi gördüğü bu kötü rüyayı fazla dillendirmeden bir sadaka çıkartabilir. Çoğu zaman rüyalar beklemedik zamanlarda karşımıza çıkarken bazen de yaşanmayabiliyor. Ayrıca rüyayı gören kişiye göre anlamı değişiklik göstermektedir. Bir evli bayanın görmesi genellikle mutsuzluğa, huzursuzluğa ve ayrılıklara işaret etmektedir. Yani eşiyle evinin içerisinde yaşayacağı kötü günlere ve kavgalı günlere işaret ettiği açıklanmaktadır. Ayrıca evindeki huzurunun birden kalacağına ve üçüncü kişinin mu mutluluğu bozacağına delalet etmektedir. Eşinin evden uzaklaşacağına ve kendisinden boşanacağına delalet eder. Gereksiz şeyler yüzünden kısa sürede ailenin dağılacağına rivayet eder.

Rüyada kirli su içmek başka bir anlam ile hırsızlığa, harama ve yoksulluğa delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişi evli bir erkekse işi ile büyük sıkıntıların gelişeceğine delalet eder. Başarılı olduğu işinde birden başarısız olacağına ve gözlerden düşeceğine rivayet etmektedir. Hatta bu şekilde ilerleyerek mertebesinden düşeceğine ve hatta işini kaybedeceğine delalet eder. Pek çok alim bu rüyadaki kişinin daha sonraki hayatında para kazanmak için iş bulamayacağını ve haram yollara başvuracağını gösterir. Haram yollardan kazandığı parayla evine harcama yaparak ailesini de harama bulaştıracağına işarettir. Kötü yollara bulaşarak hayatını batıracağına ve elindeki kazanmış olduğu evi, arabayı kısa sürede kaybedeceğine işaret eder. Bütün malını kötü yolda kaybetmesi sonucunda ailesinin de kendisini terk ederek yalnız bırakacağı şeklinde açıklanma yapılmaktadır. Bunun yanı sıra bu rüya birde gıybete, dedikoduya ve yalana delalet etmektedir. Yani rüya sahibinin sevdiği insanlar tarafından yalana bulaştırılacağına ve bir türlü gerçeği ispat edemeyeceği anlamında yorumlanmaktadır. Ayrıca bu kişi bir gıybete bulaşarak günah işleyeceğine ve sonradan fark ederek düzeltmek istese de düzeltemeyeceğine rivayet edilir.

Bu rüya birde kişinin gelecek olan hayatında beklediği şeyleri hep kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Yani rüya sahibi kısa süre önce bir sınava girmiş ve sonucunu iyi bekliyorsa kötü geleceğine ve hayalini kurduğu şeyi kazanamayacağına rivayet etmektedir. Birde rüya sahibi başarılı olduğu sınavlarında düşüşler yaşayacağına işarettir.
]]>
Rüyada Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-su-icmek.html Tue, 13 Nov 2018 04:33:54 +0000 Rüyada su içmek, genel olarak yorumları bolluk, mutluluk, sağlık, bereket, maddi ve manevi zenginlik anlamına gelmiş olduğu gibi sıkıntılı bir dönem dedikoduya maruz kalma ile de tabir edilir. İçilen suyun şekillerine göre de Rüyada su içmek, genel olarak yorumları bolluk, mutluluk, sağlık, bereket, maddi ve manevi zenginlik anlamına gelmiş olduğu gibi sıkıntılı bir dönem dedikoduya maruz kalma ile de tabir edilir. İçilen suyun şekillerine göre de rüya yorumu değişir. 

İçilen su berrak ve temiz bir su ise; kişinin hayatında çok güzel ve olumlu adımlar atacağına bundan sonraki hayatında mutluluk içinde geçeceğine işarettir. Rüyada içilen temiz su şifaya işarettir rüya sahibinin hasta ise en kısa zamanda iyileştireceğine ya da hasta bir tanıdığı varsa çok vakit geçmeden iyi haberlerini alacağına işarettir. Eğer içilen su az kirli ve bulanık ise, rüya sahibinin sıkıntıya düşeceğine kanunlar ile arasının kötü olacağına, toplum içinde küçük düşeceğinin habercisidir. Ayrıca rüyada kötü kokulu ve bulanık su içtiğini gören kişi hasta olur. Sağlığı bozulur. Sağlık ile ilgili rüya sahibinin bu konu da kendini ihmal ettiğini bildiren haberci rüyalardan biridir.

Rüyada akan çeşmeden su içmek; rüya sahibinin dileklerinin gerçek olacağını gönlünden geçen ne varsa en kısa zaman içinde yüce Rabbimizin nasip edeceğine, bekarların en kısa zamanda çok hayırlı bir evlilik yapacağına, evli kişilerin de hayırlı bir çocuğa kavuşacağına işaret rüyalardan biridir. Ayrıca rüya sahibinin etrafındaki kişiler tarafından çok sevilen ve saygı duyulan bir kişi olduğuna, toplum içinde ve aile içinde itibarının artacağına işaret sayılır.

Rüyasında çeşmeden su içmek; rüya sahibi zengin olur. Fakat çeşmeden akan suyun rengine göre de rüyanın anlamı değişir. Çeşmeden akan su bulanık ise rüyanın anlamını çok iyiye tabir edilmez. Rüya sahibinin para kaybedeceğine, çok büyük bir şekilde hayal kırıklığına uğrayacağına, sevdiklerinden darbe yiyeceğine, bu konuda dikkatli olması gerektiğine, herkese güvenmemesinin, aile ve şirket sırlarını kimse ile paylaşmamasının şu an için daha uygun olduğunun habercisi olarak görülmüş rüyalardan biridir. 

Rüyada su içmek ve içtiği suya doyamamak; Rüya sahibinin hırslarına yenik düşen bir yapıya sahip olduğuna gözünün, hiçbir zaman hiçbir şeye doymadığına elinde olan ile yetinmesini öğrenmesi gerektiğine delalet eder.  Bazı yorumculara göre ise çok fazla alın teri döktüğüne, etrafında ondan yardım isteyen insanlara yardım etmek için elinden geleni yaptığına fakat bununla yetinemeyip daha fazlası için çaba gösterdiğini ve didindiğini anlatan diye bir rüyadır. 

Rüyada tuzlu su içmek; Rüyasında tuzlu su içen kişiye en yakın arkadaşı ile ya da ortaklarından birisiyle arasında huzursuzluk çıkar. Bazı yorumculara göre de sağlık ile ilgili kötü haberler alınacağına da yorumlanır. Rüya sahibinin iş yerindeki işlerinde bir çok sıkıntı meydana gelir. Hatta işleri bozulabilir Eğer yapmış olduğu iş ortak ise ortağı ile arası açılıp yarı yolda bırakılabilir. Rüya sahibinin bu yüzden dikkatli olması gerekir. Rüyada tuzlu su ile gargara yapmak ise hayatını çeki düzen altına almak için gerekli bir takım değişiklikler yapacağına işarettir.

Rüyada zehirli su içmek; etrafında çok hasret ve kötü niyetli insanların olduğuna haksızlığa uğrayacağına ve bu aralar hayatındaki şansızlık döneminin bir süre daha devam edeceğini göstergesidir.

Rüyada kana kana ve doyasıya su içmek; Rüya Sahibinin çekmiş olduğu bütün acılardan sonra mutluluğa ve feraha kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan artık daha rahat bir döneme gireceğine, hayatında yeni bir sayfa açacağına ve bu açmış olduğu sayfada artık güzel olayların olacağına işarettir. 

Rüyada su içmek; genel anlamda rızık, hayat, adalet, fitne, ganimet, ucuzluk, mal, ölüm, hayat, kader, helak, ile yorumlanır. Bazı yorumculara göre de içilen bulanık ise bu durum iş yeri ile alakalıdır. Kişinin iş yerindeki çalıştığı kişilerin kötü niyetli ve zalim insanlar olduğuna işarettir. Rüyada içilen su soğuk ise rüya sahibinin helal yollar ile mal mülk sahibi olacağını simgesidir. Eğer rüyada iç]]> Rüyada Temiz Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-temiz-su-icmek.html Tue, 13 Nov 2018 05:39:38 +0000 Rüyada Temiz Su İçmek; çok farklı anlama gelmektedir. Ne olursa olsun rüyada su bereket, bolluk ve huzur olarak yorumlanır. Rüyada temiz su içmek ise daha çok daha iyi anlamlarda yorumlanmıştır. Diğer bir anlamı ise Rüyada Temiz Su İçmek; çok farklı anlama gelmektedir. Ne olursa olsun rüyada su bereket, bolluk ve huzur olarak yorumlanır. Rüyada temiz su içmek ise daha çok daha iyi anlamlarda yorumlanmıştır. Diğer bir anlamı ise sıkıntı, dedikodu ve fitne olduğu söylenmektedir. Rüyada temiz su içildiğini gören kişinin de huzurlu, sağlıklı, bereketli bir hayat süreceği tabir edilmiştir.

Rüyada temiz suyu cam şişeden içen kişinin ise kaliteli şekilde yaşamaya, sıkıntı çekmeyeceği, geçim derdi olmayacağı, alışverişleri bol yapacağı, değerli çok değişik eşyalar edineceği, yüzünün güleceği ve hayatta sıkıntı çekmeyeceği olarak değerlendirilmiştir. Ayrıca temiz suyun içildiği nesnelerin çeşidine göre de rüyanın tabirleri ve ne anlama geldiği farklı olarak yorumlanır.

Rüyada temiz suyu çeşmeden içen kişinin, yapacağı bir işte büyük bir başarı kazanacağı, ticarette şansının iyi gideceği, yolunun açık olacağı ve ticari hayatında başarıların olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında temiz su içmek ve doymayanların ise tek başına bir işe atılacağı fakat o işte isteği başarıyı yakalayamayacağı, işin sonunda hüsrana uğrayacağı, hesap ettiği başarı ve kazancı elde edemeyeceği ve evlatlarına iyi gelir getiren bir iş bırakmayacağı şeklinde yorumlanır.

Modern rüya tabircilerine göre Rüyada Temiz Su İçmek, başka bir pencereden bakarak, rüyayı gören kişinin gece uykusuz kaldığı ve bu nedenle böyle bir rüya gördüğünü savunmuşlardır. İslam-i rüya tabircilerine göre rüyada temiz bardaktan su içmek güzel günlerin geleceğine, mutluluğa, huzura rahat bir yaşantıya yorumlanır.

]]>
Rüyada Kocasının İçki İçtiğini Görmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kocasinin-icki-ictigini-gormek.html Tue, 13 Nov 2018 12:29:17 +0000 Rüyada kocasının içki içtiğini görmek; becerikli bir kimseye, verili ve bereketli işler yapacağına, eli açık ve bonkör bir kimseye, sevimli genç bir adama, hayali kurulan güzel bir geleceğe, sevinç ve mutluluğa erişmeye Rüyada kocasının içki içtiğini görmek; becerikli bir kimseye, verili ve bereketli işler yapacağına, eli açık ve bonkör bir kimseye, sevimli genç bir adama, hayali kurulan güzel bir geleceğe, sevinç ve mutluluğa erişmeye, maddi anlamda gelecek önemli bir artışa, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli gelişmelere, kazançlı bir geleceğe, mutluluğa erişmeye, bazı sıkıntılara göğüs gererek beklediği umduğu onura, hak edilen toplu bir paraya, uzun bir bekleyişin sonunda aradığı mutluluğa, şan ve şöhrete delalet eder. Bazı olumsuz olarak bakan rüya yorumcularına göre; sorumluluktan rahatsız olmaya, işlerin kötü gitmesi sebebi ile geçim zorluğuna düşmeye, çevresinde düşmanlarının olmasına, üzüntü ve sıkıntılardan kurtulamamaya işaret etmektedir.

Rüyada kocasının içki içtiğini görmek; beklemediğiniz bir kişiden sizin hoşunuza gidecek bir hediye alacağınıza delalet eder, aynı zamanda yüksek bir mertebeye çıkmaya, kısa zamanda öğrenilecek sevinçli bir haber duymaya, çözümü karmaşık bir problem ile karşı karşıya gelmeye, ticari anlamda farklı işler yaparak iyi kazançlar elde etmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada içki içen görmek; rüyayı gören kişinin içki konusunda çok hassas olduğunu, sevdiği kişilerden birinin yaşadıkları kendisini çok etkilediğini ve bu yüzden zor günler geçirdiğini, bu durumdan sıyrılması gerektiğine bu yüzden yaşadığı olaylardan sıyrılıp daha düzgün bir hayat yaşaması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada kocasının içki içtiğini görmek; bu rüyayı gören kişinin büyük bir günah işleyeceğine aynı zamanda çalıştığı işyerinde hile yapacağına, bazı kişilerin hakkını yiyeceğine, bazı kişilerin sürekli ayıp taraflarını arayacağına ve bu yüzden çok günah işleyeceğine delalet etmektedir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcularına göre; uzun bir bekleyiş sonrası müjdeli bir habere, bol ve bereketli yeni bir işe, sıkıntıları aşarak tüm isteklerinin gerçekleşmesine, gözlediği zenginliğe, mal ve mülke, maddi anlamda destek olacak yakın bir akrabaya, iyi bir yöneticiye, ailenin desteğine, mutlu olacağı iyi haberler almaya delalet etmektedir.
]]> Rüyada Sütlü Kahve İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-sutlu-kahve-icmek.html Wed, 14 Nov 2018 07:39:41 +0000 Rüyada Sütlü Kahve İçmek, rüya sahibini ilgilendiren güzel günlere, hayırlara ve mutluluğa dair açıklamalar yapılmaktadır. Çoğu alim bu rüyanın güzel şeylere işaret ettiğini belirtmekte ve kişilerin çok dillendirmemesin Rüyada Sütlü Kahve İçmek, rüya sahibini ilgilendiren güzel günlere, hayırlara ve mutluluğa dair açıklamalar yapılmaktadır. Çoğu alim bu rüyanın güzel şeylere işaret ettiğini belirtmekte ve kişilerin çok dillendirmemesini tavsiye etmektedir. Ancak bu rüya farklı şekillerde yorumlamaktadır. Örneğin rüyada sütlü kahve birinin karşısında içiliyor ise gözünün kalacağına işaret eder. Bunun dışında hiç bir şekilde kötüye yorumlanmamaktadır. Rüyada sütlü kahve içmek genç ve bekar biri için geleceğine ve mutluluğuna rivayet eder. Kısaca bekar kişinin bu rüyayı görmesi hayırlı, zengin bir eşe delalet eder. Kısa sürede kişinin istediği gibi birisiyle anlaşarak mutlu bir yuvaya adım atacağına ve kurulan yuvanın huzur dolacağına rivayet etmektedir. Ayrıca evliliklerinin uzun süreceğini ve bu evlilikte bir bebek dünyaya geleceğine işarettir. Dünyaya gelecek olan bebeğin hayırlı bir evlat olacağına ve okuyarak yüksek mertebeleri kavuşacağına dair yorumlanmaktadır.

Rüyada sütlü kahve içmek rüya sahibinin kendisine gelecek olan hediyeye işaret eder. Uzun süredir almak istediği bir şeyin kendisine hediye gelmesiyle mutlu olacağına rivayet etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin uzakta beklediği birinden alacağı güzel haberlere delalet eder. Uzun süredir haber alamadığı kişinin sağlığının yerinde olduğunu ve kısa sürede geleceği haberini alır. Bunun yanı sıra okuduğu okulda güzel ve başarılı adımlar atacağına derslerinde beklediğinden güzel sonuçlar alarak istediği göreve geçeceğine işarettir. Geçtiği görevde kısa sürede başarılı işler yaparak mertebesinin yükseleceğine işarettir. Geçtiği bu görevde helal kazançlar sağlayarak istediği eşyayı, arabayı ve evi alacağına delalet eder. Bunun yanı sıra helal yoldan kazandığı para ile birikim yaparak kendi işini kuracağına dair yorumlar yapılır.

Rüyada sütlü kahve içmek, hayırlı bir komşuya sahip olacağına işarettir. Ayrıca rüya sahibinin hakkında yapılan dedikoduların son bulacağına ve üzerindeki sıkıntının geçeceğine delalet eder. Rüya sahibinin karşılaştığı şerli birisinden kurtularak bir daha karşılayamayacağına dair açıklanmaktadır. Birde rüya sahibinin çok sevdiği akrabasının yaşadığı hastalıktan kısa sürede kurtulacağına ve hastalığı kolaylıkla anlatacağına delalet eder. 
]]>
Rüyada Soğuk Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-soguk-su-icmek.html Wed, 14 Nov 2018 10:08:02 +0000 Rüyada soğuk su içmek; rüyayı gören kişinin hayal ettiği çok güzel bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir. Su içmek o kadar güzeldir ki ferahlamaya, sıkıntılardan kurtulmaya, çok hayırlı işler yapılacağına iş Rüyada soğuk su içmek; rüyayı gören kişinin hayal ettiği çok güzel bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir. Su içmek o kadar güzeldir ki ferahlamaya, sıkıntılardan kurtulmaya, çok hayırlı işler yapılacağına işaret etmektedir. Temiz ve soğuk su içen kişinin ömrü uzun ve sıkıntılardan uzak, problemsiz olur. Huzur dolu, hastalıklardan uzak bir hayatı olacağı anlamına gelmektedir. Bir şişeden soğuk su içen kişinin evli ise eşi hamile kalır ve bir çocukları olur. Bekar kişiler ise kısmetleri artar ve daha çok para kazanırlar. Metal bir kaptan soğuk su içen kişiler hastalanır veya bir sıkıntı ile karşılaşırlar. Soğuk su içen kişinin rüyada susuzluğu geçmiyorsa hırslı ve gözü doymayan bir kimsedir.

Rüyada su görmek; ailesi ile çok güzel günler geçirmesine ve mutluluğa işaret etmektedir. Rüyada temiz su görmek hayatının hep olumlu, güzel ve problemsiz bir şekilde geçmesi ile yorumlanmaktadır. Su ne kadar temiz ise kişinin kazancıda o kadar güzel olmaktadır. Aynı zamanda toplu mal sahibi olmak ve yüklü bir paraya kavuşmak ile yorumlanmaktadır. Fakat rüyada durgun ve kirli su görmek kişinin hapse girmesi ile yasalarla ilgili kötü bir duruma düşeceği anlamına gelmektedir. Tuzlu su sıkıntı ve gözyaşı ile yorumlanmaktadır. Tatlı su ise, işle ilgili çok başarılı olmaya ve güzel haberler almaya yorumlanır, aynı zamanda kısa zamanda doğum haberi almaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada soğuk su içmek; güzel şansa, zahmetsiz kazanılan mala, iyi bir yöneticiye, çok rahat bir hayata, şan ve şöhrete kavuşmaya, samimi ve sevimli yaşlı bir kimseye, iş yerinde yüksek mertebeye, sağlıklı uzun bir hayat yaşamaya, tertemiz ve hak edilmiş bir servet elde etmeye, korkularından uzak olmaya, çok kazançlı bir atılım yapmaya delalet etmektedir. Olumsuz bir pencereden bakan rüya yorumcularına göre; huzurun kaybolmasına, acımasız ve merhametsiz bir düşmana, fakirliğe düşmeye, kötü bir düşmana, işlerin kötü gitmesine, kısa zamanda alınacak mutsuz edecek haberler almaya yorumlanmaktadır.

Fiziksel olarak ihtiyaçlar bazen rüya içinde kendini göstermektedir. Uykusunda susayan kişi rüyasında su içtiğini görebilmektedir. Soğuk su içtiğini gören bir kişi gerçek yaşamında kendisinin ferahlamaya ihtiyaç duyduğunu, sıkıntılarının olduğunu göstermektedir.

Rüyada birinin kendisine su verdiğini görmek; hayırsever, adil ve helal kazanç elde eden bir kişidir. Bir kadının kendisine su verdiğini gören kişi ise çevresinde yalancı olarak bilinmektedir. Aynı zamanda başkasından su alıp içen kişiler hayatları ile en önemli kararları ve destekleri çevresindeki kişilerden alarak işleri kolaylaşmaktadır.
]]>
Rüyada Siyah Kola İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-siyah-kola-icmek.html Wed, 14 Nov 2018 12:32:06 +0000 Rüyada siyah kola içmek, rüyayı gören kişinin boş işlerle uğraştığını ve kendisine faydalı olmayan işler yaptığı anlamına gelmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre; dünya hayatının geçici olduğunu, sadece sü Rüyada siyah kola içmek, rüyayı gören kişinin boş işlerle uğraştığını ve kendisine faydalı olmayan işler yaptığı anlamına gelmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre; dünya hayatının geçici olduğunu, sadece süs ve zevklerden ibaret olduğunu göstermektedir. Rüya sahibinin dünya hayatına kendini kaptırdığını, ahiret ve dini hayatlarını tamamen unuttuklarına işaret etmektedir. Aynı zamanda kola içmek günah işlemeye yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin zevkleri ve istekleri doğrultusunda bir hayat sürdürdüğü ve çevresindeki kişileri kesinlikle umursamamaktadır. Sürekli kendinizi kola içerken görmek ve midenizi tamamen doldurduğunu görmek, haram ve helal konusunda düşünmediğini ve kafasına göre hareket ettiğini göstermektedir.

Rüyada yemek yanında kola içmek, rüyayı gören kişinin çok güzel bir yemek yanında kendisini kola içerken görmek, güzelliklerin yanında kötü ve sıkıntılara, helalin yanında haram kazanca işaret etmektedir. Rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine, çözümü zor olan sorunlarla karşılaşılmasına, geçmişte olan sırların bir gün açığa çıkacağı anlamına gelmektedir. Fakat rüyasında kötü bir yemek yanında kola içtiğini görmek, elinizdekiler ile yetinmeyi bilip her şeyin daha fazlasını istediğinize işaret etmektedir. Bu rüyayı daha çok hırslı ve azimli kişiler görmektedir. Başarılı olmak için elinden gelen her şeyi yaptığını göstermektedir.

Rüyada siyah kola içmek, sıkıntılardan uzak bir hayat sürüleceğine, iyi bir evlada, kısa zamanda elde edilecek ticari kazanca işaret etmektedir. Olumsuz bir pencereden bakan rüya yorumcularına göre; üzüntü ve keder verecek problemler ile karşılaşmaya, kötü niyetli bir akrabaya, duygusal yükü olan tanımadığı bir kişiden uzak durmaya, kendisine çok faydalı işler yapacağına, bulunduğu yerden uzakta başka bir eve taşınmaya, tüm uğraşlarının sonunda toplu kazanca delalet etmektedir.

Rüyada kola doldurmak, rüyayı gören kişinin kendi işlediği günahlara başkalarını da karıştırmaya yorumlanmaktadır. Helal olarak gördüğünüz olayların size haram getireceğine ve aynı zamanda tehlikeli işler yapacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada cam bardaklara kola doldurmak dünya işlerinde hatalar yapmaya ve sıkıntılar çekmeye işaret etmektedir.
]]>
Rüyada Meyve Suyu İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-meyve-suyu-icmek.html Thu, 15 Nov 2018 02:20:22 +0000 Rüyada meyve suyu içmek, rüyayı gören kişi için gelecekteki hayırlı olayların habercisidir. Bu rüyayı gören kişi elden geldiğince iyilik yaparak gelecekten güzel olayların önünü açabilir ve bu güzel olayların daha çabuk Rüyada meyve suyu içmek, rüyayı gören kişi için gelecekteki hayırlı olayların habercisidir. Bu rüyayı gören kişi elden geldiğince iyilik yaparak gelecekten güzel olayların önünü açabilir ve bu güzel olayların daha çabuk gerçekleşmesine ortam hazırlayabilir. 

Rüyada meyve suyu içmek, dünyaya gelecek hayırlı bir evlat habercisidir. Meyve suyu burada ana rahmini besleyen can suyu gibidir. Gebe olan kadın burada yetiştirmeye başladığı cenin ile dünya arasında bir bağ kurmuş olur. Öyle ki bebek dünyaya geldiğinde oldukça sağlıklı bir şekilde büyür. Ailesine bağlı bir çocuk olarak ve hayırlı işlerle ailesini gururlandırır. 

Rüyada meyve suyu içmek ile ilgili bir diğer tabir ise rüyayı gören kişinin yaşlılıkta çok sağlıklı bir hayat süreceğine işaret etmesidir. Meyve suyunun verdiği hayat enerjisi yaşı ne olursa olsun kişinin kendini genç ve dinç hissetmesini sağlar. Bedenen ve ruhen rahat ve sağlıklı bir hayat geçirir.

Rüyada meyve suyu içmek, konusunda tek bir kötü tabir olduğunu da unutmamak gerekir. Bu rüyayı gören kişinin hasta olup yatağa, insanlara veya ilaçlara ihtiyaç duyacağıdır. Rüyada meyve suyu içmek gibi gerçek hayatta da öyle bir durum kişiyi iyileştiren bir süreç olur. Fakat bu sürecin uzun veya kısa olması farklı meyvelerin bozulmadan dayanma süresi gibi değişkendir. 
]]>
Rüyada Bulanık Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-bulanik-su-icmek.html Thu, 15 Nov 2018 02:42:59 +0000 Rüyada bulanık su içmek, rüya sahibinin canını sıkacak olayların olacağını işaret eder. Özel hayatındaki problemleri halı altı yaptığının işaretidir. Ancak bu durum ileride daha büyük bir sorun olacağını rivayet eder Rüyada bulanık su içmek, rüya sahibinin canını sıkacak olayların olacağını işaret eder. Özel hayatındaki problemleri halı altı yaptığının işaretidir. Ancak bu durum ileride daha büyük bir sorun olacağını rivayet eder. Sosyal hayatınıza birçok insan. n gireceğinin işaretidir. Fakat bu insanların iyi niyetli ya da kötü niyetli olduğunu anlamak için onlarla aşırı samimi olmanıza gerek yok. Ayrıca özel hayatında çatırtılar olabilir. Bu yüzden başkalarının sözüne çok güvenmeyin. Rahatsız olan kişiler bu rüyayı görüyor ise hastalığının daha da ileri seviyeye ulaşacağına nail olur. Bir de maddi ve manevi yönden hiçbir sıkıntı çekmeyen insanlar bu rüyayı gördükten sonra maddi durumunda büyük bir çöküş olacağını rivayet eder. 

Rüyada bulanık su içmek değişik şekillerde de yorumlanabilir. Fakir olan bir kişinin zengin bir yaşam sürdüreceğini işaretidir. Hasta olan kişilerin kısa sürede iyileşeceğini rivayet eder. Kısmetlerinin açılacağının delalettir. Bekar olan kişilerin evleneceğini işaret eder. Evli olan kişilerin evinin içinde huzur ve mutluluk dolu bir yaşam sürdüreceği doğrultusunda yorumlanır. Ayrıca geçmişte yaşamış olduğu kötü günlerin geride kalacağına ve artık güzel günler yaşayacağının habercisidir. Ve artık hayatının çok iyi olacağını rivayet eder. Ancak yakın bir arkadaşıyla arasında soğuk rüzgarların eseceği anlamına gelir. 
]]>
Rüyada Kana Kana Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kana-kana-su-icmek.html Thu, 15 Nov 2018 18:56:41 +0000 Rüyada kana kana su içmek, Rüyada kana kana su içtiğini gören kişi için bu rüya dünyevi hayatında başarıları işler ortaya koyacağını ve bu başarılı işler sonucunda ailevi hayatında ve bireysel hayatında huzura ereceği Rüyada kana kana su içmek, Rüyada kana kana su içtiğini gören kişi için bu rüya dünyevi hayatında başarıları işler ortaya koyacağını ve bu başarılı işler sonucunda ailevi hayatında ve bireysel hayatında huzura ereceği sıkıntılarından tez zamanda kurtulacağına delalet eder. Kana kana su içtiğini gören kişi uzun zamandır yapmayı beklediği hayalini veya uğraşını başarılı bir şekilde gerçekleştireceğine ve bu işten zarar görmeyip başarılı olarak tamamlayacağına delalet eder. Rüyada kana kana su içtiğini gören kişi rüya sahibinin ailevi hayatından daha çok dünyevi hayatında başarılı işler gerçekteştireceğine bu başarılı işler sonucunda da ailesini mutlu ve huzurlu edeceğine işaret eder. Bu içten zararlı çıkmamak adına rüyayı gören kişi her ihtimale yakın zamanlarda ki işlerine pür dikkat davranması gerekmektedir


Rüyada kana kana su içmek, Rüyada kana kana su içtiğini gören kişi ailevi hayatında eş veya dostuyla birlikte mutlu olacağına ve parasal açıdan da hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine delalet eder. Eğer rüyada kana kana su içen kişi soğuk su içtiğini görüyor ise bu onun için iş sahibi değilse şayet kısa zaman içerisinde bol finansal kaynaklı bir iş bulup refaha erişeceğine delalet eder. Çok büyük şekilde atılımlar gerçekleştirerek hayallerine kısa zaman içerisinde kavuşacağına işaret eder. Bu hususta bireyin parasal açıdan herhangi herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine ve girişimci bir şekilde atıldığı işler için başarılı olacağına delalet eder. Lakin rüyayı gören kişi yakın zaman da yapacağı işler için dikkatli olması gerekmektedir. 


Rüyada kana kana su içmek, Rüyada kana kana su içen kişinin içtiği su kabının veya suyu nereden aldığının da önemi rüyayı gören kişi için büyüktür. Bu konuda rüyayı çeşmeden kana kana su içen kişi için iş hayatında büyük olumlu atılımlar gerçekleştirerek mutlu olup ailesini de büyük ölçüde mutlu edeceğine delalet eder. Lakin bu hususta kana kana suyu bardakta içtiğini görüyorsa kişi iş icabından daha çok ailesine daha yakın olup huzurlu bir aile hayatı gerçekleştireceğine delalet eder. Mutlu bir hayat sürüp geçmişte yaşamış olduğu pişmanlıklardan kurtulacağına üzüntülerini bir kenara bırakıp ailesiyle beraber huzurlu ve mutlu olacağına delalet eder. 
]]>
Rüyada Eşinin Sigara İçtiğini Görmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-esinin-sigara-ictigini-gormek.html Fri, 16 Nov 2018 18:55:50 +0000 Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek, Rüya kişilerin bilinç altında yer alan olay, kavram ve yaşantıların uyku halinde iken gözüne şerit gibi geçirilen kısa bir filmden başka bir şey değildir. Rüyalar her kişi taraf Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek, Rüya kişilerin bilinç altında yer alan olay, kavram ve yaşantıların uyku halinde iken gözüne şerit gibi geçirilen kısa bir filmden başka bir şey değildir. Rüyalar her kişi tarafından farklı yorumlanmaktadır. Rüyayı yorumlayan kişinin enerjisi ve yorum kabiliyeti oldukça yüksek olmalıdır. Rüyalar bazen gerçekleri ve olacakları yansıtırken bazende anlamsız olabilir. Yani bazı rüyaların gerçek hayatta karşılığı varken bazılarının hiç ama hiç karşılığı bulunmamaktadır. Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek, sıkıntıların arkada bırakılıp eşlerin birbirine daha çok maneviyat ve değer vererek güzel bir yaşam sürmesi anlamı taşır. Rüya sahibinin bulunduğu psikoloji gördüğü rüyayı oldukça etkiler. rüyayı gören kişi son  zamanlarda hayatından zor zamanlar geçiriyorsa dert, keder ve üzüntü içerisinde ise böyle bir rüya görmesi yüksek ihtimal olarak gerçekleşmiştir.

Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek, Rüya gören kişinin çok eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğu, eğlenceli özelliğini ailesinden ona yansıdığına ve herkes tarafından çok sevilen bir kişiliğe sahip olduğuna delalet eder. Gezmeyi ,eğlenmeyi seven oldukça keyfine düşkün bir kişiliği işaret eder. Çalışma hayatını hiç benimsemeyen her şeyin önüne hazır gelmesini isteyen keyifçi olan bir insanı yorumlar. Aynı zamanda her işini kendi gören kimseye minnet duymadan yaşamaya çalışan rüya sahibinin tüm çabalarının sonucuna ulaşacağı, kazanacağı başarılı hayatında kimsenin katkısı olmayacağı ve bu başarısı ile gurur tablosu oluşturacağına işaret eder.
Hayatında bulunan tüm olumsuzlukları çıkaracağına, ona zararı dokunacak olan insanları hayatından uzaklaştıracağına bu yüzden eski hayatına nazaran daha iyi bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek, Rüya sahibi olan kişinin çevresinde bulunan insanlar tarafından çok kötü ve sıkıntılı bir yaşama düşürüleceğine, bu kişiler tarafından büyük zararlar göreceğine, bu zararı görmemek için oldukça dikkatli olması gerektiği ve çok fazla düşünerek nasıl zarar görmem diye çözümler aramasına yorumlanır.

Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek, Bu rüyayı gören kişinin kendi için ne anlama gelmesini istiyor ise hakkında hayırlısı ne ise hayatta ne olmasını istiyorsa bunu dile getirmelidir. Bu rüyayı gören kişi rüyasını daha hiç kimseye anlatmadan direk kalkıp seher vaktinde bir su veya dere kenarına giderek suya anlatıp daha sonra elini ve yüzünü iyice yıkamalıdır. Böylelikle rüyası ile su birleşip güçlü bir hal alarak hayatta ki istekleri gerçekleşme ihtimali artar.
]]> Rüyada Pis Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-pis-su-icmek.html Fri, 16 Nov 2018 21:29:01 +0000 Rüyada pis su içmek, rüyada su bulunduğu için genellikle rüya tabircileri tarafından hayra yorulur. Rüyada su içtiğini görmek veya sadece su görmek rüya tabircileri tarafından bir çok farklı şekilde yorumlanır. Rüyanın içe Rüyada pis su içmek, rüyada su bulunduğu için genellikle rüya tabircileri tarafından hayra yorulur. Rüyada su içtiğini görmek veya sadece su görmek rüya tabircileri tarafından bir çok farklı şekilde yorumlanır. Rüyanın içerisinde su bulunduğundan bu rüya hayırlı geçim yani geçim sıkıntısı yaşamamak, rahat bir yaşam, temizlik, nimet, menfaat, hayırlı bir çocuk, iyi bir evlilik, zevk ve sefa, ganimet, toplu büyük miktarda para veya mal, adalet ve ucuzluk gibi iyi şeyleri işaret eder. Fakat rüyada gördüğünüz su pis su ise bu rüya pek hayra yorulmaz. Özellikle rüyada pis su içmek kötü şeylere delalettir. Bu rüyanın sahibine genellikle üzecek ve kalbini kıracak kötü sözler duyacağına ve birçok sıkıntı yaşayacağı günlerin geleceğine işaret eder. Hatta bu rüyanın sahibi sağlıklı ise hasta düşeceğine fakat rüya sahibi hastaysa hastalığın artacağına delalettir. Eğer rüya sahibinin işi yoksa bu işsizlik süresinin daha da uzayacağı anlamına gelir.

Rüyada pis su içmek, kötü ve sıkıntılı günlere delalet olabilir fakat bu günlerin ardından kişiye rahat ve huzurlu bir hayatın hediye edileceğine işaret edildiği söylenir. Ayrıca bu rüya rüya Sahibine uğursuzlukla dolu günlerin geleceğini de işaret eder. Eğer suyu içen kişi rüya sahibinin kendisi ise işinden olabilir veya sıkıntılı durumlara girebilir. Bu sıkıntılı durumlar ev halkı içerisinde ki meydana gelecek huzursuzluklar kavgalar ve tartışmalar olabilir. Yani rüya sahibinin sadece iş hayatı değil ev hayatında da huzursuzluk olacaktır.

Rüyada pis su içmek, rüya sahibine sorunlar getirecektir ve bu başına gelen sorunların günden güne artacağına da işaret eder. Bu rüya rüya sahibinin büyük borçlar altına gireceğini işaret eder. Hatta bu borçlu yaşamın uzun bir süre devam edeceği söylenir. Bu yüzden bu kişinin borca girmemek için aldığı tedbirler, önlemler boşa çıkacaktır. Hatta bu borçlu yaşamdan kurtulmak için yaptığı her hamlede daha da kötü talihsizliklerle karşılaşacağı için hamlelerin de çok dikkat etmelidir. Bu yüzden rüya sahibinin Önemli konularda atacağı adımları dikkatli atması önerilir.

Rüyada pis su içmek, kötü günlerin ardından kişiyi feraha kavuşacağı güzel günlerin geleceğine de işaret edilir. Hatta kişi bu borçlu, sıkıntılı, huzursuz dolu günlerin ardından hayalini kurduğu yaşamı kazanacağı şeklinde yorumlanır. Hatta çevresinde bir kişinin yardımı ile işinde istediği mertebeye ulaşacağı söylenir. Kişinin huzura ereceği, güzel bir hayatının olacağı, büyük mal ve toplu para kazanacağı şeklinde yorumlanır. 
]]>
Rüyada İlaç İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-ilac-icmek.html Sat, 17 Nov 2018 10:17:47 +0000 Rüyada İlaç İçmek, yorumlanmak istenildiği zaman farklı düşünceler bir araya gelebilir. Rüyada ilaç içmek bakıldığı zaman olumsuz yönde yorumlanacak bir rüya gibi görünür. Çünkü ilaç içmek doğru bir şey değildir. Rüyada İlaç İçmek, yorumlanmak istenildiği zaman farklı düşünceler bir araya gelebilir. Rüyada ilaç içmek bakıldığı zaman olumsuz yönde yorumlanacak bir rüya gibi görünür. Çünkü ilaç içmek doğru bir şey değildir. İlaç içmek intihar sebebi bile sayılabilir. Bu yüzden genelde rüya tabirleri ile ilgilenmeyen kişiler ve hatta rüyayı gören kişi de üzülür ve bu rüyanın anlamının kötü bir yorum olduğunu düşünür. Ama rüyada ilaç içmek anlaşılanın aksine çok olumlu bir rüya özelliği taşımaktadır. Bu rüyayı gören kişi sevinmeli ve mutlu olmalıdır. 

Rüyada ilaç içmek kişinin güçlü, kudreti ve hikmetli biri olacağına işarettir. Eğer kişi pasif ise bu rüya onun kendini bulacağını işaret eder. Ayrıca rüyada ilaç içmek dine yönelmek isteyen kişiler için de bir işaret niteliği taşır. Çünkü bu rüya kişinin en kısa zamanda imana yöneleceğini, inanç sahibi olacağını ve islam hakkındaki bilmesi gereken şeyleri öğreneceğini işaret eder. Kişinin dinde ilerleyeceğini gösterir. Ayrıca rüyada ilaç içmek rüyayı gören kişinin bilime, bilmeye ve özellikle bilgiye önemli vereceğinin göstergesidir. Kişinin kendisinin bilge olacağını işaret etmesinin yanı sıra rüyayı gören kişinin bilge insanlarla karşılaşacağını ve bundan sonra da hayatını bu şekilde sürdüreceğini işaret eder.

Rüyada ilaç içmek kişinin ahlakının düzgün olduğunu ya da en kısa zamanda düzeleceğini belirtir. Bu rüyayı gören kişi kalbi temiz bir kişi olur. Hep iyilikler yapmak ister ve kötü olan şeyleri hayatından uzaklaştırmak için gayret sarf eder. Rüya sahibinin manevi duygularının daha güçlü olmasını ve basit şeyler karşısında hemen yıkılmaması gerektiğini ve kişinin daha güçlü olmasını işaret eder.
]]>
Rüyada Kahve İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kahve-icmek.html Sat, 17 Nov 2018 16:09:03 +0000 Rüyada Kahve İçmek, tabiri olumlu sonuçlar veren bir rüyadır. Öncelikle bu rüyayı gören kişi sevinmeli ve mutlu olmalıdır. Çünkü rüyada kahve içmek hayra yorumlanır.Rüyada kahve içmek, mutluluk Rüyada Kahve İçmek, tabiri olumlu sonuçlar veren bir rüyadır. Öncelikle bu rüyayı gören kişi sevinmeli ve mutlu olmalıdır. Çünkü rüyada kahve içmek hayra yorumlanır.

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarının simgesidir. Bu rüyayı gören kişi mutlu ve aynı zamanda hayatında devam eden şeylerde başarılı olacaktır. Bu mutluluk aşk hayatına da yansıyacaktır. Hatta özelikle aşk hayatındaki mutluluğa işaret diyebiliriz. Aşkta atılacak adımlara, alınacak kararlara, yaşanacak güzel olaylara ve hatta evlilik haberine bile işaret edebilir. Rüyada kahve içmek kişiden kişiye değişik yorumlara da yorumlanır. Mesela genç bir beyefendi için güç, başarı ve kudret anlamlarına gelirken; genç, güzel ve medeni haline kar olan bir kadın için güzel ve anlamlı bir aşk yaşamaya işaret edebilir. Aynı zamanda orta yaşa sahip ve orta yaşın üzerinde bir bayan için kötü alışkanlıları olan biriyle karşılaşmamasını ve en son olarak ise orta yaş ve üzeri bir erkek için ise huzursuzluk olarak yorumlanabilir. Gördüğümüz gibi bir rüya kişilere göre nasıl da farklı yorumlara dönüşebilir. 

Kahve sevilen ve vazgeçilmez olan bir içecektir. Kahvenin şekerli, acı, köpüklü ve sade olarak çeşitleri olan bir içecektir. Rüyada görülen kahvenin de çeşidine göre yorumları farklılık gösterir. 

Rüyada acı kahve içmek, Acı kahve tatsız ve tadı pek de iyi denilen bir kahve değildir. Rüyada acı kahve içmek ise rüyayı gören kişinin kendi isteği olmadan, içinden gelmeden yapacağı bir hayır işine ya da iyiliğe işaret eder. Kişi bu hayır işini zorla yapacaktır. Ama gönül razılığı ile yapmadığı için, başkalarının zorlaması sonucunda gerçekleştirdiği için hayrı yapan kişiye Allah katında bir hediye yoktur. Ve zorla yapılan bu iyiliğin hak katında bir kıymeti de yoktur.

Rüyada Köpüklü Türk Kahvesi İçmek, Türk kahvesi tercih edilen kahve türlerinden biridir. Günlük bir fincan Türk kahvesi kişinin sağlıklı olmasını sağlar. Peki rüyada içtiğimiz köpüklü Türk kahvesi ne gibi bir yoruma sahip olabilir Rüyada köpüklü Türk kahvesi içmek kişinin kalbini çalan ve aklını başından alan adeta leyla misali bir aşka düşeceğini ve bu aşkın vesilesiyle hareketli ve heyecanlı günler geçireceğine işaret eder. Bekar olan kişiler bu rüyayı gördükleri zaman sevinmeliler çünkü en kısa zamanda hayırlı bir kısmet onları beklemektedir.

Rüyada şekerli kahve içmek, Şeker çok tatlı bir besindir. Ve kahveye çok yakışır. Ama rüyada içilen şekerli kahve için aynı şey geçerli değildir. Rüyada şekerli kahve içmek olumsuz şeylere işaret eder. Rüyada şekerli kahve içmek rüya sahibinin hayatında küçük bir tatsızlık oluşacağına yorumlanır. Ama bu rüyayı gören kişi kesinlikle karamsarlığa kapılmamalıdır. Çünkü oluşacak olan tatsızlığın ciddi bir sonucu olmayacağına rivayet edilir. Oluşacak olan bu kötü durum kişinin hayatını etkilemeyecek ama kişinin ağız tadının kaçmasına sebep olacak nitelikte bir rüyadır.
]]>
Rüyada Votka İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-votka-icmek.html Sun, 18 Nov 2018 15:40:15 +0000 Rüyada votka içmek, samimi ve neşeli genç bir kimseye, mutlu ve huzurlu olmaya, faydalı işler ile uğraşacağına, kolay kazanılan paraya, güzel günlerin yakın bir zamanda geleceğine, sağlıklı olmaya, ticari kazancın bol Rüyada votka içmek, samimi ve neşeli genç bir kimseye, mutlu ve huzurlu olmaya, faydalı işler ile uğraşacağına, kolay kazanılan paraya, güzel günlerin yakın bir zamanda geleceğine, sağlıklı olmaya, ticari kazancın bol olmasına, bol ve kazançlı bir gelire, zenginliğe, mal ve mülke, şan ve şöhrete, yüksek mertebeye ulaşmaya yorumlanmaktadır. Olumsuz bir pencereden bakan rüya yorumcularına göre, kötü huylu ve düşünceli yakın bir akrabaya, sevimsiz bir hale düşmeye, çözümsüz bir problem ile karşı karşıya gelmeye, yöneticisinden zarar görmeye, iş yerinde kendisini çekemeyen bir kişinin olduğuna, korkularının bir gün gerçekleşmesine, maddi olarak sıkıntı çekmeye, zor bir durumda kalmaya işaret etmektedir. Eski yıllarda yaşayan rüya yorumcularına göre ise bu rüya, rüyayı gören kişinin sıkıntıların sonunda elde ettiği büyük güce, hasret duyduğu bolluk ve berekete, zorluklarla ulaştığı büyük bir zenginliğe yorumlanmaktadır.

Rüyada votka içmek; rüyada kişi tek başına içiyor ise sahip olduğu tüm kötü alışkanlıkların bir gün kendisini zor durumda bırakacağını, kişinin hem maddi hem de maddi anlamda kayıplar yaşayacağını, kendisine yardım etmek isteyen kişileri geri çevireceğini, kimseyi dinlemeyerek daha zor ve daha kötü günler yaşayacağına delalet eder. Kalabalık bir ortamda dostları ve sevdikleri ile votka içtiğini gören kişi çevresinde bulunan bazı kişiler tarafından kötülük göreceğine, arkadaşları ile arasının açılmasına, para kaybına uğrayacağına ve hayatını etkileyecek yanlış kararlar vereceği anlamına gelmektedir.

Rüyada votka içki şişesini görmek; maddi anlamda çok fazla imkanı olan fakat bu imkanları doğru kullanamamanın sonunda zor duruma düşmeye, yanlış yollara girerek sıkıntı ve bu sıkıntılar ile mücadele etmeye, anlık bir heves ile yapılan işlerin kendisine zarar getirmesine, yaşadığı sıkıntıları enine ve boyuna düşünerek yalnız kalması gerektiğine işaret etmektedir. Çoğunlukla seçimlerinden dolayı pişman olan kişilerin macera yaşamak uğruna aile ve iş hayatını riske atmanın daha sonra yaptıklarından dolayı pişmanlıklarına işaret etmektedir.

Rüyada votka içmek; devlet dairelerinde çalışarak haram mal kazanacağınıza, tedavisi zor olan bir hastalığa yakalanacağınıza, elinizdeki mal ve mülkün bir gün ziyan olacağına, para kaybınızın çok olacağına yorumlanmaktadır.
]]>
Rüyada Çok Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-cok-su-icmek.html Mon, 19 Nov 2018 08:21:13 +0000 Rüyada çok su içmek, Kişinin içtiği su miktarına, suyun temiz veya pis olmasına, başkasının su içtiğini görmek gibi durumlara göre şekli şekli şekilde yorumlanır. Fakat genellikle rüya da su görmek hayra yorulur. Genellikl Rüyada çok su içmek, Kişinin içtiği su miktarına, suyun temiz veya pis olmasına, başkasının su içtiğini görmek gibi durumlara göre şekli şekli şekilde yorumlanır. Fakat genellikle rüya da su görmek hayra yorulur. Genellikle rüya sahibinin bolluk içinde, bereketli, huzurlu, mutluluk içinde ve sağlıklı bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanır. Fakat bazı rüya yorumcularınca su görmenin kişi hakkında asılsız dedikoduların ortaya çıkacağına ve rüya sahibine sıkıntılar getireceği şeklinde yorumlanır. 


Rüya sahibi rüyasında soğuk çok su içiyor ise kişinin stres içeren dertler ile dolu bir dönem geçireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin arzu ettiği şeylerden mahrum kalacağı, kendisinin çok zor dönemler geçireceği hatta zor duruma sokacak bir durumda hızlı bir şekilde karar vermek zorunda olduğu şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyada çok su içmek yaşanılan bütün sıkıntıların belli bir dönem sonrasında geçeceğine, feraha kavuşacağına, mutlu ve rahat bir döneme gireceğine, ayrıca kafasında ki sorunlara cevap bulacağı, işlerinizin git gide iyileşeceği şeklinde yorumlanır. Bilinçaltında ki mutluluk ve huzur ortaya çıkacaktır. Ayrıca yaşadığınız bir hastalık hakkında sizi uyarır bu rüya.

Rüyada musluktan akan suyu çok içmek hayırsız bir işe girişirken başınıza gelen şanssızlıklar uzun bir süre boyunca devam edeceği şeklinde yorumlanır. Hatta yaşadığınız kötü bir olayın daha da kötüleşeceği, eğer rüya sahibi evli ise eşi ile arasında büyük bir tartışma olacağına ve tartışmayı ayrılığın izleyeceği bir süreci işaret eder. Rüya sahibinin kardeşi var ise kardeşiyle arasında işten dolayı kavga çıkacağına, rüya sahibinin para kaybedeceği ve alacağı kararlar karşısında çok kararsız kalacağı durumlara düşeceği şeklinde yorumlanır.Eğer kişi rüyasında başkalarının kendisine su verdiğini görmüş ise rüya sahibinin toplumdaki yüksek mevkisini kaybedeceğine delalettir. Bu su pis ise rüya sahibinin çok fazla para sıkıntısı çekeceğine ve dara düşeceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca verilen su hareketsiz, durgun bir su ise rüya sahibinin işlemiş olduğu bir suç veya yasal olmayan bir davranış dolayısı ile bedel ödeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüya sahibi rüyasında çok su içiyor hatta kana kana su içmesine rağmen su içmeye doyamıyor ve susuzluğunu gideremiyor ise rüya sahibinin eşinin kendisine çok büyük bir hata işleyeceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin bir iş ortaklığı yapacağına veya yeni bir iş için atılım yapacağı fakat istediği kazancı ve başarıyı elde edemeyeceği şeklinde de yorumlanır. 

Rüyada çok su içmek, rüya sahibinin çocuklarının daha iyi, refah seviyesi yüksek bir yaşam sürmesi için canla başla çalıştığı anlamına gelir. Bir de kazandığı kazançtan daha fazla kazanabilmek için alın teri döneceği anlamına gelir. Ayrıca kişinin büyük bir nasibinin olduğuna işaret eder. 

Rüya sahibi rüyasında cam şişeden çok su içiyor ise hayatının kaliteli, iyi, geçim derdi yaşamadan, bol bol harcama yapabileceği bir hayat yaşayacağını işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin ticaretle ile çok para kazanacağına delalettir. Ayrıca mevkisinin yükseleceği şeklinde yorumlanır. Fakat kişi rüyasında plastik şişeden çok su içiyor ise bulunduğu halden memnun, ileride daha iyi bir hayat sürmek için şimdiden para biriktirmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Ayrıca bu kişinin aldığı maaşları, kazandığı paraları doğru bir şekilde harcayıp ve yatırım yapacağına delalettir.
]]>
Rüyada Uyuşturucu İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-uyusturucu-icmek.html Mon, 19 Nov 2018 13:47:54 +0000 Rüyada uyuşturucu içmek, bu rüya rüya tabircileri tarafından genellikle kötü, şer ve hayırsız iş şeklinde yorumlanmaktadır. Hatta rüya sahibinin çok zor günler geçireceği söylenir. Rüya sahibi gözyaşı dolu, üzüntü, k Rüyada uyuşturucu içmek, bu rüya rüya tabircileri tarafından genellikle kötü, şer ve hayırsız iş şeklinde yorumlanmaktadır. Hatta rüya sahibinin çok zor günler geçireceği söylenir. Rüya sahibi gözyaşı dolu, üzüntü, keder ve çileli günler geçireceği söylenir. Hatta rüya sahibi kendisini iyi ifade edemediği için üzüntüden kahrolacaktır. Kişi psikolojik olarak bu kötü bir halde olup kendisini eve kapatacak ve manevi yönden büyük çöküntüler yaşayacak anlamına gelmektedir. Hatta rüya sahibinin başına gelecek bu kötü ve üzüntülü olaylardan dolayı kendisini yiyip bitirecektir. 

Rüyada uyuşturucu içmek, görüyor ise rüya sahibinin peşini şanssızlıklar ve talihsizlikler in hiç bırakmayacağına işaret eder. Bahsi yorumculara göre ise Rüya sahibi çok güvendiğin insanların gazaplarına, yalanlarına, art niyetlerine ve hain planlarına kurban olacağı şeklinde yorumlanır. Hatta rüya sahibi bu kötü günlerin etkisinden uzun süre psikolojik olarak kurtulamayacaktır. 

Rüyada uyuşturucu hap içtiğini görmek, rüya sahibinin birçok şanssızlık ile karşı karşıya kalacağını, başından uğursuzluk eksik olmayacağını ve çok kötü günlerin geleceğine delalet eder. Hatta bu kötü günlerin uzun süre boyunca devam edeceği söylenir. 
Rüyada uyuşturucu içmek rüya sahibinin özellikle çevresinde bulunan insanların kendisi hakkında çok kötü düşüncelerinin ve art niyetli planlarının olduğuna delalet edilir. Hatta o insanların yakın bir süre içerisinde kötü planlarını gerçekleştireceği söylenir. Bu kötü planrın sahibi rüya sahibinin çok yakın arkadaşları veya akrabaları olduğu için rüya sahibi uzun bir süre ruhsal çöküntü yaşayacaktır. Hatta ruhsal çöküntünün boyutu çok büyük olduğu için kişi üzüntüden hasta dahi olacaktır. Bu durum halk arasında melaneti uğramak anlamına gelir. 

Rüyada uyuşturucu içmek, rüyayı gören kişinin çok kötü günler getireceğine işarettir. Fakat rüya sahibi bu kötü günlerden kendisine çok büyük dersler çıkaracaktır. Aynı hatalara ve yanlışlara bir daha düşmemek için rüya sahibi tövbe eder ve hayatında daha dikkatli olmaya başlar. Bütün bu yaşayacağım kötü yönlerini sebebi rüya sahibinin iyi niyetidir. Bu yüzden rüya sahibi artık insanlara hemen kolay güvenmemeyi ve herkese karşı iyi niyet beslememeyi öğrenecektir.
]]>
Rüyada Kocasının Sigara İçtiğini Görmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kocasinin-sigara-ictigini-gormek.html Tue, 20 Nov 2018 11:39:42 +0000 Rüyada kocasının sigara içtiğini görmek,  rüya sahibi olan eşlerin geleceklerinin oldukça eğlenceli ve keyifli olacağına işaret etmektedir. Bol zamanları olacağına ve bu zamanlar içinde sık sık seyahate çıkacaklarına iş Rüyada kocasının sigara içtiğini görmek,  rüya sahibi olan eşlerin geleceklerinin oldukça eğlenceli ve keyifli olacağına işaret etmektedir. Bol zamanları olacağına ve bu zamanlar içinde sık sık seyahate çıkacaklarına işaret eder. Sosyal olarak da hayatlarında değişmeler meydana gelebilir. Sık sık yeni ortamlara gideceklerine ve bu ortamlarda yeni arkadaşlıklar kuracaklarına işaret etmektedir. İş hayatları ile ilgili yeni ve güzel değişiklikler olacağına, iş ortamında da keyifli zamanlar geçireceklerine işaret etmektedir. Oldukça eğlenceli bir çift olacaklarına ve bu ruh hallerini çevrelerindeki kişilere de yansıtacaklarına işaret etmektedir. Çevrelerince çok sevileceklerine ve dolu dolu bir geleceğe işaret etmektedir.

Rüyada kocasının sigara içtiğini görmek,  rüya sahibinin hayrına olarak yorumlanabilmektedir. Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, düşlerini kurduğu bir geleceği olacağına, çok iyi fırsatlarla karşılaşacağına ve bunların hepsinin kısa bir süre içerisinde olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin çok güzel bir hayatı olacağına, ele ayağa düşmeyeceğine, gücünün ve kuvvetinin öleceği güne kadar  yerinde olacağına, kimselerin yardımına ihtiyaç duymayacağına, etrafındaki kişilerin onu çok sevip sayacağına, bu saygınlığın hiç bitmeyeceğine ve zamanla daha fazla artacağına, gelecek güzel günlere işaret etmektedir.

Rüyada kocasının sigara içtiğini görmek, rahat bir hayata,  maddi ve manevi olarak gelirin daha çok artacağına ve bu gelirle yapılacak olan mal ve mülke işaret etmektedir. Bu rüya eşlerin birbirlerine olan güvenlerinin artacağına, sıkıntıları varsa bu sıkıntılardan kurtulacaklarına işaret etmektedir. Rahat ve paralı bir gelecekleri olacağına yani daha mutlu olacaklarına işaret etmektedir. Kimi yorumcularda bu rüyayı tam tersi olarak yorumlaya bilmektedirler. Rüyada kocasının sigara içtiğini görmek, kötüye yorumlamakta ve bu rüyayla sıkıntıların geleceğine ve daha çok artacağına yorumlanmaktadır. Kişinin kocasının sigara içmesi geleceklerinin daha zorlu yaşanacağına ve bu zorluklarla beraber maddi sıkıntılara da düşüleceğine yorumlanmaktadır. Varsın bundan sonrasını siz kendinize göre yorumlayın. Unutmayın neye yorarsanız o gelir başınıza yani siz her şeyi iyiye ve hayra yorun. 
]]>
Rüyada Oruçlu İken Su İçtiğini Görmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-oruclu-iken-su-ictigini-gormek.html Wed, 21 Nov 2018 11:19:40 +0000 Rüyada oruçlu iken su içtiğini görmek, Rüya sahibi için bu rüya güzel haberlerin geleceğine ve aydınlık yaşanılmasına kişi yada kişilerin geçici sıkıntıları atlatacağına delalet eder. Maddi imkanı iyi olan kişi bu r Rüyada oruçlu iken su içtiğini görmek, Rüya sahibi için bu rüya güzel haberlerin geleceğine ve aydınlık yaşanılmasına kişi yada kişilerin geçici sıkıntıları atlatacağına delalet eder. Maddi imkanı iyi olan kişi bu rüyayı görürse hayır yapması gerektiğine yorumlanır. Bekar bir bayan için bu rüya hayırlı kısmet dilemesi ve bu dileği için adak yapacağına rivayet eder. Rüyada oruçlu iken su içtiğini görmek rüyayı gören kimsenin beklediği bir kısmet olduğunu ve bu kısmetin biri tarafından engellendiğine işaret eder.

Rüyada oruçlu iken su içtiğini görmek: iş hayatında her şeyde terslik yaşayan kişinin bu rüyayı görmesi işlerinin düzeleceğine sabırlı olması gerektiğine alamettir. Sağlık sorunu yaşayan kişinin sağlığında iyi gelişmeler olacağına ve hayatını huzur içinde yaşayacağına çıkar. Rüyada oruçlu iken su içtiğini görmek bir takım hayalleri olan kişinin düşüncelerinde değişim olacağına ve mutluluğu yakalayarak hayalinin gerçekleşeceğinin habercisi olarak bilinir. Evlenip ayrılmış bir kadının bu rüyayı görmesi hayat ile maddi sıkıntı çekmesinin mücadelesinde zor günlerin onu beklediğine tabir edilir. Aile hayatında huzuru ve mutluluğu yakalayan evinde otoriter bir hayat kuran kişi için her şeyin yolunda olduğuna delalet eder.

Rüyada oruçlu iken su içtiğini görmek: aşk hayatında bir türlü yüzü gülmeyen kişinin gerçek aşkı bulacağının habercisidir. Hamile bir anne adayının zor dönem geçirmesi bu dönem boyunca sıkıntı çektiğine sonunda bebeğini sağlıklı bir şekilde dünyaya getireceğine alamet eder. Gözde olan bir bayanın yaptığı her şeyin olay olduğuna ve çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerektiğine düşmanı olduğuna rivayettir. Rüyada oruçlu iken su içtiğini görmek Allah katında çok iyi bir insan olan rüya sahibinin arkasında çok hayır duası olduğuna yorumlanır.
]]>
Rüyada Türk Kahvesi İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-turk-kahvesi-icmek.html Thu, 22 Nov 2018 01:28:04 +0000 Rüyada Türk kahvesi içmek rüyayı gören insanın iş hayatında kendisini oldukça yıpratacağına ve biraz kendisine zaman ayırarak durup dinlemesi gerektiğini gösteren bir Rüyadır. Aynı zamanda uzun zamandan beri çok yükse Rüyada Türk kahvesi içmek rüyayı gören insanın iş hayatında kendisini oldukça yıpratacağına ve biraz kendisine zaman ayırarak durup dinlemesi gerektiğini gösteren bir Rüyadır. Aynı zamanda uzun zamandan beri çok yüksek bir tempoda çalışmış olan bu insan sağlığını bozmadan önce kısa bir tatil yapıp rahatlaması ve daha sonra tekrar işine dönmesine işaret eder. 

Rüyada köpüklü Türk kahvesi içmek kişinin uzun zamandan beri sıkıntılı bir hayat geçirdiğini ancak bu sıkıntılarını yenerek iş hayatında büyük kısmetler ile karşı karşıya kalacağını işaret eder. Kısmetleri değerlendirerek iyi  işler gerçekleştireceğini ve kazanacağı paralar ile çok hayırlı işler yapacağı ve hayır duaları alacağına işarettir. Aynı zamanda bütün borçlarını ödeyip zararlarını telafi edeceği bir dönem içerisinde girecektir.

Rüyada köpüksüz Türk kahvesi içmek rüya sahibinin aşırı derecede maddi anlamda zorluk çekeceğine ve kötü durumlarda bir müddet daha yaşayacağına işaret etmektedir. Borç batağına düşen bu insan karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek iyi işler yapacağına ve daha iyi kazançlar elde edeceğini işaret etmektedir.


Rüyada sade Türk kahvesi içmek rüyayı gören kişinin çevresinin büyüyeceğine işaret eder. Bazı Rüya yorumcuları ise rüyasında sade Türk kahvesi içtiğini  gören kişinin işlerinin büyüyeceği ve ticaretin artacağı rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağına işaret ederler.
]]>
Rüyada Köpüklü Kahve İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kopuklu-kahve-icmek.html Thu, 22 Nov 2018 21:15:29 +0000 Rüyada Köpüklü Kahve İçmek, Rüya sahibinin uzun zamandır çekmiş olduğu bütün sıkıntılarının biteceğini haber vermektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin iş yaşamında önüne çok büyük bir kısmet çıkacağına Rüyada Köpüklü Kahve İçmek, Rüya sahibinin uzun zamandır çekmiş olduğu bütün sıkıntılarının biteceğini haber vermektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin iş yaşamında önüne çok büyük bir kısmet çıkacağına delalet olunmaktadır. Ayrıca bu kısmetleri iyi değerlendirerek yeni atılımlar ve büyük çalışmalar yapacağına alamet sayılmaktadır. Rüya sahibinin elde edeceği bu başarı ile hayırlı kazançlar kazanacağına ve hayırlı işler yapacağına vesile olmaktadır. Hatta hayır işlediği kişilerden hayır duası alacağını işaret olunmaktadır. Rüyada köpüklü kahve içmek, borçlu kişilerin eline geçecek maddi olanak ile zararını telafi ederek borçlarını ödeyeceğine rivayet olunmaktadır. Bir alimin tabirinde rüyayı gören kişinin uzun süredir beklemiş olduğu başarıya ve mutluluğa kısa zaman içinde kavuşacağına tabiri olunmaktadır. Rüya sahibinin özel hayatında çok güzel gelişmelerin olacağını işaret etmektedir. Ulu ulemanın tabirinde bu rüyayı bir erkek görmüşse hatırı sayılan bir işten kazanç ve başarı elde edileceğine alamet sayılır. Hamile bir kişi rüyasında köpüklü kahve içtiğini görmüşse, hayırlı bir evlat sahibi olacağına delalet sayılır.

Başka Tabirlerde Rüyada Köpüklü Kahve İçmek, bazı rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişi için pek hayırlı olarak tabir edilmez. Huzurlu olan hayatının aksine huzuru kaçarak huzursuz bir yaşam süreceğini işaret etmektedir. Rüyada köpüklü kahve içmek, etrafında yeni birisi ile dostluk kuracağına ve bu dostluğun uzun zaman süreceğine delalet sayılır. Bu rüyayı gören kişinin uzun yıllardır yaşamamış olduğu kalp çarpıntısı yaşamasına alamet sayılır. Hatta o kadar sevinecek ki, ayakları yerden kesilecek şekilde rivayet olunmaktadır. Aynı zamanda heyecanlı ve güzel günlerin kendisini beklediğini göstermektedir. Rüyada köpüklü kahve içilmesi, iş hayatında kendi çevresinin çok genişleyeceğine ve günler ilerledikçe bazı ticari işler sayesinde bol para kazanacağına tabiri olunmaktadır. 
]]>
Rüyada Çorba İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-corba-icmek.html Fri, 23 Nov 2018 17:10:24 +0000 Rüyada çorba içmek, çoğunlukla çorba sağlık ve şifa sembolü olup, hastalık ve iyileşme göstereceğine işarettir. Bir kimse hastayken çorba içiyorsa sıkıntılarından kurtulmaya yorulur. Rüya esnasında görülen de
Rüyada çorba içmek, çoğunlukla çorba sağlık ve şifa sembolü olup, hastalık ve iyileşme göstereceğine işarettir. Bir kimse hastayken çorba içiyorsa sıkıntılarından kurtulmaya yorulur. Rüya esnasında görülen detayların önemi rüyayı anlama ve yorumlama açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple aklınızda kalan her objeye bakmanız önerilmektedir. Eğer rüyada çorbayı hastane gibi bir yerde içiyorsanız yakın bir zamanda önemli bir rahatsızlık geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Konforlu kaliteli bir mekanda içilen çorba ise, fiziksel durumun uygunluğuna dalalet eder. Bunun yanı sıra rüyada çorba içmek, bireyin kendisine güzel uğraşlar edineceğine, kaybettikten sonra düşlemiş olduğu paraya, birkaç hafta içerisinde alınacak güzel haberlere, imrenilen bir mertebeye ulaşmaya, ettiği yeminlere sadık bir birey olacağına ve çabalarının sonucunda umut ettiği temiz rızka yorumlanmaktadır. 

Bazı rüya tabiri alimlerine ise rüyada çorba içmek, güler yüzlü, tatlı dilli ve eli açık olan akrabalara yorumlanmaktadır. Ayrıca sevenleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömre, zahmet ile birlikte hasret duyduğu becerilere, kişinin uzun süren çalışmaları sonucunda bereketinin artacağına, gelirinin bereketli olacağına, tabir edilir. Rüyalara daha olumlu bir pencereden bakan kimseler ise sıkıntıya düşerek kazanmış olduğu temiz kazanca, uğraşlarının sonucunda elde ettiği galibiyete ve istenilen feraha ulaşmasına yorumlamaktadırlar. 

Rüyada size ikram edilen bir çorbayı içtiğinizi gördüyseniz, arkadaşlarınızın ve dostlarınızın size karşı olan desteğine işaret edilmektedir. İş hayatında olumlu yönlerde etkileneceğinize ve sağlam dostluklar kurduğunuza yorulur. Et suyuna çorba içen bir kimse iyi geçimler sağlayacağına, sağlığına ve uzun ömürlere yorumlanmaktadır. Bu durumda birey rahatın ve konforun eşiğinde olacağına işarettir. Eğer birey, et sulu çorbada midesinin kaldıramadığı bir manzara ile karşılaşıyorsa insanlık dışı ve kötü sonuçlar doğuracağı bilinen işlerle uğraşmaya ve kalpsiz bir insanla çalışmaya yorumlanmaktadır. 

Rüyada çorba içmek olumsuz olarak dara düşmeye, üzüntü verecek olan sorunlar ile karşılaşacağına, sıkıntılı bir hayata, kaderden kurtulamamaya işaret etmektedir. Kaprisli bir tanıdığa, manevi külfeti bulunan insanlardan uzak durmaya ve yalancı yöneticiye yorumlanmaktadır.

]]>
Rüyada Sigara İçen Birini Görmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-sigara-icen-birini-gormek.html Fri, 23 Nov 2018 23:52:39 +0000 Rüyada sigara içen birini görmek, Sigara ile ilgili rüyalar tabirciler tarafından genel olarak farklı biçimlerde yorumlanmaktadır. Rüyasında sigara içen birini gören kişi, sigarayı içen kimsenin rüyayı gören kişiye karşı Rüyada sigara içen birini görmek, Sigara ile ilgili rüyalar tabirciler tarafından genel olarak farklı biçimlerde yorumlanmaktadır. Rüyasında sigara içen birini gören kişi, sigarayı içen kimsenin rüyayı gören kişiye karşı zarar verme ihtimali olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüyada sigara içen birisi erkekse, rüyayı gören kişiye zorluklar çıkacağına, fakat bu rüyayı gören kişinin çıkarılan bu zorlukların tek üstesinden geleceğine ve başarı elde edileceğine yorumlanır. Rüyada sigara içen birisi orta yaşlarda bir kimse ise, o kimseden gelecek olan dostluk teklifinin boşa çıkacağına işaret etmektedir. Ayrıca rüyada sigara içen birisi evli bir kadın ise, yakın zamanda rüya sahibi için sıkıntılı günlerin beklediğine yorumlanmaktadır. Başka bir tabire göre de, rüya sahibinin lüks ve konforlu bir hayatının olacağına, estetiğe ve kaliteye fazlaca önem veren bir kişi olduğuna yorumlanır. Rüyasında sigara içen birini gören kimse, yaşamını daha iyi sürdürme çabasında olan birisini temsil ederken, kötü olan şeylerden hoşlanmayan iyi birisi olarak tabiri yapılır.

Rüyada sigara içen birini görmek, Genel tabir olarak rüyayı gören kimsenin rahatına düşkün birisi olduğunu, eğlenceyi ve lüks yaşamı seven birisi olduğuna da yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kimsenin görünüş itibarı ile herkesin ilgisini çeken birisi olduğuna da tabir olunur. Başka bir tabire göre ise, bu rüyayı gören kimsenin kendisini sıkıntıya düşürecek hal ve davranışlardan kaçınılması gerektiği şeklinde de yorumlanır. Başka bir tabir ise rüyayı gören kimsenin günahlardan kendisini sakınmaya, hayatını düzene koyup hayırlı temiz rızk kazanmasına da tabir olunur. 

Rüyada sigara içen birini görmek, Rüyayı gören kimsenin yakın bir arkadaşının kısa bir yolculuğa çıkmasına yorumlanır veya bu rüyayı gören kimsenin şansının açılacağına, herhangi bir sıkıntı yaşamadan rahat bir ömür süreceği şeklinde yorumlanır. Diyanet yorumuna göre, rüyayı gören kimsenin ahiret yaşamına inancına da yorumlamaktadır. 

Rüyada sigara içen birini görmek, rüyayı gören kimsenin kendisi için hayırlı olacak bir haber almasına ve alacağı bu haberin yaşamını mutlu olarak devam etmesine vesile olacağına da rivayet edilir. Ayrıca bu rüyayı gören kimse hayatın tadını istediği gibi çıkaracağı ve yaşamını devam ettireceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Bir başka diyanet tabirine göre de, bu rüyayı gören kimsenin genel olarak sağlıklı bir yaşamının olmasına ve hayatta herhangi bir sıkıntı çekmeyeceği şeklinde de tabir olunmaktadır. 

Rüyada sigara içen birini görmek, bu rüyayı gören kimsenin çok iyi bir tahsil yapacağına ve huzur içinde bir ömür geçireceği olarak ta tabir yapılabileceği gibi ayrıca bu rüyayı gören kimsenin gelecek hayatının güzel olacağına ve ailesi ile arasındaki bütün sorunların çözüleceğine de yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin kendi yaşamında büyük etkileri olacak bir kişi ile karşılaşacağına da tabir olunur. Ayrıca çalıştığı iş yerinde veya iş hayatında yüksek bir mertebeye getirilmesine ve yaşamında kendisine karşı yapılmış olan bütün hataların kişilerce kabul edilmesine şeklinde de yorum yapılmaktadır. Hatta bu rüyayı gören kişinin mutlulu olacağına ve sevineceğine ve sevdiği kişilerce daha fazla sevileceğine şeklinde tabiri yapılmaktadır.
]]>
Rüyada Kendi Sütünü İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kendi-sutunu-icmek.html Sat, 24 Nov 2018 06:12:31 +0000 Rüyada kendi sütünü içmek, çoğu alim ve hocalar tarafından hiçte hayra yorumlanmamaktadır. Hem rüya sahibini hem de çevresini yakından ilgilendiren bir rüya olduğu söylenmektedir. Ayrıca görülen bu rüya sonunda kişi kendis Rüyada kendi sütünü içmek, çoğu alim ve hocalar tarafından hiçte hayra yorumlanmamaktadır. Hem rüya sahibini hem de çevresini yakından ilgilendiren bir rüya olduğu söylenmektedir. Ayrıca görülen bu rüya sonunda kişi kendisince bir sadaka çıkartarak dua edebilir. Böylece hem rüyanın etkisinden kurutulur hem de rüyanın gerçekleşmemesi için dua edilmiş olur. Alimler bu rüyayı daha açıklayıcı ve doğru şekilde yorumlanmaktadır. Ancak kitaplar günümüze gelene kadar değişerek farklı şekillerde yorumlamaktadır. Rüyada kendi sütünü içmek kişinin yaşayacağı olumsuzluklara, kayıplara, dedikodulara, yoksulluğa, harama ve dertlere dair yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kendi sütünü içmesi yakın zamanda beklediği birinden alacağı kötü haberlere delalet eder. Aldığı bu kötü haber ile yaşayacağı kötü günlere ve ağıtlara yorumlanmaktadır. Sadece bununla kalmayıp aldığı kötü haber sonrası dertli günler getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi sütünü içmek nasıl yorumlanır

Rüyada kendi sütünü içmek çoğu hocalar tarafından yaşanılacak hastalıklara delalet ettiğini söylemektedir. Kısa bir süre içerisinde sağlığını birden bire kaybederek hastalığa yakalanacağına ve uzun süre atlatamayacağına dair yorumlanmaktadır. Bu hastalığın hiçbir zaman iyileşmeyeceğine ve gittikçe dermansız bir hal alacağına delalet eder. Fakat birde rüya sahibinin kendi değil de yakın bir akrabasının hastalanacağına işaret eder. Çok sevdiği yakınını kısa süre içerisinde yakalandığı hastalıktan kaybedeceğine rivayet etmektedir. Bütün bunların yanı sıra rüya sahibi evli ise kocasıyla yaşayacağı kötü günlere ve huzursuz günlere işarettir. Mutlu giden evliliğinin birden bire bozulacağına ve yaşanacak sıkıntılara rivayettir. Huzurunun kaçması ile git gide yuvanın dağılacağına ve kısa sure içerisinde evliliğinin biteceğine dair açıklamalar yapılmaktadır. Birde bunun dışında kişi evli ve bebek bekliyorsa yaşayacağı kötü günlerden dolayı bebeğini kaybedeceğine ve çocuk sahibi olamayacağı anlamında yorumlanmaktadır. 

Rüyada kendi sütünü içmek haksız kazanca ve harama rivayet etmektedir. Kişinin gizli yaptığı işler sonunda kazandığı haram parayla geçinmesine ve bu durumdan sonra her şeyini kaybedeceğine işaret etmektedir. Zorluklarla kazanmış olduğu evini, arabasını ve işini birden kaybederek ortada kalacağına delalet eder. Birde kişi uzun süredir geçmiş olduğu ve yükseldiği mertebesinden düşeceğine ve etrafında saygınlığının biteceğine dair açıklama yapılmıştır. Tüm bu kayıpların sonunda yakınları tarafından hor görüleceğine ve beklemediği şekilde dedikodusunun yapılacağına dair açıklamalar yapılmaktadır.
]]>
Rüyada Musluktan Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-musluktan-su-icmek.html Sat, 24 Nov 2018 21:45:23 +0000 Rüyada musluktan su İimek, hayırla yorumlanır. Su insanın gerçekleşmesini arzuladığı dileklerle özdeşleştirilir. Suyun saflığı, temizliği, bolluğu ve bereketi temsil ettiği düşünülür. Rüya sahibinin maddi ve manevi yö Rüyada musluktan su İimek, hayırla yorumlanır. Su insanın gerçekleşmesini arzuladığı dileklerle özdeşleştirilir. Suyun saflığı, temizliği, bolluğu ve bereketi temsil ettiği düşünülür. Rüya sahibinin maddi ve manevi yönden zenginleşeceğine,talihinin açılacağına, şansının düzeleceğine ve büyük kazançlar elde edeceğine dalalet eder. Rüya sahibi bekar ise çok güzel, hayırlı ve mutlu bir evlilik yapacağına, hanesine yeni bireyler ekleneceğine, evli ise hayırlı evlatlara sahip olacağı manasına gelir.

Rüyada musluktan su içmek, rüyayı gören şahsın hayatında başkalarının vesilesi ile ya da yardımıyla gerçekleşecek temiz ve hayırlı işlerle yorumlanır. Ayrıca dünyevi işlerinde ve geleceğine dair bereketli kazançlar, bol rızk elde edeceğinize, işlerinizin açılacağına, şansının döneceğine delalet eder. İş ilişkileri dışında, sosyal hayatında olsun, komşuluk, arkadaşlık ilişkilerinde olsun hayırlı ve iyi insanlarla karşılaşacağına, vefalı dostlar kazanacağına ve kalıcı dostluklar kuracağına işarettir. Kişinin her türlü muradının ve hayallerinin  gerçekleşeceğini, istediği her şeye muvaffak olacağını gösterir.

Rüyada musluktan su içmek, genelde hayıra yorulsa da musluktan akan suyun rengi bulanık ise bu rüya hayıra yorulmaz. Temiz suyun aksine bulanık su, kötü kazanca, haram mala, kötü arkadaşlara, hayırsız bir çevreye ve menfaatçi dostlara işarettir. Ve kişinin kazancının helal yoldan olmayacağına, rüyayı gören şahsın kendisi ya da ailesinin yanlış işlere meyil edeceğine delalettir. Rüya sahibi bulanık sudan içer ise maddi kazanç bakımından zarara uğraması, işlerinin bozulması, ayrıca ailevi hayatında huzursuz olması, dostluklarının bozulmasına ve insanlarla ilişkilerinin kötüye gitmesi şeklinde yorumlamak mümkündür.
]]>
Rüyada Bol Bol Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-bol-bol-su-icmek.html Sun, 25 Nov 2018 12:42:04 +0000 Rüyada bol bol su içmek, genellikle iyiye yorumlanır. Rüyada su görmek çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada su görmek bolluk, bereket, huzur, sağlık ve mutluluk anlamına gelmektedir. Rüyada bol bol su içtiğini gören kişi Rüyada bol bol su içmek, genellikle iyiye yorumlanır. Rüyada su görmek çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada su görmek bolluk, bereket, huzur, sağlık ve mutluluk anlamına gelmektedir. Rüyada bol bol su içtiğini gören kişi sağlık ve bereket içinde geçireceği bir hayat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bol bol su içmek her zaman iyiye işaret eder. Berekete, temiz ve helal kazanca, maddi olarak refaha rivayet etmektedir. Rüyayı gören kişiye beklemediği yerden para, mal ve ya ikbal nasip olur. Altın ve parlak bir kaptan su içtiğini görmek kedere ve yasa, gümüş bir kaptan bol bol su içtiğini görmesi ise mutluluğa ve saadete yorumlanmaktadır.

Rüyada bol bol su içmek mutluluğa dalalet eder. Rüyayı gören kişi maddi darlık içindeyse bundan kurtulacağına, manevi sıkıntı çekiyorsa feraha erişeceğine, hasta ise iyileşeceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin rüyada bol bol su içerek susuzluğunu giderdiğini görmesi yetenekli, başarılı olması ve dünyadaki arzularını yerine getirmek üzere olduğuna rivayet etmektedir. Rüyada susuzluktan sonra bol bol su içerek suya kandığını görmek; çetin bir zorluktan kolaylığa, ihtiyaçlarını kolayca gidermeye, tövbe ve istiğfar etmesine, fakirlikten zenginliğe kavuşacağına, hastalıktan sonra sağlığa kavuşacağına, ilim ve amelden kaçırdığı şeylere kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada bol bol su içmek, rüyayı gören kişi sağlık ve bereket içinde geçireceği bir hayat yaşayacağına dalalet etmektedir. Bolluk, bereket, huzur, sağlık, mutluluk anlamına da gelmektedir. Genelde suyla ilgili rüyalar her zaman iyiye yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi hasta ise iyileşip ferah ve rahat bir yaşam süreceğine işaret eder. Önüne çıkacak engelleri kolayca aşacağına ve maddi darlık çekiyorsa bunları çabuk aşacağına işaret eder.

Rüyada bol bol su içtiğini ama bir türlü doyamadığını gören kişi zor ve çok sıkıntılı bir işle uğraşır. Çok miktarda suyu birden içmek aniden gelecek büyük ve aşılması çok güç bir işle uğraşmaya ve ya belaya işaret etmektedir.
]]>
Rüyada Tarhana Çorbası İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-tarhana-corbasi-icmek.html Sun, 25 Nov 2018 19:51:25 +0000 Rüyada Tarhana Çorbası İçmek, Kişinin refaha, bolluğa, sıkıntılı günlerden kurtulacağına delalet eder. Rüyada tarhana çorbası içen kişi sıkıntılı günlerini geride bırakır ve bolluğa erişir. Kişini ailesinde tutukl Rüyada Tarhana Çorbası İçmek, Kişinin refaha, bolluğa, sıkıntılı günlerden kurtulacağına delalet eder. Rüyada tarhana çorbası içen kişi sıkıntılı günlerini geride bırakır ve bolluğa erişir. Kişini ailesinde tutuklu biri varsa, onun refaha erişeceğine delalet eder. Kişinin ailesi ile olan sıkıntıları sona erer ve refaha erişir. Kişi eğer bekar ise hayırlı bir eş bulacağına işaret eder. Kişinin çok mutsuz, sıkıntılı günlerini geride bırakacağına işarettir. Kişinin akrabalık işlerinde düzelmelere delalet eder. Kişinin Mutluluk verici, hayırlı haberler alacağına işaret eder. Kişinin huzurlu bir  yaşantısının olacağına  işaret eder. Geçim sıkıntısı çektiği günleri geride bırakacağına  işaret eder.

Rüyada Tarhana Çorbası İçmek, Kişinin hayırlı, hayırlı amelli bir dost  bulacağına  işarettir. Kişi hamile ise sağlıklı, hayırlı bir çocuğu olacağına işaret eder. Kişinin kurduğu hayallerin tez zamanda gerçekleşeceğine  işaret eder. Kişi hasta ise hastalıklı zor günlerini geride bırakacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında istenmeyen şeylerin gerçekleşmeyeceğine delalet eder. Kişiye yapılan haksız günlerin son bulacağına işaret eder. Kişinin mutlu olacağı haberler  almasına delalet eder. Aile hayatında düzelmelere delalet eder. Kişinin sıkıntıya maruz kaldığı arkada bırakacağına işaret eder. Özlem duyulan kişiye bir an önce kavuşulacağına işaret eder. Kişinin gittiği kötü yolu bulup iyi yola yöneleceğine işaret eder.

Rüyada Tarhana Çorbası İçmek, Kişinin ihtiyaç duyduğu kişiye tez  zamanda  kavuşacağına işaret eder. Kişinin hatalarından  çok etkilenip hayırlı işlere başlayacağına işaret  eder. Eğer kişi haksız  yere kazanç sağlıyor ise af istemesi gerektiğini delalet eder. Çevresinin hayırlı işler yapan kişiler  olacağına  delalet eder. Kişinin Umulmadığı berekete kavuşacağına  delalet eder. Kişinin çok güvendiği kişilerden hayır alacağına işaret eder. Eğer kişi erkek ise hayırlı bir eş bulacağına işaret eder. Eğer kişi nişanlı ise  tez zamanda  kavuşacağına işaret eder. 

Kişinin sık yaptığı alışkanlıklardan kurtulup refaha ereceğine işaret eder. Kişinin başka bir kişi uğruna çektiği acıların son bulacağına işaret eder. Kişinin haram malı bırakıp helal olan mala yöneleceğine işaret eder. Kişinin yakın  zamanda  terfi almasına işaret eder. Kişinin saygın duyulacak kimse olacağına delalet eder. Mutsuzluk yaşadığı günler geride bırakarak mutlu bir düzene başlayacağına işaret eder. Kişinin yakında kız  isteme gibi bir  niyeti varsa  kısa zamanda gerçekleşeceğine  işaret eder. Kişinin kısa zamanda kısmet bulacağına  işaret eder. Kişinin yarım kalan  şeylerin  tamamlanacağına işaret eder. Kişinin büyük servetler elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin ertesi gün mutlu olacağına delalet eder. Kişinin içine kapanık olmasının  sona  ereceğine  işarettir. Kişinin ruhsal bozuklukları son bulacağına  işarettir. Kişinin çok uğraş verdiği bir  ilişkide düzelmelere işaret eder.
]]>
Rüyada Oğlunun Sigara İçtiğini Görmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-oglunun-sigara-ictigini-gormek.html Mon, 26 Nov 2018 07:06:21 +0000 Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek, İnsanların gece kafasını yastığa koyduğu vakit çeşitli rüyalar görmesi son derece etkili ve farklı anlamların ortaya çıkmasında son derece önemli olmaktadır. Birbirinden farklı ma Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek, İnsanların gece kafasını yastığa koyduğu vakit çeşitli rüyalar görmesi son derece etkili ve farklı anlamların ortaya çıkmasında son derece önemli olmaktadır. Birbirinden farklı manalardaki bu rüyalar kişiye bazı şeylerin olacağını önceden haber etmekte ve anlatmaktadır. Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek de bu değişik rüyalar arasında yerini almaktadır. Birbirinden farklı anlam ve manalara gelen bu rüyalar kişiye bazı konular hakkında bilgi de verebilmektedir. Kişi rüyasında iken oğlunun sigara içtiğini görür ise aslında son derece üzücü gibi görünen bu rüya ile ilgili bazı şeyler anlatılmak istenir. Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek hem çok güzel hem de çok hayırlı bir rüyadır. Çünkü rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek ile anlatılmak istenen şey yakın zaman içerisinde güzel ve hayırlı işlerin olacağıdır. Bu rüya sahibinin hayatındaki olumsuzluklar bir anda ortadan kalkacak ve kişi genişe çıkacaktır. Başında dolanan bela ve musibetlerden kurtulacağı ifade edilmek istenmektedir.

Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek, ile kişi akraba ilişkileri konusunda daha ciğer canlı ve hatırı sayılır birisi olacağını görür. Eskiden yapmış olduğu günahlardan uzak kalmaya ve iyiliğe yönelmeye çalışır. Hayatının bundan sonraki kısmında ki örnek almış olduğu insanlar farklı kişiler olmaktadır. Allah yolunda koşan, namazlarını düzenli bir şekilde kılmaya çalışan, Allah'ın emir ve yasaklarını hem bilen hem de hayatına idrak etmeye çalışan kişileri örnek almaya başlayacağını görür. Bundan sonraki hayatında insanlara karşı daha nazik ve kibar olmayı kendi dizginlerini eline almaya çalışan biri olmak için elinden gelen tüm çabaları göstermeye çalışır. Bu yüzden bu rüya sahibinin rüyada oğlunun sigara içtiğini görmesi çok güzel ve hayırlı bir rüya olma özelliğini taşımaktadır.

Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek, Her şer gibi görünen işin arkasında bir güzellik her güzellik gibi görünen işin de arkasında bazı şer şeyler meydana gelebilir. Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek de şer gibi görünse de oldukça güzel bir rüyadır. Bu rüya sahibi bu rüya ile hayatında artık yeni bir başlangıç yapmaya karar verir.  Bundan önceki hayatında yapmış olduğu bütün kötülüklerden uzak kalarak kendine mutlu, huzurlu ve sakin bir hayat yaşamaya karar verir. Geçmiş dönemlerde yaşamış olduğu bütün sıkıntı ve zorluklardan yavaş yavaş kurtulduğunu görür. Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek ile kişi maddi ve manevi birçok yönden fayda görmeye başlar. Özelikle de maddi yönden çekmiş olduğu bütün sıkıntılardan kurtulur.

Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek rüyası ile hayırlı kısmetlerin açılacağı anlatılmak istenir. Bu rüyayı gören kişi eğer evli değil ise en yakın bir zamanda kişinin karşısına hayırlı bir kısmet çıkar. Konuşup anlaştıktan sonra ise yollarını birleştirmeye ve bir ömrü birlikte geçirmeye karar verirler. Rüyada oğlunun sigara içtiğini gören kişi evli ise o zaman kişinin mutsuz ve huzursuz olan evliliğine bereket ihsan edilir. Karı koca arasında yaşanan gerginlik bu rüya yavaş yavaş düzelmeye başlar. Her şey yoluna girmeye başlayınca ise kişide çok büyük bir mutluluk meydana gelir. Bu rüya sahibi hem kendine hem de çevresinde bulunan insanlara karşı faydalı olmaya başlar.
]]>
Rüyada Cam Bardaktan Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-cam-bardaktan-su-icmek.html Mon, 26 Nov 2018 21:19:29 +0000 Rüyada Cam Bardaktan Su İçmek; Rüyada su görmek hayırlı işlere yorumlanır. Rızık, bolluk, bereket, mutluluk, menfaat, sağlık gibi güzel şeylere işarettir. Bazı yorumculara göre ise rüyada cam bardaktan su içmek Rüyada Cam Bardaktan Su İçmek; Rüyada su görmek hayırlı işlere yorumlanır. Rızık, bolluk, bereket, mutluluk, menfaat, sağlık gibi güzel şeylere işarettir. Bazı yorumculara göre ise rüyada cam bardaktan su içmek dedikoduya yorumlanır. Bazen ise rüyada cam bardaktan su içmek hayırlı bir insan olmaya, Berekete, şanslı olmaya işarettir. Rüyada cam bardaktan su içtiğini görmek tutumlu olmaya ve tasarruflu olmaya delalet eder. Rüyada cam bardaktan içilen su temiz ise eğer maddi sıkıntı çeken biri ise rahata kavuşacağına ve zengin olacağına işaret eder. Rüyasında cam bardaktan su içtiğini gören bir kimse hasta ise hastalığından kurtulacağına, fakir ise bolluk ve berekete kavuşacağına, derdi var ise derdine derman bulacağına yorumlanır. Rüyada içtiği suyun pis olduğunu gören bir kimse para sıkıntısı çeker.

Rüyada cam bardaktan su içmek, gören bir kimse toplumdaki itibarını kaybedecek demektir. Eğer cam bardaktaki su çok ise hayır, az ise şer olarak yorumlanır. Rüyada içtiği suya doyamayan kişi eşi tarafından ihanete uğrayacaktır.

Bir başka tabire göre ise; Rızık olarak yorumlanan cam bardaktan su içmek iç sıkıntılardan kurtulmaya da yorumlanır. Berrak ve temiz işse su kederlerden kurtulmaya, hasta ise şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada cam bardaktan su içmek iyi geçime, huzurlu bir yaşantıya, hayırlı ve makbul bir insana yorumlanır. Bazen de tüm hayırlı olan şeylere aynı anda sahip olmaya yorumlanır. Rüyada cam bardaktan su içen kimse hayatı boyunca maddi ve manevi yönden hiç sıkıntı çekmez. Rüyada su içtiği bardağın cam çay bardağı olduğunu gören bir kimse tutumlu olmalı ve kazancını idareli harcamalı.

Rüyasında çeşmeden cam bardağa su doldurup içtiğini gören bir kimse bulunduğu yerden yüksek gelir elde eder. Ticaret yaptığı işten bol kazanç sağlar. Rüyasında su doldurduğu çeşmenin suyu pis ise düşünmeden attığı adımların ileride sıkıntı çıkaracağına delalet eder.

Rüyasında cam bardaktan içtiği suyun soğuk olduğunu gören bir kimse zorluk çekeceği bir ilişkiye başlayıp bu ilişkiden olumlu sonuçlar almayacağına işarettir. Bazen ise kardeşler arasında yaşanacak büyük tartışma ile yorumlanır.

Kirmaniye göre; Rüyada cam bardaktan içtiği suyun sıcak olduğunu gören bir kimse hastalık ve üzüntü çeker. Suyun çokluğu bolluğa, azlığı ise sıkıntıya yorumlanır.

Ebu Sait El Vaize göre; Rüyada cam bardaktan su içmek gören bir kimsenin evli ise çocuğu olur. Bekar ise evleneceğine delalet eder.

]]>
Rüyada Kolonya İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kolonya-icmek.html Mon, 26 Nov 2018 22:36:32 +0000 Rüyada kolonya içmek: Kolonya acı bir tada sahip olduğu için çoğu rüya yorumcusu ve alim rüyada kolonya içmek hususunda rüyayı kötü bir şekilde yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişinin hem ekonomik olarak hem de ailevi a Rüyada kolonya içmek: Kolonya acı bir tada sahip olduğu için çoğu rüya yorumcusu ve alim rüyada kolonya içmek hususunda rüyayı kötü bir şekilde yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişinin hem ekonomik olarak hem de ailevi açıdan sıkıntı ve darlık çekeceğine delalet eder. Önündeki planları tekrar gözden geçirmesi gerektiği ve yapacağı adımları çok dikkatli bir şekilde titizlikle incelemesi gerektiği yakınındaki dostları, arkadaşları ve akrabasından sırtından vurulacağına ve başarısız olacağına işaret eder. Bu hususta rüyayı gören kişinin son zamanlarda ve bunun yanında dünyevi hayatında atacağı bütün adımlardan dikkatli olması gerekmektedir

Rüyada kolonya içmek: Rüyada kolonya içmenin yanı sıra rüyasında kolonya koklamak veya kolonya görmekte aynı şekilde geçim sıkıntısına ve başının kısa süre içerisinde sıkışacağına bu esnada tek başına kalacağına delalet eder. Bu hususta rüyayı gören kişinin dünyevi hayatında pür dikkat hareket etmesi gerekmektedir. Çünkü bu husus kosa süreli bir zamandan bahsetmemektir. Rüyada kolonyayı kana kana içtiğini gören kişi kısa zaman içerisinde haram yoldan bir hak veya mal kazandığına yada belirtilen zaman içerisinde haram bir hak kazanacağına delalet eder. Bundan birey kesinlikle uzak durmalıdır. 

Rüyada kolonya içmek: Rüyada kolonya şişesinin kırıldığını gören kişi ise kısa süre içerisinde büyük mal kaybına uğrayacağına ve bu işten ailevi hayatınında dağılarak büyük sıkıntılar yaşayacağına bu sıkıntılara diz çökeceğine delalet eder. Rüyada kolonya içtiğini gören kişi yeni sıkıntıların yanı sıra dünyevi hayatında bu rüyayı görmeden önceki zamanında da bazı sıkıntılar geçiriyorsa şayet yeni bir darlıktan yanı sıra bu geçirdiği sıkıntının dağ gibi büyüyüp önüne tekrar çıkması ve bu sefer elinden birşey gelmeyerek ailevi hayatında huzurun kaçmasına da neden olabilir. Çünkü hile veya bir şekilde haram yollardan kazanılan bir gelir hem kendisini hem de ailesinin huzurunu kaçıracaktır.
]]>
Rüyada Esrar İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-esrar-icmek.html Tue, 27 Nov 2018 17:01:11 +0000 Rüyada esrar içmek: Yorumlandığı zaman kişiyi üzen, karamsarlığa düşüren, moralini bozan rüyalardan biri de rüyada esrar içmektir. Rüyada esrar içtiğini gören kişi olumsuz tabirlere açık olmalıdır. Esrar zaten k Rüyada esrar içmek: Yorumlandığı zaman kişiyi üzen, karamsarlığa düşüren, moralini bozan rüyalardan biri de rüyada esrar içmektir. Rüyada esrar içtiğini gören kişi olumsuz tabirlere açık olmalıdır. Esrar zaten kötü alışkanlık grubuna girer ve hatta en kötü alışkanlıklardan biridir. Esrar bağımlısı olan kişiler bu kötü alışkanlıktan kurtulana kadar akla karayı seçerler. Esrar genellikle gençlerin bulaşmış olduğu bir kötü alışkanlıktır. Esrar yuvaların dağılmasını, aile huzurunun bozulmasını, kişinin hayatını, çevresindeki insanları ve diğer sayabileceğimiz her şeyi mahveder. Bununla birlikte rüyada içilen esrarda olumsuz, kişiyi üzecek yönde yorumlanır. 

Rüyada esrar içmek, kelime grubuna bakıldığı zaman bile kişi direk aklına olumsuz şeyler getirir. Aslında bu olumsuz yorumları düşünmekte haklıdır. Çünkü rüyada esrar içmek kötü şeylere işaret eder. Rüyada esrar içtiğini görmek bu rüyaya sahip olan kişinin uğrayacak olduğu uğursuzlukların, şerrin, kötülüklerin habercisidir. Rüyada esrar içmek bu rüyayı gören kişinin yaşayacağı sıkıntılı hayatı ve sıkıntılı olayları işaret etmektedir. Rüyada esrar içtiğini gören rüya sahibi az olan şeylere kanaat etmediği için olumsuz şeyler yaşamaktadır. Hem iş hayatında hem aile hayatında hem de arkadaşlıklarında başarısız olacak ve kaybedecektir. İş hayatında aşırı hırslı olmak da kişiyi çok olumsuz yönde etkilemektedir. İş ya da başarıda yapılan hırs bir noktaya kadar kişiyi ayakta tutan bir özelliktir. Kişi kazandıkça, gözünü hırs bürüdükçe kişi kendini kaybeder. Gözü kendi isteklerinden, arzularından başka bir şey görmez. Ve kişi zamanla elinde olan her şeyi kaybetmeye başlar. Ailesini, arkadaşlarını, dostlarını, akrabalarını, kendisini seven herkesi kaybeder. Rüyada esrar içmek kişinin maddi ve manevi her yönde kaybettiğini işaret eder. Bu rüyayı gören kişi için her şey olumsuzlaşmaya başlar. İyiler, iyilikler gider yerine ise kötülükler gelir.

Kısacası rüyada esrar içmek, olumsuz olan her şey için yorumlanabilir. Rüya sahibinin uğrayacak olduğu uğursuzluklara, şerlere, maddi ve manevi kayıplara, aile ilişkilerinin bozulmasına, arkadaş ilişkilerinin bozulmasına, kişinin hırs sahibi bir insan olacağına, sosyal hayatında ve diğer hayatlarında tüm sıkıntıların onu bırakmayacağına işaret eder. Rüyada esrar içtiğini gören kişi herkesi feda edebilir. Rüyada esrar içmek kişinin vefasız olduğu, kadir kıymet bilmediği, kırk yıllık hatırı bir çıkar uğruna silebileceğine tabir edilir.
]]>
Rüyada Acı Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-aci-su-icmek.html Wed, 28 Nov 2018 05:36:59 +0000 Rüyada acı su içmek; Rüya alemi, kişi gece uykuda kendini bilmez haldeyken dahi başı boş bırakılmadığının ispatı gibidir. Kişinin en savunmasız olduğu an, ne yaptığını bilmez halde olduğu an, iradesine hükmedemediği a Rüyada acı su içmek; Rüya alemi, kişi gece uykuda kendini bilmez haldeyken dahi başı boş bırakılmadığının ispatı gibidir. Kişinin en savunmasız olduğu an, ne yaptığını bilmez halde olduğu an, iradesine hükmedemediği an muhakkak ki uyku anıdır. Küçük ölüm diye tabir edilen, dünyayla bağlantısının azaldığı an olan uyku anında dahi gözeten ve koruyan bir gücün olduğunun ispatlarından biri de rüyalardır. Rüya alemi sadece bir kaç dakikadan ibaret görüntüler değildir. Bazen  kişiye yaşantısı ile ilgili uyarı, bazen manevi durumu hakkında bilgi, bazen de başına gelecek durumlar hakkında ip uçları niteliğinde olabilmektedir.

 Kişi istediği arzu ettiği şeyleri ve hayallerini değil, Allahu Tealanın kendisi için takdir ettiği rüyayı görmektedir. Kişi huy ve ahlakını ne derece güzelleştirir ise rüyaları da o derece güzelleşir ve anlam kazanır. Rüyalarını şeytanın ve nefsinin dürtmelerinden kurtarıp salih rüyalar sınıfına yükseltmek isteyen kişi ahlakı kadar ibadetlerine, iman ve ihlasına da dikkat etmeli, kötü hallerden kendisini şiddetle korumalıdır. Salih müslümanın müjdesi salih rüyalardır.

Allahu Teala her kulunu nasıl özel yatarmış ise, kişilerin huyu ve ahlakı nasıl ki birbirinden farklı ise, rüyalar da kişiye özel anlam taşımaktadır. Ana hatları birbirine benzese dahi içeriği farklıdır ve yorumu da kişiye özel olmalıdır. Rüya kişinin ruh halinin yansımasıdır diye kabul edilir. Öyle ise her ruh özel yaratılmış ise yansıması da şahsa ait olarak özel yaratılmıştır. Bu sebepledir ki kişi rüyalarını anlatacağı kişiyi iyi seçmeli, salih rüyaları salih kişilere anlatmalıdır. 

Rüyanın  yorumu her ne olursa olsun unutulmamalıdır ki, her alemin sahibi Allahu Tealadır ve kişinin gayreti kaderi etkilemektedir. Şayet rüya yorumunda hoşa gitmeyecek şeyler işitilse dahi, kişi gayretini elden bırakmamalı Allahu Tealaya güvenmeli ve daima istikamet üzere olmalıdır.

Rüyada acı su içmek;

Rüyada acı su içmek, bir çok yorumcuya göre evlilik olarak tabir edilir.

Rüyada acı su ile yıkandığını görmek, kişinin evliliğinde önemli sorunlar yaşadığına delalet eder.

Rüyada akan acı sudan içmek, akan su her daim temiz olduğu ve içinde necaset barındırmadığı için rüyada da akan su görmek her zaman iyiye yorulur. Akan suyun acı ya da tatlı olması fark etmez. Akan su, bol rızık, rahat geçim, temizlik, kişinin elde edeceği menfaat, nimetin artması, ucuzluk ile tabir olunur.

Rüyada acı su içmek, bazı durumlarda kederle tabir olunur. Eğer içilen acı su aynı zamanda sarı renkli ise hastalık ile tabir olunur.

Her şeyin doğrusunu sadece Allahu Teala bilir.
]]>
Rüyada Alkol İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-alkol-icmek.html Wed, 28 Nov 2018 14:21:11 +0000 Rüyada alkol içmek; Rüya alemi derinliği bilinemeyen genişlikte bir alemdir. Her insana özel bir rüya alemi yaratılmıştır denilse mübalağa edilmiş olmaz. Zira ister büyük olsun ister küçük olsun istisnasız herkes, hatırla Rüyada alkol içmek; Rüya alemi derinliği bilinemeyen genişlikte bir alemdir. Her insana özel bir rüya alemi yaratılmıştır denilse mübalağa edilmiş olmaz. Zira ister büyük olsun ister küçük olsun istisnasız herkes, hatırlasın hatırlamasın düzenli olarak rüya görür ve rüyaların yorumu da kişiye özeldir, kişiyle müsemmadır. Bu sebepledir ki rüya alemi her dönemde kişilerin ilgi alanı olmuştur ve kişilerin merakını her daim canlı tutmuştur.

Rüyalar kişilerin günlük yaşantısının yansımasıdır ya da bilinçaltı oyunudur ya da psikolojik nedenlere bağlı hayallerdir gibi tanımlansa da, kişi asla istediği rüyayı görme gücüne sahip değildir. Rüyaların da Rabbi Allahu Tealadır ve O, kişiye ne takdir etti etti ise, kişi rüya olarak sadece onu görür. Rüyalar uyarı niteliği taşıdığı gibi ötelerde haber niteliği de taşımaktadır. Gayb aleminin anahtarı rüyalardan geçmektedir. Zira Kur'an-ı Kerim'de peygamber rüyalarından bahsedilmektedir. Rüyalar Kur'an-ı Kerime ayet olacak kadar mühimdir. 

Rüyalar da kısım kısımdır. Şeytani ve nefsi rüyaların tabiri yapılmaz. Bu tarz rüyalar kişiye uyarı niteliğindedir ve kişinin menzilden uzaklaşmakta olduğunu, dünyaya fazla daldığını, nefsi ile mücadele etme konusunda zafiyet gösterdiğini bildirmekte ve toparlanması gerektiği hususunda uyarılmaktadır. Her halimizi gözeten, her hatamızda yüz çevirmeyip uyaran, kulundan ümidini hiç kesmeyen Allahu Tealaya sonsuz hamd-u senalar olsun.

Rüyada İçki İçmek Görmek

Rüyada alkol içmek, alkol bir damlası dahi helal olmayan bir içecektir. Bu sebepledir ki rüyada alkol içmek uyarı niteliğindeki rüyalar arasındadır. Kişinin hal ve davranışlarına dikkat etmesi gerektiği, girdiği ortamlara ve etrafındaki kişilere dikkat etmesi gerektiği yönünde bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada alkol içmek, rüyayı gören kişinin hal ve hareketlerine çeki düzen vermesi gerektiği,  manevi yönden toparlanması gerektiği yönünde yorumlanır.

Rüyada alkol içmek, şüpheli mala delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaptığı işe, iş yaptığı kişilere, iş ortamında beraber olduğu kişilere dikkat etmesi konusunda bir uyarı niteliğindedir. 

Rüyada süslü ve şık bir bardak içinde alkol içmek,  kişinin hakkı olmayan bir mala sahip olacağına delalet eder. Ayrıca içine şüphe karışmış mal olarak ta yorumlanır.

Alemlerin Rabbi olan Allahu Teala her şeyi dosdoğru bilir.
]]>
Rüyada Arkadaşının Sigara İçtiğini Görmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-arkadasinin-sigara-ictigini-gormek.html Thu, 29 Nov 2018 13:08:32 +0000 Rüyada arkadaşının sigara içtiğini görmek; Kur'an-ı Kerim'de konusu geçen rüya ve rüya tabiri oldukça özel ve önemli konulardır. Rüya tabircilerinin piri Yusuf as.'dır ve herkes rüya tabir edemez. Rüya tabiri yapabilmek iç Rüyada arkadaşının sigara içtiğini görmek; Kur'an-ı Kerim'de konusu geçen rüya ve rüya tabiri oldukça özel ve önemli konulardır. Rüya tabircilerinin piri Yusuf as.'dır ve herkes rüya tabir edemez. Rüya tabiri yapabilmek için kişinin gönül gözüyle görmesi, basiretinin açık olması gerekir ki maddenin özünü görebilsin, anlayabilsin, içindeki ifadeyi okuyabilsin. Allahu Tealanın ilhamı sonucu öğrenilen bu ilim kitaplardan öğrenilemeyeceği gibi, kişiden kişiye nakil edilemeyecek kadar gizem yüklü bir ilimdir. Rüyalar gören kişiye ait bir parça gibidir ve asla rüyalar aynı dahi olsa yorumlar aynı şekilde yapılamaz. Rüyalar kişiye göre anlam taşımaktadır.

Rüya Allahu Tealanın kişiye uyku esnasında ki bir hediyesidir. Hiç bir şey nedensiz yaratılmamıştır. Rüyalar da sadece uykuyu renklendirmek amacı ile başı boş nedensiz yaratılmış olamaz. İçinde farklı bir alem taşıyan rüyaları herkese anlatmak, içindeki sırrın kaçmasına neden olabilir. Rüya her zaman hayırla yorumlanmalı, hayra yorumlanmalıdır. Rüyayı yorumlatacak salih kimse bulunamıyorsa kişi kendi rüyasını hayra yormalı, her kişiye anlatmamalıdır. Zira Yakup as. küçük oğlu Yusuf as.'a rüyasını kardeşlerine anlatmaması konusunda uyarmaktadır. Hasetçi, kindar, ahlaki zafiyetleri olan kişilere asla rüya anlatılmamalı, yorum yaptırılmamalıdır.

Doğru sözlü mü'minin rüyaları da doğrudur. Rüyalarının gün gibi çıkmasını arzulayan kimse öncelikle kendisini düzeltmeli, kötü alışkanlıklardan vazgeçmeli, hatalardan uzak durmaya çalışmalıdır. Rüya tabir etmek isteyen, bu gizemli alemi tanımak isteyen kimse de aynı şekilde Allahu Tealanın ikramına mazhar olmak için çaba göstermelidir. Doğru rüya, doğru insan, doğru yorumcu bir araya gelirse rüya kendisini açar ve içindeki sırrı, sakladığı güzelliği ortaya çıkarır. Yapılan klasik yorumlar belli kalıplar üzerinden standart yorumlardır. Kişi bunları öğrense dahi her şey Allahu Tealanın tasarrufundadır ve Allahu Teala dilemediği sürece yaprak dahi kımıldamaz. Kişi gayreti elden bırakmadığı sürece Allahu Tealanın merhameti ve yardımı her zaman yanındadır.

Rüyada arkadaşının sigara içtiğini görmek;

Rüyada arkadaşının sigara içtiğini görmek, sigara yararsız ve boş bir alışkanlık olması sebebi ile, sigara rüyası kişinin boş ve malayani işlere daldığı, dünyaya olan meyli, vaktini boşa harcadığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada arkadaşının sigara içtiğini görmek, rüya sahibinin kendi hal ve davranışlarına, çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada arkadaşını sigara içtiğini görmek, rüya sahibinin boş işlere meylettiği, nefsinin hevasına kapıldığı, vaktini hayırlı işlerle değerlendirmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyaların da sahibi olan Allahu Teala her şeyi hak ile bilir.
]]>
Rüyada Ayran İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-ayran-icmek.html Thu, 29 Nov 2018 14:29:31 +0000 Rüyada ayran içtiğini görmek; Bir çok insan kabir alemini merak eder ve öldükten sonra azabın nasıl hissedileceği konusunda sorular sorar. Bu sorulara en kısa cevap rüyalardır. Kişi rüyasında gördüğü şeylerin etkisin Rüyada ayran içtiğini görmek; Bir çok insan kabir alemini merak eder ve öldükten sonra azabın nasıl hissedileceği konusunda sorular sorar. Bu sorulara en kısa cevap rüyalardır. Kişi rüyasında gördüğü şeylerin etkisinden uzun süre kurtulamaz. Rüyada hissedilen korkuyu kişi günlerce üzerinden atamaz ve her hatırladığında aynı korkuyu tekrar tekrar yaşar. Rüyada görülen güzel şeylerin letafeti ve güzelliği kişinin üzerinde güzel bir etki bırakır ve her hatırladığında mutlu olur, yüzü ve gönlü güler. Kişi uyurken ve iradesine hakim olmadığı anda gördüğü rüyalardaki korkuyu ya da huzuru nasıl hisseder Elbette ki ruhuyla hisseder. 
Rüyaları bu denli özel kılan şeylerden biri, rüyaların gören kişiye özel olmasından kaynaklıdır. Kişiler yan yana uyusa dahi, yanındaki kişinin gördüğü rüyayı sezemez ve hissettiği korku ya da huzura müdahale edemez. Yanınızda olan kimsenin rüyalarına dahi müdahale edemiyor olmamız, her kişinin tek başına bir birey olduğunu, kabir ve ahirette yaptıklarının karşılığını tek başına ödeyeceğini en kısa yoldan anlatmaktadır. 

Rüyalar Allahu Tealanın kişiye ikramıdır ve kişilere uyarı niteliğindedir. Kişinin maneviyatına bağlı olarak ta gayb aleminden haber niteliği de taşımaktadır. Kişinin maneviyatına göre, derecesine göre, taşıyabileceği miktarda gayb alemi aralanmakta, dünyanın sadece görünen boyuttan ibaret olmadığı gösterilmektedir. Kişi Rahmani rüyalara, sadık ve salih rüyalara erişmek istiyorsa mutlaka ahlakına, yaşantısına, ibadetlerine dikkat etmeli, Allahu Tealanın merhametini celb edecek bir hayat sürmeye azami dikkat etmelidir.

Rüyada ayran içtiğini görmek;

Rüyada ayran içmek, rüyayı gören kişinin devam eden sıkıntıları ve sorunlarının kısa zamanda son bulacağına delalet eder.

Rüyada ayran içmek, rüya sahibinin üzüntü ve sıkıntılarının yakın zamanda son bulacağına  ve yaşanan maddi sıkıntıların en kısa zamanda çözüleceğine delalet eder.

Rüyada ekşi ayran içmek, rüya sahibinin ümitle beklediği hayırlı haberlerin gecikeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada köpüklü ayran içmek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntıların yakın zamanda son bulacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin sabırla çalışarak çok iyi işler yapacağına, işinde büyük başarılar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada ayran görmek,  genellikle kısmet olarak yorumlanır. Rüyalarında ayran gören kişiler alın teri dökerek helal kazanmak için çaba gösteren kişilere delalet eder. 

Muhakkak ki her şeyin doğrusunu Allahu Teala bilir.
]]>
Rüyada Hap İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-hap-icmek.html Fri, 30 Nov 2018 11:24:24 +0000 Rüyada Hap İçmek, Rüyada hap içmek çoğu alim ve hoca tarafından iyiye ve hayra yorumlanmaktadır. Bu rüya çoğunlukla rüya sahibini ilgilendiren ve çevresini ilgilendiren rüyalardandır. Ancak rüya sahibinin gördüğü bu rüyan Rüyada Hap İçmek, Rüyada hap içmek çoğu alim ve hoca tarafından iyiye ve hayra yorumlanmaktadır. Bu rüya çoğunlukla rüya sahibini ilgilendiren ve çevresini ilgilendiren rüyalardandır. Ancak rüya sahibinin gördüğü bu rüyanın hemen gerçekleşeceği anlamına gelmemektedir. Çünkü bazen görmüş olduğumuz rüyalar bize sadece işaret olabilir ve farkına varmadan gerçekleşmiş olur. Rüyada hap içmek genellikle bütün yorumcular tarafından kişinin uzun süredir yaşamakta olduğu hastalıktan kısa sürede kurtulacağına ve bir daha aynı hastalığı yaşamayacağına delalet etmektedir. Yada kendisi sağlıklı ise yakınında sevdiği birinin yaşamış olduğu hastalıktan kısa sürede kurtulacağına işaret etmektedir. Hastalıktan dolayı yaşadığı bütün olumsuzluklardan kısa sürede kurtulacağına ve güzel bir hayata gireceğine dair açıklamalar yapılmaktadır. 

Rüyada hap içmek sevince, mala, mutluluğa ve borcun bitmesine delalet eder. Kısaca rüya sahibinin gördüğü bu rüya hoca tarafından güzel günlerin geleceğine dair yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi erkek ve bekar ise kısa sürede karşılaşacağı ahlaklı, güzel ve terbiyeli bir kızla önemli adımlar atacağına işaret etmektedir. Tanıştığı bu kişi ile güzel bir yuva kuracağına ve mutluluğa dair ilerleyeceklerine delalet eder. İlerleyen bu mutluluğun içerisine birde bebek haberi ekleneceğine ve bu güzel haberi dostlarıyla paylaşacağına işarettir. Birde bütün bu güzelliklerle birlikte eşinin kendisine hayırlı gelerek yıllardır isteği ve beklediği işe kavuşacağına delalet eder. Kavuştuğu işinde başarılar sarf ederek göze gireceğine ve güven kazanarak mertebesinin yükseleceğine yorumlanır. Yükselen mertebesinden kazandığı helal para ile istedikleri eşyalara ve eve sahip olacağına inanılmaktadır. Eskiden yaşamış olduğu bütün yoksulluğun ve kötü durumların birden unutulacağına yorumlanır.

Rüyada hap içmek etraftaki dedikoducu, iftiracı ve yalancı kişilerden uzak durulacağına işaret eder. Özellikle de rüya sahibinin üzerine atılan iftiradan durduk yere kurtulacağına ve temize çıkacağına dair açıklamalar yapılmaktadır. Kafasındaki bütün kötü düşünceleri sileceğine dair açıklamalar yapılır. Bu rüyayı gören kişi kısa sürede kötü komşulardan uzaklaşarak güzel ahlaklı, Allah korkusu olan komşular ile tanışacağına dair yorumlanmaktadır. Bütün bunların yanı sıra rüyayı gören kişinin çoktandır beklediği bir sınav sonucundan güzel haberler geleceğine ve istediği mesleğe kolaylıkla kavuşacağına delalet eder. Yıllar sonra kavuştuğu bu mesleğinde yükseleceğine ve büyük başarılar elde edeceğine işaret eder.
]]>
Rüyada Soğuk Çay İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-soguk-cay-icmek.html Sat, 01 Dec 2018 10:29:37 +0000 Rüyada Soğuk Çay İçmek, birisinin nikah töreninde şahitlik yapmaya, bir sünnet düğününe icabet etmeye, çok fazla istekli olmadığı bir ilişkiyi yürütmeye ve evlilikten korkup çekinmek olarak yorumlanmaktadır. Yaş olarak ge Rüyada Soğuk Çay İçmek, birisinin nikah töreninde şahitlik yapmaya, bir sünnet düğününe icabet etmeye, çok fazla istekli olmadığı bir ilişkiyi yürütmeye ve evlilikten korkup çekinmek olarak yorumlanmaktadır. Yaş olarak genç olan kimselerin aile çevresinden yakın kişiler tarafından evlenme açısından yaptıkları baskı ve zorlamalar nedeni ile kendilerini köşeye sıkışmış ve çaresiz hissettikleri, bu durum nedeniyle zaman geçtikçe evliliğe olan bakış açılarının olumsuz yönde ilerlemesine yorumlanır.

Rüyasında soğuk çay içtiğini görme: Bu rüyayı gören kişinin üzüntülü, kederli olmasına delil sayılır. Rüya sahibinin iş hayatında ve ev içindeki aile hayatında ayrılıklar olmasına, manevi açıdan yaşanması muhtemel zorluklara, kişinin yakın dostlarından birini kaybetmesi şekillerinde yorumlanmaktadır.

Rüyada soğuk çay içmek: Rüyasında çay içtiğini gören rüya sahibinin içtiği çay berrak ve tadı iyi ise mal ve mülk edinebilme açısından kavuşmayı arzuladığı şartlara ulaşmasına delil kabul edilmektedir. Eğer rüyasında kendisinin değil de başkasının çay içtiğini görürse o zaman bu rüya görülen kimsenin hayı yapması ve çevresinde bulunmakta olan kişiler açısından iyi şeyler düşünmesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada soğuk çay içmek: Rüyayı gören kişinin uzun bir yaşama sahip olmasına işaret kabul edilmektedir. Farklı düşünen bazı rüya tabircileri bu rüyayı o kişinin düşman sahibi olması olarak yorumlamaktadırlar.

Rüyada buzlu çay içtiğini görme: Rüyasında buzlu çay içtiğini gören rüya sahibinin kazançlı rızka sahip olmasına, arzuladığı ve gerçekleşmesini istediği bazı şeylerin gerçekleşmesine, düşkün biri olmaktan sıyrılmaya, büyük sayılacak mertebeler kazanmaya, maddi sıkıntı çekmekten kurtulmaya işaret sayılmaktadır. Ayrıca rüyada soğuk çay içmek mutluluğa, güven içerinde hissetmeye delil kabul edilmektedir. Bazı durumlarda kederli olmak, ticari anlamda sıkıntılar yaşamak, sırlarının açığa çıkmasına işaret sayılır.
]]>
Rüyada Çeşmeden Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-cesmeden-su-icmek.html Sat, 01 Dec 2018 19:27:30 +0000 Rüyada çeşmeden su içmek, son derece önemli ve hayırlı bir rüyadır. Ayrıca rüyada çeşmeden su içmek kişinin çok doğru bir yolu tercih edeceğini ve o yoldan asla ayrılamayacağını görür. Bu yolda kişi birçok mutluluk i Rüyada çeşmeden su içmek, son derece önemli ve hayırlı bir rüyadır. Ayrıca rüyada çeşmeden su içmek kişinin çok doğru bir yolu tercih edeceğini ve o yoldan asla ayrılamayacağını görür. Bu yolda kişi birçok mutluluk ile karşılaşır. Özellikle de geçmişte yapmış olduğu hatalardan, kötülüklerden ve yanlış davranışlardan uzaklaşmaya başladığını görür. Bu rüya sahibi rüyadan çeşmeden su içmek ile aslında yeni bir başlangıca başlayacağını görür. Bu durum kişiyi oldukça mutlu ve huzurlu hisseder. Ayrıca sadece bu rüyayı gören kişi de değil bu kişinin etrafında bulunan insanların da çok mutlu bir hayat yaşayacağı ifade edilmek istenmektedir.

Rüyada çeşmeden su içmek, kişinin çok doğru bir yol bulacağını hem manevi yönünü güçlendireceğini hem de kendi için çok hayırlı bir iş yapacağını görür. Bu rüya sahibi çeşmeden su içmek ile bundan sonraki hayatında yapmış olduğu hatalardan ve yalanlardan kurtulduğunu görür. Hak yolunda ilerleyeceğini gören bu kişi kendine düstur olarak doğruluğu, iyiliği, güzellikleri, dürüstlüğü ve doğru söz söylemeyi kendine rehber edinir. Bu yüzden de kişi hem rüyasında iken hem de gerçek hayatında çok güzel şeyler ile karşı karşıya kalır. 

Rüyada çeşmeden su içmek, farklı kişiler tarafından farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Özellikle de kişi rüyada çeşmeden su içmek ile helal yoldan para kazanacağını ve harama asla bakmayacağını görür. Rüyada çeşmeden su içmek ile anlatılmak istenen şey kişinin kendi el emeği ile kendi çabası ile para kazanacağını ifade eder. Ayrıca bu rüya sahibinin gözü daha çok para da ya da mülk de değildir. Bu rüyada çeşmeden su içmek kişinin yeteri kadar parayı helal yoldan kazanacağını ve helal bir şekilde harcayacağını görür.  Bu rüya sahibinin kendin de olmayan şeyleri elde etme gibi bir durumu mevcut değildir. Rüyada çeşmeden su içmek ile anlatılmak istenen şey kişinin elinde  bulunan şeyler ile yetineceğini görür. 

Rüyada çeşmeden su içmek, kişinin asla hiçbir şeyini hiçbir şekilde boşa ve israfa harcamayacağını ifade eder. Özelikle de kişinin bu konuda çok hassas bir yapıya sahip olduğuna işaret etmek istemektedir. Rüyada çeşmeden su içmek ile kişinin bütün kötülüklerden kurtulduğu ve korunmaya başladığı anlatılmak istenir. Ayrıca rüyada çeşmeden su içmek kişinin hem aile huzuruna hem de evliliğine oldukça güzel bir mutluluk doğacağı anlatılmaktadır. Hem bu rüya sahibinin hem de çevresindeki insanların çok mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğini görür.
]]>
Rüyada Şifalı Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-sifali-su-icmek.html Sun, 02 Dec 2018 14:25:48 +0000 Rüyada şifalı su içmek: kişiye bazı güzel şeylerin önceden olacağının haberini vermektedir. Özellikle de kişinin hayatında çok güzel şeylerin gerçekleşeceğini ifade etmek ister. Rüyada şifalı su içtiğini gören kişi Rüyada şifalı su içmek: kişiye bazı güzel şeylerin önceden olacağının haberini vermektedir. Özellikle de kişinin hayatında çok güzel şeylerin gerçekleşeceğini ifade etmek ister. Rüyada şifalı su içtiğini gören kişi gerçek hayatında üzerinde bulunan hastalıktan kurtulacağı anlamına gelir. Bu rüya ile kişi eskisi gibi önceki sağlığına kavuşur. Kişiyi oldukça mutsuz ve hayalsiz bırakan bu hastalık kişide çok büyük olumsuzlukların ortaya çıkmasına neden olur. Fakat şifalı su içmek kişinin bu hastalığından kurtulmasını ifade eder. Eski sağlığına kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada şifalı su içmek, kişinin çok güzel şeyler elde edeceğini ifade eder. Kişi bu rüya ile ya kendinde bulunan hastalığın iyileştiğini görür ya da bu rüya sahibinin etrafında bulunan başka bir kişinin iyileştiğini görmektedir. Oldukça güzel ve hayırlara vesile olan bu rüya kişide çok farklı şeylerin olmasını sağlar. Rüyada şifalı su içmek de kişiye helal yoldan bol kazanç elde edeceğini ifade eder. Bu kişi bu rüya ile hayatında maddi yönden çok güzel şeyler elde eder.

Rüyada şifalı su içmek: Gerçek hayatta da olduğu gibi şifalı su çok önemlidir. Çünkü şifalı su kişinin vücudundaki bütün hastalıkların ortadan kalkacağının göstergesidir. Kişi uzun süre devam eden bu dertten bu rüyadan sonra kurtulacağını görür. Kişi bu rüya ile çok güzel hayaller kurmaya başlar. Hastalıktan kurtulacağını gören kişi çok büyük mutluluklara sahip olur. Kırılmış ve yıkılmış olan hayallerinin yavaş yavaş tekrar yeşerdiğini görür.

Rüyada şifalı su içmek aynı zamanda da kişinin maddi yönden de para kazanacağını ifade eder. Özelikle de bu parayı helal yoldan elde eder. Alın teri ile elde etmiş olduğu bu paralar ile yoksullara ve yetimlere sahiplik eder. Kimsenin hakkına göz dikmeden kendi çaba ve uğraşları ile bir şeyler elde etmeye çalışır.

Rüyada şifalı su içmek, hayırlı işlerin olacağı anlatılmak istenmektedir. Kişinin vücudunda bulunan hastalıklarından kurtulacağı anlatılmak istenir. Ayrıca şifalı su içmek kişinin helalinden para kazanacağını ve o paraları helal yoldan kazanacağını ifade eder.
]]>
Rüyada İçki İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-icki-icmek.html Mon, 03 Dec 2018 11:07:58 +0000 Rüyada içki içmek, rüya sahibi açısından helal sayılmayan, kurnazlıkla ve hileyle elde edilecek kazanç ve mala delalet eder. Bu rüyayı gören kişilerin doğru yoldan saptıkları ve yaptıklarının onun için hayırlı olmadığ Rüyada içki içmek, rüya sahibi açısından helal sayılmayan, kurnazlıkla ve hileyle elde edilecek kazanç ve mala delalet eder. Bu rüyayı gören kişilerin doğru yoldan saptıkları ve yaptıklarının onun için hayırlı olmadığı yorumlamak gerekir. Eğer içki son derece güzel bir bardakta içiliyorsa, bu rüya sahibinin hak etmediği maddi bir değere sahip olduğunu gösterir. İçkinin suyla karıştırılarak içilmesi de, haram ve helal olanın aynı anda kişi tarafından sahiplenileceğine işaret eder. Kişinin helal yoldan kazandıklarının yanında, malına haram kazançla elde edilmiş malda katacağını gösterir. Bazı yorumcular bu rüyayı kişinin bir kadın aracılığıyla sahip olduğu mala işaret eder. Bu malın kişi için sorunlarla dolu bir sürece etki edeceğini gösterir.

Rüyada içki içmek, bazı yorumcular tarafından kişinin yaşamına girecek kötü kadına tabir edilmiştir. Kişinin yaşamına girecek olan bu kadın yüzünden sıkıntılı bir süreç yaşanacaktır. Aile düzeninde bozulma, iş yaşamında sorunlar ortaya çıkabilir. Kötü kadının fitne fesat dolu hareketleri yüzünden zor durumda kalınacaktır. Rüyada içki içerek sarhoş olan kişiler sıkıntılı günlere hazırlıklı olmalıdır. Bu süreci sabırla aşmayı başarabilirlerse, sonraki dönemde bereket ve bolluk içinde yaşamlarına devam edebilirler. Aynı zamanda en yakın aile bireyleri arasında huzurlu bir süreç geçirebilirler.

Rüyada içki içmek, rüyayı gören kişinin içtiği içkinin türüne göre de tabir edilebilir. İçki bira olursa kişinin kendine hayrı olacak bir gönül ilişkisine girmesine, bu ilişkinin nikahla sonuçlanmasına işaret eder. Sıcak havada içki içmek kişinin bunalacağı derecede sorunlar yaşadığına, bunlardan kurtulması için kendisinin çabalaması gerektiğine tabir edilir. Topluca bir grup halinde içki içmek ise, rüya sahibinin hileli işleri başkalarının yardımıyla sonuçlandıracağına işaret eder. Başkalarından destek alarak, böyle hakkı olmayan malların sahibi olacağına tabir yapılır. Rüyada içki içerek sarhoş olmuş birini görmek, işin içinden çıkılmaz bir duruma düşmeye delalet eder. Bu sorunla baş edebilmek için kişinin daha ciddi şekilde düşünmesi ve hareket etmesi gerekir. Atacağı her adım onun geleceğini etkileyecek bir aşama olacaktır.

Rüyada içki içmek, rüya sahibinin bunu isteyerek yapmasına ya da yaptıktan sonra pişman olmasına göre farklı şekillerde tabir edilir. İçkiyi içtikten sonra duyulan pişmanlık, kişinin gerçek yaşamında giriştiği bir işten sonraki pişmanlığa işaret eder. Aynı zamanda aileden olan büyüklerin karşısında mahçup olma, huzursuzluk duyma, mutsuz olma gibi hislere neden olacak bir işin yapıldığına delalet eder. Rüya sahibi yaptıklarının arkasında duramayacak ve kendini mutsuz hissedecektir. Bu rüya pişmanlığın bir görüntüsü olabilir.

Rüyada içki içmek, bunu gören kişi içki içmesine rağmen sarhoş olmadığını görüyorsa, sorunu kendinde aramalıdır. Değiştirmediği bir davranışı olabilir, hatalı bir düşüncesi olabilir. İşlerindeki başarısızlığın, evindeki huzursuzluğun nedeni bundan kaynaklanabilir. Giriştiği işlerde yeteri kadar çaba göstermediği ve bu yüzden zor durumda kaldığı tabiri yapılabilir. Bu rüya tabirciler tarafından bazen çok istenen bir şeyin sahibi olamama anlamında da tabir edilir. İstenen bir evi, arabayı alamamaya işaret eder. Kişinin içki içmeyi isteyip te içememesi ise, yapmak zorunda olduğu bir işi bilmesine rağmen bunu ihmal etmesine tabir edilir. Bu aynı zamanda suçlu duruma düşmeye, tehlikeye maruz kalmaya, başkalarının hakkını gasp etmeye işaret eder. Yasak olan bir yerde rüyada içki içmek ise, rüya sahibinin toplumda kabul edilemeyecek bir işin içinde olmasına tabir edilir. Yasak olan, karşılığı ceza olan bir işin içinde yer almaya işaret eder. İçki içmesi sağlığı açısından sakıncalı olan birinin bu rüyayı görmesi ise, kişinin iradesine yenik düşmesine, etrafına zarar verici işlere girişmesine delalet eder. Bu rüya onlar için bir işaret olmalı ve yaptıklarını sorgulamaları gerekir.
]]>
Rüyada Bozuk Süt İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-bozuk-sut-icmek.html Mon, 03 Dec 2018 21:04:10 +0000 Rüyada bozuk süt içmek, Rüya sahibi için bu rüyanın görülmesi iş hayatında yaşayacağı sorunlar arasında kalacağına ve tartışma yaşanılmasına yorumlanır. Rüyada bozuk süt içmek kişi veya kişiler için günlü Rüyada bozuk süt içmek, Rüya sahibi için bu rüyanın görülmesi iş hayatında yaşayacağı sorunlar arasında kalacağına ve tartışma yaşanılmasına yorumlanır. Rüyada bozuk süt içmek kişi veya kişiler için günlük hayatta verilen mücadeleye ve maddi sıkıntı çekilmesine işaret eder. Bir bekar bayanın bu rüyası görmesi hayatında olan sevgilisiyle ayrılacağına ve büyük üzüntü yaşanmasına delalettir. Eli açık ve maddi durumu iyi olan bir kimse için bu rüya mal varlığının kıymetini bilmediğine ziyan edeceğine alamet eder.

Rüyada bozuk süt içmek: her konuda başarılı olan bir kimsenin arkasında konuşulan dedikoduya yorumlanır. Evli bir erkeğin aile hayatında geçimsizlik olacağına bu süreç içinde akrabalar tarafından araya girenler olacağına rivayet eder. Beklenmedik bir anda rüyayı gören kişinin akrabaları tarafından çıkacak mal varlığının habercisi olarak bilinir. Rüyada bozuk süt içmek geçici yaşanılacak huzursuzluklara rüyayı gören kişi için zor günler yaşayacağına tabir edilir. Geçim sıkıntısı yaşayan kişinin bir destek göreceğine ve maddi sıkıntısının azalacağına rivayet eder. Elindeki değerleri bilmeyen rüya sahibi için bu rüya yaşayacağı pişmanlıklara alamet eder.

Rüyada bozuk süt içmek: sağlıklı olan bir insanın bu rüyayı görmesi sağlık sorunu yaşayacağına sonra uzun bir aradan sonra toparlanacağına alamettir. Yeni bir iş kuran kişinin sabır göstererek beklemesi gerektiğine işlerinde geçici durgunluk olacağının habercisidir. Rüyada bozuk süt içmek uzun yolculuğa rüyayı gören kişinin kısa bir süre bulunduğu şehirden uzaklaşacağına rivayet eder. Mutlu bir evlilik yaşayan bir kimsenin bebek sahibi olacağına sürpriz haberler alınmasına delalet eder. İçine kapanık olan kişinin hiç kimseyle görüşmek istemediğine yakını tarafından uğradığı haksızlığa yorumlanır.
]]>
Rüyada Birinin Sigara İçtiğini Görmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-birinin-sigara-ictigini-gormek.html Mon, 03 Dec 2018 22:09:29 +0000 Rüyada Birinin Sigara İçtiğini Görmek; Birçok şekilde yorumlanan bir rüyadır. Rüyasında birinin sigara içtiğini gören kimse gördüğü kişi tarafından zarar görür. Bir başka yoruma göre ise kişi erkekse rüya Rüyada Birinin Sigara İçtiğini Görmek; Birçok şekilde yorumlanan bir rüyadır. Rüyasında birinin sigara içtiğini gören kimse gördüğü kişi tarafından zarar görür. Bir başka yoruma göre ise kişi erkekse rüya sahibinin birçok zorluk çekeceğine ve bu zorluklardan tek başına kurtulacağına işarettir. Rüyasında orta yaşlı birinin sigara içtiğini gören kimsenin dostlukları zarar görecektir. Yine bir başka rivayete göre ise rüyada sigara içtiğini gördüğü kişi kadın ise rüya sahibini sıkıntılı dönemler bekliyor demektir. Bir başka yorumcuya göre ise rüyasında birinin sigara içtiğini gören kimse çok rahat ve lüks bir hayat geçireceğine delalet eder. Rüya sahibinin rahatına düşkün ve eğlenceyi seven sosyal biri olduğuna işaret eder. Bazen de rüyada birinin sigara içtiğini gören kimse dış görünüşü ile dikkat çeken, bakımlı ve düzenli birine yorumlanır. Rüya sahibinin günahlardan kaçmasına ve helal rızık kazanmasına da yorumlanır.

Rüyada birinin sigara içtiğini görmek kişinin seyahate, uzun yola çıkacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rahata kavuşacağına ve hiç bir dert çekmeyeceğine yorulur. Rüya sahibinin iyi haberler alacağına ve dünya hayatında maddi ve manevi sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada birinin sigara içtiğini görmek, kimsenin iyi bir tahsil hayatı olur ve güzel bir ömür geçirir. Ayrıca hayatında iyi birileriyle karşılaşacağına, birileri tarafından sevileceğine ve iş yerinde yüksek yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyasında birinin sigara içtiğini gören bir kimse zarar görür. Planları olan bir kimsenin planları yerine gelir. Ayrıca evlenmek isteyen kişi için olumlu haberler alacağına işaret eder. Rüyada bir başka birisinin sigara içtiğini gören kimse mücadele ettiği kişiye galip gelir.

Rüyasında sigara içerken gördüğü kimse eğer tanıdıksa yardım istediği konuda yardım alacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatı düzene girer. Yoğun bir iş hayatına gireceğine yorumlanır.

Bazı yorumculara göre ise; Rüyada sigara içen biri erkek ise rüya sahibi hanım ise, makam sahibi, iyi giyinimli kariyer sahibi biri ile tanışacağına yorumlanır. Rüyada sigara içen kişi kadın ise pek hayra yorulmaz rüya. Rüyada sigara içen kişi kadın ise zorluklara, şansızlığa ve kötü günler geçirmeye yorumlanır.

Rüyada sigara içen birini görmek bazen iyi şansa, iyi bir hayat sürmeye ve güzel günlere yorumlanır. Bazen ise zorluklara ve kötü günlerin geleceğine delalet eder.

]]>
Rüyada Zemzem Suyu İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-zemzem-suyu-icmek.html Tue, 04 Dec 2018 15:10:30 +0000 Rüyada zemzem suyu içmek, hayatı boyunca çok başarılı olacağına ve devam edeceğine ve bu başarılarının zincirleme olarak devam edeceğine işaret etmektedir. En hayırlı rüyalar arasındadır. Aynı zamanda hayallerinin g Rüyada zemzem suyu içmek, hayatı boyunca çok başarılı olacağına ve devam edeceğine ve bu başarılarının zincirleme olarak devam edeceğine işaret etmektedir. En hayırlı rüyalar arasındadır. Aynı zamanda hayallerinin gerçekleşmesine ve şansının bol olmasına, geleceğinin mutluluk içinde ve huzurlu olmasına, tüm dileklerinin gerçekleşmesine ve kısmetlerin art arda geleceğine delalet etmektedir. 

Rüyada zemzem suyu içmek, Allah katında yüksek bir mertebeye erişmeye, dualarının kabul olmasına, tüm isteklerinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir. Bu yüzden çok hayırlı bir rüyadır. Aynı zamanda sağlıklı, bereketli, huzur içerisinde yaşayacağı uzun bir ömür anlamına gelmektedir.

Rüyada zemzem suyu görmek, zemzem suyunu görmek ve içmek aynı şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hayatı boyunca kötülükten, fakirlikten, hastalıktan, beladan uzak olmaya işaret etmektedir. Aynı zamanda tüm dualarının kabul olacağına ve tüm hayallerinin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada zemzem suyu içmek, kutsal suyumuz olan zemzem suyunu içmek, hastalıktan ve sıkıntılardan şifa bulmaya, iyi işlerle uğraşacağına, rızkının artmasına ve bereketli olmasına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, birbiri arkasına güzel olaylar gerçekleşeceğine, elini attığı her işte başarılı olmaya, aile saadetinin çok iyi olmasına, elinin çok bollaşacağına, mal ve mülkünün artacağına, tüm üzüntü ve sıkıntılarının biteceğine delalet etmektedir. Aynı zamanda yakın akrabalarınızın, ölmüşlerinizin sizden dua beklediğine, ibadetlerinizin kabul olacağına yorumlanmaktadır. Eğer rüyasında suyu zemzem suyu niyetine içmiş ise istediği, tüm arzu ettiği hayallerinin bir gün gerçekleşeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada zemzem suyu almak, rüyada zemzem suyu almak ve kendisine zemzem suyu verilmesi kendisine bir tanrı misafirinin geleceğine, misafirin bolluk ve bereket ile geleceğine, huzur ve mutluluğa, kazancının artmasına, mal varlığının artmasına yorumlanmaktadır.

Rüyasında başka kişilere zemzem suyu vermek, ikram etmek çok hayırlı bir rüyadır. İnsanlara daha çok yardım etmeye, gelen tüm istekleri karşı çevirmemeye, yardımcı olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada zemzem kuyusu görmek; rüya sahibinin biraz sıkıntıya gireceğine, sağlık problemlerinin olmasına veya başlayacağına, maddi anlamda sıkıntı yaşayacağına işaret etmektedir. Bunların sebebi ise az şükretmesinden kaynaklı olabilir.
]]>
Rüyada Şişeden Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-siseden-su-icmek.html Wed, 05 Dec 2018 10:43:22 +0000 Rüyada şişeden su içmek; genellikle hayırlı ve güzel haberlere, kısmet ve şansa, bolca kazanca işaret eder. Kişinin zor ve sıkıntılı günlerinde yanında olan eşi ve dostu, mutluluğunu ve mutsuzluğunu paylaşabildiği insanla Rüyada şişeden su içmek; genellikle hayırlı ve güzel haberlere, kısmet ve şansa, bolca kazanca işaret eder. Kişinin zor ve sıkıntılı günlerinde yanında olan eşi ve dostu, mutluluğunu ve mutsuzluğunu paylaşabildiği insanların olduğunu gösterir. Rüyada görülen şişenin içinde su bulunması, kişinin hayatı boyunca mutlu, kazançlı, rahat ve güvenli yaşayacağını işaret eder. Ayrıca uzun süredir hayal edip başarmak istediği bir isteğine ulaşacağına, geçmişte kaybettiği şeyleri tekrardan güzellikle kazanacağına, işlediği hayırların karşılığını alacağını da işaret eder. Bu rüya bazen de fazla uğraşlar sonucu az kazancın artacağına, kişinin umduğu mutluluğa ulaşmasına, sıkıntılar çekerek helal kazanca ulaşması olarak da yorumlanır. Rüyada şişenin içerisinde su görmek hayırlı ve bol kazanç olduğunu gösterir. Ancak su temizse helal kazanç, su kirli ise haram ve uzak durulması gereken kazanca işarettir. 

Rüyada şişeden kirli su içmek ise bu ev huzurunun kaybolacağına, rüyayı gören kişinin iftiraya maruz kalacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi cam şişeden su içiyorsa kişinin uzun yıllar sağlıklı yaşayacağına, mutluluğuna kimsenin engel olamayacağına ve kazandığı her şeyi alnının teriyle kazandığına işaret eder.
]]>
Rüyada Ilık Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-ilik-su-icmek.html Thu, 06 Dec 2018 04:58:48 +0000 Rüyada ılık su içmek, hayatımızda yaşadığınız zorluklardan çıkarak daha ılımlı ve daha iyi şartlarda bir hayatın bizi beklediğini kısaca söyleyebiliriz. Manevi anlamda bize  yük olan tanıdığımız birinden kurtu Rüyada ılık su içmek, hayatımızda yaşadığınız zorluklardan çıkarak daha ılımlı ve daha iyi şartlarda bir hayatın bizi beklediğini kısaca söyleyebiliriz. Manevi anlamda bize  yük olan tanıdığımız birinden kurtulmaya işaret eder. İş hayatımızda yada sosyal hayatımızda yer alan insanlar arasında bizlere negatif durum yaşatanlardan kurtuluruz. Çektiğimiz zorlukların sonrasında kazanç sağlamaya başlanması görünür. Farklı şekillerde çektiğiniz zorluklar size tam tersi ve kat kat fazlası ile kazanç olarak döner. Çevremizdeki insanlar, para ve manevi konuların hepsinde iyileşmeler görürüz. 

Rüyada ılık su içmek, Sıkıntıdan kurtulup hayalini kurduğumuz orta veya üst sınıflarda yaşamaya başlamaya işaret eder. Zorluklarla öğrendiklerimizin beceriye dönüşmeye başlar. Zorluk döneminde yaşayarak öğrendiğiniz her şey sizin için çocuk oyuncağı gibi gelir ve kazandığınız beceri bir ömür sizinle birlikte yaşar.
Rüyada ılık su içmek başarısızlıklarınızın biterek başarılar elde edilmesine özellikle işaret eder. Başarısızlıklar sonrasında kaybettiğimiz onur ve haysiyetimize ulaşırız. Ticarette beklediğimiz kazanç miktarından daha fazlasını kazanmaya başlarız. Aile ve sosyal hayatımızdaki düzen ve refah düzeyinde beklediğimizden daha fazlasını elde ederiz.
]]>
Rüyada Tuzlu Su İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-tuzlu-su-icmek.html Thu, 06 Dec 2018 05:18:59 +0000 Rüyada tuzlu su içmek, Hayali kurulan  paraya erişmeye delalet eder. Mağlubiyet sonrası hayal ettiği kazanca kavuşmaya işarettir. Akraba ilişkilerinde düzelmeye işaret eder. Ulaşmak istediği yüksek mertebeye erişmeye delalet e Rüyada tuzlu su içmek, Hayali kurulan  paraya erişmeye delalet eder. Mağlubiyet sonrası hayal ettiği kazanca kavuşmaya işarettir. Akraba ilişkilerinde düzelmeye işaret eder. Ulaşmak istediği yüksek mertebeye erişmeye delalet eder. Rüyayı gören kişi eğer tutuklu ise refaha delalet eder. Duygusal anlamda yük durumunda sıkıntıların atlatılmasına delalet eder. Kavuşmayı istediği zenginliğe kavuşacağına delalet eder. Huylu bir düşman  tarafından zarar görmeyeceğine işarettir. Güzel bir hayata  kavuşma  isteğinin gerçekleşeceğine delalet eder. Yüksek mertebeye erişmeye saygı, sevgi duyulan kimse  olmaya  delalet eder. Ticaret alanında yaşadığı zorlukları aşacağına delalet eder. Kişinin akrabalarında tutuklu var  ise refaha erişeceğine işarettir. Mülkte olan artışa işarettir. Manevi anlamda uzak olduğu birince kavuşacağına. Evli olmayan kadınlar için hayırlı eşe. Duygusal hayatın  iyi olacağına işarettir. Kişinin hayal ettiği çok istediği bir şeyin  gerçekleşmesine delalet eder. Kişinin hedeflediği başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada tuzlu su içmek, Birçok hayırlı şeylerin gerçekleşmesine delalet eder. Hassas ve duyarlı olmaya delalet eder. Sevdiği kişiye kavuşacağına delalet eder. Kişinin uzaktaki akrabasıyla olan ilişkilerinde olan  düzelmelere delalet eder. Kişi eğer hasta ise kısa zamanda hastalıklarından kurtulup feraha erişeceğine delalet eder. Kişinin bozulan fikirlerinde düzelmelere delalet eder. Sevindirici bir haber alacağına işarettir. Kişinin isteyip yapamadığı şeylerin olacağına işarettir. Hayırlı evlatlara işaret eder. Hayırlı bir eşi olacağına işaret eder. Ona karşı yapılan haksızlıkların son bulacağına işaret eder. 

Rüyada tuzlu su içmek, Sıkıntılardan  uzak bir hayat yaşayacağına delalet eder. Güzel işler hayırlı bir insan olan dost bulmaya işaret eder. Dini anlamda gelişeceğine işaret eder. Kişi yakında alacağı terfiye işaret eder. Gelecekteki hayatında bol kazançlı hayırlı işler yaparak harcayacağına dini anlamda ilerde ilerleme kaydedeceğine işaret eder. Kişi kısa süre içinde müjdeli bir haber alacağına işaret eder. Kişinin hayatındaki kötü zamanları geride bırakacağına iyi günleri göreceğine delalet eder. Borcu nedeniyle sıkıntı yaşıyorsa borcundan kurtulup hayırlı günlere erişeceğine işaret eder. Kişinin doğru atımlar yapmasına işaret eder. Darlık çektiği günleri geride bıraktığının bir işaretidir. Huzurlu günlerin  habercisidir. Hamile bir  kadının sağlıklı bir şekilde çocuğu doğuracağına işaret eder. Faydası olmayan  boş işlerden kurtulacağına işaret eder. Yıllarca emeği olup kazanamadığı emeği bulup, kazanacağına delalet eder. Dürüst olup olmadığı belli olmayan kişilerle dostluk kurmayacağına delalet eder. Dostları ile bir araya gelip güzel zamanlar geçireceği anlamına gelir. Sıkıntı çekmeden hayırlı kazanç elde edeceğine delalet eder. 
]]>
Rüyada Tütün İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-tutun-icmek.html Thu, 06 Dec 2018 23:54:37 +0000 Rüyada tütün içmek, rüya sahibinin yaşamındaki kargaşaya, işlerinin ve düzeninin bozulacağına delalet eder. Eğer varsa ortaklıkların sona ermesine işaret eder. Bu rüya gören için zorlu geçecek bir sürecin işaretçisidir. Rüyada tütün içmek, rüya sahibinin yaşamındaki kargaşaya, işlerinin ve düzeninin bozulacağına delalet eder. Eğer varsa ortaklıkların sona ermesine işaret eder. Bu rüya gören için zorlu geçecek bir sürecin işaretçisidir. Bu rüya huzurlu bir düzenin bir anda alt üst olmasına, yeni başlayacak olan zorlu bir sürece tabir edilir. Rüya sahibinin bu sorunlarla uğraşmak için hem maddi anlamda, hem de manevi olarak vereceği kayıpların olduğunu gösterir. Rüyada tütün içmek, aynı zamanda kişinin geçim zorluğuna düşmesine işaret eder. Bu çektiği sıkıntılar nedeniyle ailenin içinde başlayan geçimsizliğin bütün düzenini alt üst etmesine tabir yapılır. Bu rüyayı gören kişiler yaşamlarında biraz daha dikkatli olmalı ve çevresindeki dostlarını, arkadaşlarını bile özenle seçmelidir. Etrafında düşmanlık yapacak kadar art niyetli kişilerden uzak durmaları gerekir.

Rüyada tütün içmek, rüyayı gören kişinin ailesiyle birlikte üzüntülü bir sorun yaşamasına tabir yapılır. Huzurun kaçmasına, mutluluğun sona ermesine işaret eden bu rüya, rüyayı görenle birlikte onun sevdiklerinin de üzüleceği gelişmelerin olacağını işaret eder. Olaylar karşısında bir anda yaşamdan zevk almamaya başlayacaktır. Kendisini yorgun hissedeceği bir süreci yaşayacaktır. Rüyada tütün içmek gören kişi acımsı bir tat alıyorsa, yaşayacaklarının zorluğuna işaret eder. Herhangi bir tat almıyorsa, kolay atlatacağı bir süreç yaşayabilir. Bazı yorumcular bu rüyayı tabir ederken, kişinin tütünü bir başkasından alması halinde etrafında düşmanının olduğuna yorumlamıştır. Kendinde olan tütünü içen kişilerinde, kendi hataları nedeniyle zorluk çekeceğine tabir yapılmıştır.

Rüyada tütün içmek, rüya sahibinin hoşnut olmadığı, zorluk çektiği işlerin yüzünden iş yaşamında gerileme yaşayacağına tabir edilir. Bu kişi için maddi kayıplara da işaret eder. İşlerinin bozulmasına, kazançların düşmesine delalet eder. Rüyayı görenin zaman içine yayılan sorunlarının giderek kötüleşmesine işaret eder. Bu rüyayı görenler rızkını elde etmek için, memleket te değiştirebilir. Gurbette ailesinden uzakta kazanç sağlamaya çalışabilir. Bu zor günleri sabırla atlatmayı başarırsa, kendisini bekleyen huzurlu günlere ulaşacaktır. Çabalarının karşılığını fazlasıyla alacaktır. Rüyada tütün içmek, kişinin içinde büyümüş kederlerin, sorunların dışa vurumu gibidir. Bunlara sabırla yaklaşırsa, aşması da kolay olacaktır.
]]>
Rüyada Deniz Suyu İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-deniz-suyu-icmek.html Fri, 07 Dec 2018 07:09:25 +0000 Rüyada deniz suyu içmek, rüyayı gören kişinin hayatında çok güzel günlerin olduğuna delalet eder. Çok uzun zamandır istediği dileklerinin gerçekleşeceğini işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin maddi ve Rüyada deniz suyu içmek, rüyayı gören kişinin hayatında çok güzel günlerin olduğuna delalet eder. Çok uzun zamandır istediği dileklerinin gerçekleşeceğini işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin maddi ve manevi yönden hiçbir sıkıntı çekmeyeceğini rivayet eder. Rüya sahibinin özel hayatını olumlu düşüncelerin kapsayacağına nail olur. Rüyada deniz suyu içmek bir diğer anlamı ise işlerinde daha başarılı olacağına ve herkesin onu parmak ile gösterileceğine rivayet edilir. Ayrıca rüya sahibinin zengin bir yaşam sürdüreceği doğrultusunda yorumlanır. 

Rüyada bulanık deniz suyu içmek, çeşitli hastalıklarla karşılaşacağınızın habercisidir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin hayatında çeşitli yönde sıkıntıların olacağına nail olur. Rüya sahibinin özel hayatında çatırtılar olabilir. Bu yüzden kendinize çok dikkat etmelisiniz. Kötü işlere bulaşacağını rivayet eder. Bu işlerin hayatınızı söndüreceğini bilmenizde fayda var. 

Rüyada bulanık deniz suyu içmek, geçmişte söylemiş olduğu yalanlar yüzden şimdiki yaşamında sıkıntı çekeceğini rivayet eder. İşlemiş olduğu günahlarından dolayı Allah'a sığınacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendini zor durumda bırakacak işlere burnunu sokacağına nail olur. Ayrıca ailesinin mağdur olmaması için ellerinden geleni yapmaya hazır olduğu doğrultusunda yorumlanır. Rüyada dereden bulanık su içmek insanların canını sıkacak olayların olacağını işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin hayatında olumsuz etkilerini olacağına nail olur. 
]]>
Rüyada Şekerli Çay İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-sekerli-cay-icmek.html Fri, 07 Dec 2018 14:06:23 +0000 Rüyada şekerli çay içmek, gelecekte meydana gelecek olan güzel ve hayırlı işleri işaret etmektedir. Rüyayı görmüş olan kişinin hayatında çok kısa bir zaman içerisinde güzel haberler alacağına ve bu haberler ile birlikte Rüyada şekerli çay içmek, gelecekte meydana gelecek olan güzel ve hayırlı işleri işaret etmektedir. Rüyayı görmüş olan kişinin hayatında çok kısa bir zaman içerisinde güzel haberler alacağına ve bu haberler ile birlikte rüya sahibinin hayatını değişeceğine işaret eden bir rüyadır. Birçok yorumcu bu rüyayı hayırlı haberlerle hayırlı bir gelecek olarak yorumlanmıştır.

Rüyada şekerli çay içmek, rüya sahibinin kısa bir süre içerisinde evleneceğine ve bu evlilikten hayırlı evlatlarının olacağına işaret etmektedir. Ayırca rüya sahibinin hasretini çektiği birine kısa bir süre içerisinde kavuşacağına ve bu kavuşma ile birlikte rüya sahibini hayatında bir takım değişikliklerin olacağına delalet eder.

Rüyada şekerli çay içmek, rüya sahibinin kötü giden işlerinin düzeleceğine ve aile içerisinde bozulan huzurun tekrardan geri geleceğine yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibini yeni bir iş kurma düşüncesi içerisinde ise bu düşüncenin gerçekleşeceğine ve rüya sahibinin gerçekleştirmiş olduğu bu iş kurma düşüncesinin hayatında bir takım değişikliklere sebep olacağına yorumlanmaktadır. 

Rüyada şekerli çay içmek, gören bir kişinin hayatında çok yakın bir zamanda istediği mal varlığını elde edeceğine ve çok zengin biri olacağına işaret eder.  Meydana gelen bu zenginlik ile rüya sahibinin yeni işler peşinde koşacağına ve yapmış olduğu bütün işlerin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada şekerli çay içmek rüyayı gören kişinin ailesi veya yakın çevresi içerisinde bulunan birinin kısa bir süre içerisinde evleneceğine ve bu evliliğin hayırlı bir evlilik olacağına delalet etmektedir. Eğer şekerli çay evin içende içiliyor ise ailede bulunan bir bayanın evleneceğine eğer dışarıda içiliyor ise ailede veya yakın çevresi içerisinde bulunan bir erkeğin evleneceğine işaret etmektedir. 

Rüyada şekerli çay içmek bir yorumcu tarafından ise rüyayı gören kişinin çekmiş olduğu sıkıntıların biteceğine, rüya sahibinin sabır etmesi gerektiğine ve içinde bulunduğu sıkıntıdan dolayı yaratana dua etmesi gerektiğine yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi şekerli çayı büyük bir bardakta içiyor ise kısa zamanda eline bol miktarda servet geçeceğine, eğer küçük bardakta şekerli çay içiyor ise eline az miktarda para geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada şekerli çay içmek rüyası bazı yorumcular tarafından olumsuz olarak yorumlanmıştır. Rüyada şekerli çay içtiğini gören kişi gerçek hayatta sıkıntılar çekeceğine ve çekilen bu sıkıntılar nedeni ile rüya sahibinin aile içerisinde bir takım sorunların oluşacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibini dünya hayatında sıkıntılar çekeceğine ve ayrılıklar yaşayacağına da delalet eder. Dost görünen kişilerin rüya sahibini ailesi içerisinde ki huzurunu bozacağına ve rüya sahibini yakın bir süre içerisinde ailesinden ayrılacağına delalet etmektedir.

Rüyada şekerli çay içmek rüyası bir yorumcu tarafından ise haksız kazanç olarak yorumlanmıştır. Rüya sahibini elde ettiği kazancın içerisine haram girdiğine, bu haram kazançtan dolayı rüya sahibinin huzurlu olamayacağına, yakın bir zaman içerisinde aile içerisinde ayrılık meydana geleceğine ve rüya sahibinin aile içerisinde ki huzurun bozulacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibini dünya hayatında sevilen biri olduğuna ve Allah katında bol sevap kazandığına, işlerinin her zaman hayırlı bir şekilde devam edeceğine ve fakirlere yardım etmesi gerektiğine delalet eder.
]]>
Rüyada Nescafe İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-nescafe-icmek.html Sat, 08 Dec 2018 04:00:54 +0000 Rüyada nescafe içmek, Bayan veya bekar kişiler için bu rüya güzel kısmetlerin işaretidir. Gelecekte yaşanılacak iyi olayların müjdesidir. Rüyada nescafe içmek maddi sıkıntı çeken kişinin bu rüyayı görmesi hayatın Rüyada nescafe içmek, Bayan veya bekar kişiler için bu rüya güzel kısmetlerin işaretidir. Gelecekte yaşanılacak iyi olayların müjdesidir. Rüyada nescafe içmek maddi sıkıntı çeken kişinin bu rüyayı görmesi hayatında birtakım değişiklik yaşanılacağına yorumlanır, ayrıca maddi sıkıntısının biteceği günlerin yakın olduğuna çıkar. İki sevgili arasında geçen huzurlu günlerin tatlıya bağlanmasına ve evilik kararı almasına alamet eder. Rüyayı gören kişinin yapacağı evliliğin ona şans getireceğine maddi ve manevi yönden sıkıntı çekmeyeceğine rivayettir. Yaşlı bir insanın bu rüyayı görmesi yaşadığı hayat boyunca sağlık sorunu olmayacağına delalet eder.

Rüyada nescafe içmek: iş hayatında başarı gösteremeyen bir kişinin bu rüyayı görmesi iş  ortamında bir arkadaşı tarafından destek alarak işinde başarı sağlayacağına alamet eder. Genç bir bayanın böyle bir rüya görmesi hayatına bir erkek gireceğine fakat güven konusunda sıkıntı yaşanılmasına yorumlanır. Bazı kişiler için geçmişte yaşadığı hatalardan pişman olması ve gelecekte yaptığı hataları telaffuz edeceğine işarettir. Yalnız yaşayan bir insanın bu rüyayı görmesi aşk hayatı olacağı ve mutluluğu yakalayacağı anlamına gelir. Rüyada nescafe içmek gelecek olan şans ve kısmete rüya sahibinin beklenmedik sürprizlerle karşılaşacağına tabir edilir. Ayrıca iki sevgili arasında sürekli geçimsizlik yaşanması ve bu durumun son bularak huzuru yakalayacaklarına delalet eder.

Rüyada nescafe içmek: aile içinde kaybolan bir miktar paranın bulunacağına alamettir. Komşusu ile arası çok iyi olan kişi için bu rüya bazı sorunlar nedeniyle aralarında mesafe olacak kişilere yorumlanır. İki kardeşin birbirine olan bağlılığına ve aile düşkünlüğüne rivayet eder. Beklenmedik bir anda rüya sahibine çıkacak bir mirasa bu durum karşısında büyük şok yaşanılmasına işaret eder. Rüyada nescafe içmek rüyayı gören kişinin hayatında ciddi değişiklik yaşayacağı ve hayallerinin gerçekleşeceğine tabir eder. Eşinden ayrılan kişinin gördüğü bu rüyada yaşadığı hayal kırıklığı nedeniyle hayatına hiç bir erkeğe güven duymadığına yorumlanır. Mutluluğu bulan bir kişinin bir anda üzüleceği olaylar yaşaması ve bu olayların üstesinden geleceğine çıkar.
]]>
Rüyada Kırmızı Şarap İçmek https://www.ruyadaicmek.com/ruyada-kirmizi-sarap-icmek.html Sat, 08 Dec 2018 16:49:02 +0000 Rüyada kırmızı şarap içmek, biraz sıkıntıya yorumlanan bir rüya olmaktadır. Rüyada şarap görmek genel anlamıyla birden fazla anlama sahiptir. Çünkü şarabın türü ve rengi gibi küçük ayrıntılar rüyayı yorumlama Rüyada kırmızı şarap içmek, biraz sıkıntıya yorumlanan bir rüya olmaktadır. Rüyada şarap görmek genel anlamıyla birden fazla anlama sahiptir. Çünkü şarabın türü ve rengi gibi küçük ayrıntılar rüyayı yorumlamak için büyük önem taşır. Rüyada görülen kırmızı şarap ise kendi anlamıyla sıkıntıyı ifade etmektedir. Birkaç anlama daha sahip olan rüyada kırmızı şarap görmek, bazı toplumlarda görülme şekline göre birkaç hayırlı duruma da yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı şarap içmek, rüyayı gören kişinin büyük bir sıkıntısı olduğuna eğer yoksa yakın zamanda bir haber alarak sıkıntılı günler geçireceği anlamına gelir. Rüyada içilen şarabın kırmızı rengine sahip olması bu sıkıntıya birinin neden olmasına bağlı olarak oluşacağını işaret eder. Evli bir kimse için rüyada kırmızı şarap içmek, hanesi içinde yaşayacağı problemlere yorumlanır. Rüyayı gören kişi bayan yada erkek eşiyle bir tartışma içinde bulunacaktır. Bu konu ile ilgili kişi uzun süre stres yaşayacak ve üzüntülü bir dönem içinde bulunacaktır. Çocukları olan kimseler için çocukların problemlerine bağlı fikir ayrıcalıkları yaşanabilir.

Çalışan bir kimse için rüyada kırmızı şarap içmek, işyerinde yaşanacak sıkıntılar olarak yorumlanabilir. Kişi emir aldığı bir kimseyle ağız tartışması yaşayacak ve buna bağlı olarak iş yerinde stresli günler geçirecektir. Aynı şekilde iş hayatıyla ilgili bir anlamıda maddi yönden olumsuzluklar yaşamaktır. Rüyada kırmızı şarap içmek, kişinin gelir darlığı yaşaması anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin eline geçen parayı yada gelirini boşa harcamasını ifade eder. Kişi yaptığı harcamaları gözden geçirmeli ve daha dikkatli para harcamalıdır.

Bilinen olumlu bir anlamıyla rüyada kırmızı şarap içmek, kişinin aşkı bulmasını ifade eder. Yani belli bir inanışa göre bu rüyayı bekar bir kimse görürse yakın zamanda karşı cins ile ilişki içinde bulunur. Birinin vesile olmasıyla yada kişinin kalabalık bir ortamda bulunmasıyla bir ilişki başlaması söz konusudur. Kişinin bu rüyaya bağlı yaşayacağı ilişki evlilik gibi ciddi durumlarla sonuçlanır.

Rüyada kırmızı şarap içmek, miras konuları ile ilgili olarak ta olumsuzluğa yorumlanır. Rüyayı gören kişiye annesinden veya babasından kalmış bir miras varsa kişinin bu mirası iyiye harcamadığı ve iyi değerlendirmediği anlamına gelir. Aynı şekilde eğer rüyayı gören kişi büyük bir miras beklentisi içindeyse beklentinin gerçek olacağı ancak kişinin değerini bilemeyeceği anlamına gelir. Bu anlamıyla rüyada kırmızı şarap içmek, yanlış yapılan yatırımlar ve bilinçsiz yapılan harcamalar anlamına gelir. Rüyasında şarap içen kimse maddi sıkıntılı bir dönem içine girer.
]]>